MZKS UNIA NOWA SARZYNA
LEŻAJSK CUP 2015 Kat. Młodzik E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 26 January 2015

II Halowy Turniej Piłki Nożnej

LEŻAJSK CUP 2015

 

Wyniki Gier młodzików- rocznik 2002 i młodsi.

STAL STALOWA WOLA

- ORLIK Ulanów    

1: 2

Orzełek PRZEWORSK

- NOWOJAWOROWSK 

2: 1

UNIA Elektrociepłownia NS

- SOKOŁEK NISKO  

1: 0

SP POGOŃ LEŻAJSK  

- ASP Wisłoka Dębica

7: 0

Orzełek PRZEWORSK

- ORLIK Ulanów

0: 0

STAL STALOWA WOLA 

- NOWOJAWOROWSK

6: 0

ASP Wisłoka Dębica

- UNIA Elektrociepłownia NS

1: 3

SP POGOŃ LEŻAJSK   

- SOKOŁEK NISKO 

2: 0

Orzełek PRZEWORSK 

- STAL STALOWA WOLA

1: 0

ORLIK Ulanów   

- NOWOJAWOROWSK 

1: 1

ASP Wisłoka Dębica 

- SOKOŁEK NISKO 

2: 1

SP POGOŃ LEŻAJSK

- UNIA Elektrociepłownia NS

0: 4

ASP Wisłoka Dębica

- Orzełek PRZEWORSK

0: 1

SOKOŁEK NISKO

- NOWOJAWOROWSK

0: 2

STAL STALOWA WOLA

- UNIA Elektrociepłownia NS

6: 0

SP POGOŃ LEŻAJSK   

- ORLIK Ulanów   

1: 0

STAL STALOWA WOLA

- SOKOŁEK NISKO 

4: 0

Orzełek PRZEWORSK 

- UNIA Elektrociepłownia NS

0: 0

ORLIK Ulanów 

- ASP Wisłoka Dębica

1: 0

SP POGOŃ LEŻAJSK   

- NOWOJAWOROWSK  

4: 0

SOKOŁEK NISKO   

- Orzełek PRZEWORSK

0: 1

UNIA Elektrociepłownia NS

- ORLIK Ulanów

0: 1

SP POGOŃ LEŻAJSK 

- STAL STALOWA WOLA

1: 2

ASP Wisłoka Dębica

- NOWOJAWOROWSK

1: 2

SOKOŁEK NISKO

- ORLIK Ulanów

1: 3

UNIA Elektrociepłownia NS

- NOWOJAWOROWSK

2: 1

Orzełek PRZEWORSK 

- SP POGOŃ LEŻAJSK

2: 3

STAL STALOWA WOLA

- ASP Wisłoka Dębica

4: 0

 
Wideorelacja Nowosarzyńskiej telewizji Kablowej LokalTel z turnieju Admin Cup 2015 E-mail
Autor: NS TVK   
Wednesday, 21 January 2015
 
Drużyna trampkarzy Unii Elektrociepłowni NS wystąpi w Leżajsku, a drużyna juniorów w Biłgoraju. E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 21 January 2015

II Halowy  Turniej Piłkarski  LEŻAJSK CUP  2015 

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA  LEŻAJSK

- 24.01.2015 (sobota) rocznik 2002 i mł.

 

Uczestnicy turnieju:

 

  1. Szkółka PIŁKARSKA POGOŃ                               5. ASP Wisłoka Dębica
  2. UNIA ELEKTROCIEPŁOWNIA NS                       6. NOWOJAWOROWSK
  3. Orzełek   PRZEWORSK                                      7. ORLIK Ulanów
  4. SOKOŁEK NISKO                                               8. STAL STALOWA WOLA

 

Lp.

