MZKS UNIA NOWA SARZYNA
KOMUNIKAT SPN. E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 18 July 2014

Plan zajęć treningowych Sekcji Piłki Nożnej

Termin 21-25 lipiec 2014r.

 

 

dnia

 

godz. 

miejsce zajęć

drużyna

poniedziałek

21.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

poniedziałek

21.bm

1200 

MOSIR

WAP-Młodzik

poniedziałek

21.bm

1700 

MOSIR

junior starszy

poniedziałek

21.bm

1800 

Stadion

seniorzy

   

 

   

wtorek

22.bm 

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

wtorek

22.bm 

1600 

MOSIR

junior młodszy

wtorek

22.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

wtorek

22.bm 

1630 

Stadion

junior starszy

wtorek

22.bm 

1800 

Stadion

senior

   

 

   

środa

23.bm 

1000 

MOSIR

WAP-Młodzik

środa

23.bm 

1600 

MOSIR

junior starszy

środa

23.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

środa

23.bm 

 1800

 

senior- mecz kontrolny

   

 

   

czwartek

24.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

czwartek

24.bm

1600 

Stadion

junior młodszy

czwartek

24.bm

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

czwartek

24.bm

1800 

Stadion

senior

   

 

   

piątek

25.bm

1000

MOSIR

WAP-Młodzik

piątek

25.bm

1600 

MOSIR

junior młodszy

piątek

25.bm

1630 

Stadion

junior starszy

piątek

25.bm

1800 

Stadion

senior

 

Trenerzy ww. drużyn:

Seniorzy – Grzegorz Sroka

Juniorzy st – Stanisław Brusik

Juniorzy mł – Zenon Janiec

Trampkarze St – Grzegorz Sroka/Grzegorz Paszek

Trampkarze Mł – Mateusz Jodłowski

Młodzik – Marek Mierzwa

Orlik – Mateusz Jodłowski

 
Final Turnieju Pilkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna E-mail
Autor: Piotr Sowa   
Wednesday, 16 July 2014

W niedzielę 27 lipca w godz. od 13:00 do 19:00 na stadionie Unii w Nowej Sarzynie odbędą się finałowe rozgrywki Turnieju Piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, w których wystąpią zespoły: KS Sarzyna, Unii Nowa Sarzyna, Francesco Jelna oraz KS Łukowa. Serdecznie zapraszamy!

 

Plan gier finałowych:

Godz. 13:00

FRANCESCO JELNA

KS ŁUKOWA

Godz. 14:00

KS SARZYNA

UNIA NOWA SARZYNA

Godz. 15:00

FRANCESCO JELNA

UNIA NOWA SARZYNA

Godz. 16:00

KS SARZYNA

KS ŁUKOWA

Godz. 17:00

FRANCESCO JELNA

KS SARZYNA

Godz. 18:00

UNIA NOWA SARZYNA

KS ŁUKOWA

 

 

 

 
Zmiany w godzinach otwarcia basenu kapielowego E-mail
Autor: Piotr Sowa   
Wednesday, 16 July 2014

 
Dni Miasta i Gminy Nowa Sarzyna 2014 E-mail
Autor: Piotr Sowa   
Wednesday, 16 July 2014
 
Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna 2014 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 14 July 2014

13 bm. rozegrano gry eliminacyjne do turnieju finałowego o Puchar Burmistrza Nowej Sarzyny – Nowa Sarzyna CUP 2014.

Drużyny o prawo gry w turnieju finałowym rywalizowały dwóch grupach:

Grupa I – stadion w Woli Zarczyckiej

Tabela gr. I

miejsce

zespół

p-ty

b-ki

1.             I

KP Sarzyna

8

6-2

2.             II

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

6

11-5

3.              III

PUKS „Azalia” Wola Z

4

4-2

4.              IV

UKS „Advit”Łętownia

0

1-13

 

Wyniki gier Grupy I:

·         Azalia- Unia 1-2

·         Sarzyna – Advit 3-0

·         Azalia –Advit  3-0

·         Sarzyna – Unia 3-2

·         Azalia – Sarzyna 0-0 (w karnych 2-4)

·         Advit – Unia 1-7

 

Grupa II – stadion w Łukowej

Tabela gr. II

miejsce

zespół

p-ty

b-ki

1.             I

PUKS Francesco Jelna

9

5-1

2.             II

KS Łukowa

6

9-2

3.              III

LKS Tarnogóra

3

3-4

4.              IV

LKS Majdan Łętowski

0

1-11

 

Wyniki gier Grupy II:

·         Łukowa – Jelna 0-1

·         Majdan Ł- Tarnogóra 0-2

·         Łukowa – Tarnogóra 3-1

·         Majdan – Jelna 1-3

·         Łukowa – Majdan 6-0

·         Tarnogóra – Jelna 0-1

 

Do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w dniu 27.07.2014r. na stadionie Unii awansowały drużyny:

1.             1

KP Sarzyna

2.             2

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

3.             3

PUKS Francesco Jelna

4.             4

KS Łukowa

 

Skład Unii:

Bukała Dominik- Jandziński Kamil, Płachciak Piotr, Mierzwa Marek, Fil Rafał, Bielak Kamil, Flis Jacek, Błajda Krystian, Gnatek Dawid, Klocek Arkadiusz, Dubiel Krzysztof, Sarzyński Eryk, Błajda Marcin, Kwaśniak Patryk,  


 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 1938

Następny mecz

 vs.

30. kolejka V ligi
Unia Skowierzyn - UNIA 1:6

niedziela 22.06., godz. 16:00

Poprzedni mecz

   vs.

29. kolejka V ligi
UNIA - KP Podwolina. 8:3
czwartek 19.06., godz. 16:00

Kolporter RSS

Sondy

Na którym miejscu Unia zakończy sezon?
 

Polecamy

 Strona kibiców klubu MKS ORZEŁ PRZEWORSKSerwis kibiców Tomasovii - www.Tomasovia.Tomaszow.info

 

  Decor - Krosno