Godzina

Druzyna

1

10 00 - 10 14

STAL STALOWA WOLA - ORLIK Ulanów

2

10 15 - 10 29

Orzełek PRZEWORSK - NOWOJAWOROWSK

3

10 30 - 10 44

UNIA Elektrociepłownia NS SOKOŁEK NISKO

4

10 45 - 10 59

SP POGOŃ LEŻAJSK -    ASP Wisłoka Dębica

5

11 00 - 11 14

Orzełek PRZEWORSK - ORLIK Ulanów

6

11 15 - 11 29

STAL STALOWA WOLA - NOWOJAWOROWSK

7

11 30 - 11 44

ASP Wisłoka Dębica - UNIA Elektrociepłownia NS

8

11 45 - 11 59

SP POGOŃ   LEŻAJSK- SOKOŁEK NISKO

9

12 00 - 12 14

Orzełek PRZEWORSK - STAL STALOWA WOLA

10

12 15 - 12 29

ORLIK Ulanów - NOWOJAWOROWSK

11

12 30 - 12 44

ASP Wisłoka Dębica - SOKOŁEK NISKO

12

12 45 - 12 59

SP POGOŃ   LEŻAJSK- UNIA Elektrociepłownia NS

13

13 00 - 13 14

ASPN Wisłoka Dębica - Orzełek PRZEWORSK

14

13 15 - 13 29

SOKOŁEK NISKO - NOWOJAWOROWSK

15

13 30 - 13 44

STAL ST WOLA - UNIA Elektrociepłownia NS

16

13 45 - 13 59

SP POGOŃ   LEŻAJSK- ORLIK Ulanów

17

14 00 - 14 14

STAL STALOWA WOLA - SOKOŁEK NISKO

18

14 15 - 14 29

Orzełek PRZEWORSK   - UNIA Elektrociepłownia NS

19

14 30 - 14 44

ORLIK Ulanów - ASP Wisłoka Dębica

20

14 45 - 14 59

SP POGOŃ   LEŻAJSK- NOWOJAWOROWSK

21

15 00 - 15 14

SOKOŁEK NISKO - Orzełek PRZEWORSK

22

15 15 - 15 29

UNIA Elektrociepłownia NS - ORLIK Ulanów

23

15 30 - 15 44

SP POGOŃ LEŻAJSK- STAL STALOWA WOLA

24

15 45 - 15 59

ASP Wisłoka Dębica - NOWOJAWOROWSK

25

16 00 - 16 14

SOKOŁEK NISKO - ORLIK Ulanów

26

16 15 - 16 29

UNIA Elektrociepłownia NS - NOWOJAWOROWSK

27

16 30 - 16 44

Orzełek PRZEWORSK   - SP   POGOŃ   LEŻAJSK

28

16 45 - 16 59

STAL STALOWA WOLA - ASP Wisłoka Dębica

 

17 20 - zakończenie TURNIEJU  rocznika 2002.

 

II HALOWY  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  LEŻAJSK CUP  2015                                        

                                   LEŻAJSK - 2015.01.25 (NIEDZIELA) rocznik 2004 i młodsi.

 

Uczestnicy turnieju:

 

1.        SZKÓŁKA PIŁKARSKA POGOŃ I      5. SZKÓŁKA PIŁKARSKA POGOŃ II

2.        UNIA NOWA SARZYNA               6. STAL STALOWA WOLA

3.        ORZEŁEK  PRZEWORSK                7. FOOTBALL ACADEMY

4.        JUNAK SŁOCINA-RZESZÓW                                                                        

 

Godzina

Drużyna

1000 – 1016

SP POGOŃ LEŻAJSK I- SP  POGOŃ II LEŻAJSK

1017 – 1033

UNIA NOWA SARZYNA  - JUNAK SŁOCINA

1034– 1050

ORZEŁEK PRZEWORSK - STAL STALOWA WOLA

1051 – 1107

SP POGOŃ II LEŻAJSK- UNIA NOWA SARZYNA

1108 – 1124

ORZEŁEK PRZEWORSK - FOOTBALL ACADEMY

1125 – 1141

SP POGOŃ I LEŻAJSK- JUNAK SŁOCINA

1142 – 1158

FOOTBALL ACADEMY- STAL STALOWA WOLA

1159 – 1215

SP POGOŃ II LEŻAJSK- JUNAK SŁOCINA

1216 – 1232

SP POGOŃ I LEŻAJSK- UNIA NOWA SARZYNA

1233 – 1249

SP POGOŃ II LEŻAJSK- ORZEŁEK PRZEWORSK

1250– 1306

JUNAK SŁOCINA- STAL STALOWA WOLA

1307 – 1324

UNIA NOWA SARZYNA  - FOOTBALL ACADEMY

1325 – 1341

FOOTBALL ACADEMY- SP POGOŃ II

1342 – 1358

SP POGOŃ I LEŻAJSK- STAL STALOWA WOLA

1359 – 1415

ORZEŁEK PRZEWORSK  - UNIA NOWA SARZYNA

1416 – 1432

SP POGOŃ II LEŻAJSK- STAL STALOWA WOLA

1433 – 1449

SP POGOŃ I LEŻAJSK- FOOTBALL ACADEMY

1450 – 1516

JUNAK SŁOCINA- ORZEŁEK PRZEWORSK

1517 – 1533

UNIA NOWA SARZYNA  - STAL STALOWA WOLA

1534 – 1540

JUNAK SŁOCINA- FOOTBALL ACADEMY

1541 – 1557

ORZEŁEK PRZEWORSK  - SP  POGOŃ I LEŻAJSK

 

1615 – ZAKOŃCZENIE TURNIEJU rocznika 2004

 

25.01.2015r. nasi juniorzy wystąpią w VIII Memoriale St. Wójcika. 

W turnieju organizowanym przez OSiR w Biłgoraju wystąpi 16 zespołów.

 

Plan gier turnieju: 

 Grupa A – hala  OSiR Biłgoraj

Mecz

Godz.

Drużyna

 

Drużyna

1

09:00

Łada 1945 Biłgoraj

-

Potok Sitno

2

09:12

Orzeł Tereszpol

-

Rakovia Relax Księżpol

3

09:24

Unia Nowa Sarzyna

-

PKS Jan Chrzciciel Janów

4

09:36

MDP Lipiny Dolne

-

Grom Różaniec

5

09:48

PKS Jan Chrzciciel Janów L.

-

Orzeł Tereszpol

6

10:00

Łada 1945 Biłgoraj

-

MDP Lipiny Dolne

7

10:12

Grom Różaniec

-

Unia Nowa Sarzyna

8

10:24

Rakovia Relax Księżpol

-

Potok Sitno

9

10:36

Łada 1945 Biłgoraj

-

Grom Różaniec

10

10:48

MDP Lipiny Dolne

-

PKS Jan Chrzciciel Janów .

11

11:00

Unia Nowa Sarzyna

-

Rakovia Relax Księżpol

12

11:12

Potok Sitno

-

Orzeł Tereszpol

13

11:24

Rakovia Relax Księżpol

-

MDP Lipiny Dolne

14

11:36

Orzeł Tereszpol

-

Łada 1945 Biłgoraj

15

11:48

Unia Nowa Sarzyna

-

Potok Sitno

16

12:00

Grom Różaniec

-

PKS Jan Chrzciciel Janów

17

12:12

Potok Sitno

-

MDP Lipiny Dolne

18

12:24

Rakovia Relax Księżpol

-

Grom Różaniec

19

12:36

Łada 1945 Biłgoraj

-

PKS Jan Chrzciciel Janów L.

20

12:48

Orzeł Tereszpol

-

Unia Nowa Sarzyna

21

13:00

Rakovia Relax Księżpol

-

Łada 1945 Biłgoraj

22

13:12

PKS Jan Chrzciciel Janów L.

-

Potok Sitno

23

13:24

Grom Różaniec

-

Orzeł Tereszpol

24

13:36

Unia Nowa Sarzyna

-

MDP Lipiny Dolne

25

13:48

Potok Sitno

-

Grom Różaniec

26

14:00

Łada 1945 Biłgoraj

-

Unia Nowa Sarzyna

27

14:12

MDP Lipiny Dolne

-

Orzeł Tereszpol

28

14:24

PKS Jan Chrzciciel Janów L.

-

Rakovia Relax Księżpol

Grupa B – hala ZSBiO Biłgoraj

Mecz

Godz.

Drużyna

 

Drużyna

1

09:00

Orion Dereźnia

-

Rotunda Krzeszów

2

09:12

Victoria Łukowa Chmielek

-

Gryf Gmina Zamość

3

09:24

Aleksandria Aleksandrów

-

Tanew Majdan Stary

4

09:36

Włókniarz Frampol

-

Olimpiakos Tarnogród

5

09:48

Tanew Majdan Stary

-

Victoria Łukowa Chmielek

6

10:00

Orion Dereźnia

-

Włókniarz Frampol

7

10:12

Olimpiakos Tarnogród

-

Aleksandria Aleksandrów

8

10:24

Gryf Gmina Zamość

-

Rotunda Krzeszów

9

10:36

Orion Dereźnia

-

Olimpiakos Tarnogród

10

10:48

Włókniarz Frampol

-

Tanew Majdan Stary

11

11:00

Aleksandria Aleksandrów

-

Gryf Gmina Zamość

12

11:12

Rotunda Krzeszów

-

Victoria Łukowa Chmielek

13

11:24

Gryf Gmina Zamość

-

Włókniarz Frampol

14

11:36

Victoria Łukowa Chmielek

-

Orion Dereźnia

15

11:48

Aleksandria Aleksandrów

-

Rotunda Krzeszów

16

12:00

Olimpiakos Tarnogród

-

Tanew Majdan Stary

17

12:12

Rotunda Krzeszów

-

Włókniarz Frampol

18

12:24

Gryf Gmina Zamość

-

Olimpiakos Tarnogród

19

12:36

Orion Dereźnia

-

Tanew Majdan Stary

20

12:48

Victoria Łukowa Chmielek

-

Aleksandria Aleksandrów

21

13:00

Gryf Gmina Zamość

-

Orion Dereźnia

22

13:12

Tanew Majdan Stary

-

Rotunda Krzeszów

23

13:24

Olimpiakos Tarnogród

-

Victoria Łukowa Chmielek

24

13:36

Aleksandria Aleksandrów

-

Włókniarz Frampol

25

13:48

Rotunda Krzeszów

-

Olimpiakos Tarnogród

26

14:00

Orion Dereźnia

-

Aleksandria Aleksandrów

27

14:12

Włókniarz Frampol

-

Victoria Łukowa Chmielek

28

14:24

Tanew Majdan Stary

-

Gryf Gmina Zamość

Ćwierćfinały - OSiR Biłgoraj

29

15:30

A1

-

B4

30

15:44

B1

-

A4

31

15:58

A2

-

B3

32

16:12

B2

-

A3

Półfinały

33

16:30

Zwycięzca meczu 30

-

Zwycięzca meczu 31

34

16:44

Zwycięzca meczu 29

-

Zwycięzca meczu 32

Mecz o III miejsce

35

17:00

Przegrany meczu 33

-

Przegrany meczu 34

Mecz o I miejsce

36

17:20

Zwycięzca meczu 33

-

Zwycięzca meczu 34

 

 
X Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 19 January 2015

Plan Gier.

 termin VIII na dzień:  24.01.2015r. ( sobota) od godz. 1400 do godz. 1600

                gry  turniejowe kat. TRAMPKARZ   (opiekun G.Paszek)

 

 

 
X Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - wyniki gier E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 17 January 2015

Wyniki z dnia 17.01.2015r.

 

Kat.

 

 

żak

Żak A

 -  Żak B   2-2

żak

Żak A

 -  Żak C   1-4

żak

Żak B

 -  Żak C   2-3

trampkarz

Trampkarz Starszy A

- Trampkarz St B        0-0

trampkarz

Trampkarz Starszy A

- Trampkarz Młodszy  0-2

trampkarz

Trampkarz St B

-Trampkarz Młodszy   0-1

Junior

Junior A

- Junior  Mł    2-3

Junior

Junior B

- Harpagany   9-3

Junior

Junior A

- Baranówka   2-2

Junior

Junior  Mł

- Junior B      2-3

Junior

Baranówka

- Harpagany  7-4

Junior

Junior  Mł

- EMP    3-0

Junior

Junior A

- Junior B    8-8

 

Tabele z gier nw. kat.

Kat. Żak

lokata

drużyna

Liczba meczów

Zdobyte punkty

Stosunek

bramkowy

1

Żak A

10

14

18-15

2

Żak B

10

11

10-11

3

Żak C

10

11

13-14

 Kat. Młodzik

lokata

drużyna

Liczba meczów

Zdobyte punkty

Stosunek

bramkowy

1

Młodzik C

4

8

8-4

2

Młodzik D

4

7

7-3

3

Młodzik A

4

5

8-6

4

Młodzik B

4

1

1-11

 Tabela Trampkarzy

 

drużyna

Liczba meczów

Zdobyte punkty

Stosunek

bramkowy

1

Trampkarz St B

13

21

50:39

2

Trampkarz St A

13

21

39:36

3

Trampkarz Mł C

13

20

29:27

4

Trampkarz Mł E

8

7

15:20

5

Trampkarz Mł D

8

5

16:31

 Kat. Junior

Tabela Juniorów

lokata

drużyna

Liczba gier

Zdobyte punkty

Stosunek

bramkowy

1

Junior B

13

33

93:37

2

Junior A

13

30

52:38

3

Junior Mł D

13

27

61-47

4

Baranówka

14

23

49:46

6

Harpagany

13

18

44:61

5

EMP

14

12

36:56

7

Advit Łętownia

14

4

10-46

8

Junior Mł  C

14

4

18-51

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2025

Następny mecz

    vs.  

16. kolejka V ligi
Słowianin Grębów - UNIA -:-
marzec 2015 r.

Poprzedni mecz

   vs.

1/2 finału okręg. Pucharu Polski

Wisan Skopanie - UNIA 3:0

sobota 15.11., godz.13:00 

Kolporter RSS

Sondy

Czy Unia awansuje wiosną do IV ligi?
 

Polecamy

 Strona kibiców klubu MKS ORZEŁ PRZEWORSKSerwis kibiców Tomasovii - www.Tomasovia.Tomaszow.info

 

  Decor - Krosno