MZKS UNIA NOWA SARZYNA
O Puchar Burmistrza MiG Nowa Sarzyna E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Sunday, 27 July 2014

27.bm na Obiektach Sportowych MZKS „Unia” rozegrano turniej finałowy  o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

 

Wyniki gier finałowych:

Francesco Jelna – KS Łukowa 0-0 (w karnych 3-4)

KS Sarzyna – MZKS Unia 1-2

Francesco Jelna – MZKS Unia 1-3

KS Sarzyna – KS Łukowa 2-2 (w karnych 5-4)

Francesco Jelna – KS Sarzyna1-1 (w karnych 5-6)

MZKS Unia – KS Łukowa 2-0

 

Tabela gier finałowych i Puchar Burmistrza MiG Nowa Sarzyna:

miejsce

drużyna

zdobyte punkty

bramki

I

MZKS Unia Nowa Sarzyna

9

7-2

II

KS Sarzyna

4

4-5

III

KS Łukowa

3

2-4

IV

PUKS Francesco Jelna

2

2-4

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy Bramkarz – Artur Jagiełła (Francesco)

Najlepszy Zawodnik – Marcin Pieróg (Unia)

Król Strzelców – Dawid Gnatek (Unia)

 

Okazałe puchary i sprzęt sportowy dla uczestników gier finałowych turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowej Sarzyny wręczyli; Wicestarosta leżajski Pan Marek Kogut i Burmistrz MiG Nowa Sarzyna Pan Jerzy Paul

 

Drużyna Unii występowała w składzie:

Bukała, Żuraw – Mierzwa, Pieróg, Kulec, Bielak, Siuzdak, Sarzyński, Stępień, Dubiel, Błajda, Klocek, Bieńkowski, Filip

 
KOMUNIKAT - ws. terminów Podkarpackich Lig Rozgrywkowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 26 July 2014

Propozycja terminów gier ligowych SPN

 Runda JESIENNA Sezonu 2014/2015

 

Ostatecznie obowiązujące terminy gier podamy w późniejszym terminie

 

data

Godz.

drużyna

Mecze Wyjazdowe

Mecze w Nowej Sarzynie

10.08.niedziela

1700

seniorzy

 

Słowianin Grębów

15.08 piątek

 

seniorzy

Olimpia Pysznica

 

17.08 niedziela

1400

seniorzy

 

ŁKS Łowisko

20.08 środa

 

Trampk. st

DAP Dębica

 

20.08 środa

 

Trampk. mł

DAP Dębica

 

23.08 sobota

1100

Juniorzy st

 

Czarni Jasło

23.08 sobota

1300

Juniorzy mł

 

Czarni Jasło

24.08 niedz

1100

Trampk. st

 

Zimowit Rzeszów

24.08 niedz

1230

Trampk. mł

 

Strug Tyczyn

23/24.08

 

seniorzy

Mokrzyszów

 

27.08 sroda

 

Juniorzy st

Stal Stalowa Wola

 

27.08 sroda

 

Juniorzy mł

Stal Stalowa Wola

 

27.08 sroda

 

Trampk. st

Stal Stalowa Wola

 

27.08 sroda

 

Trampk. mł

Stal Stalowa Wola

 

30.08.sobota

1600

seniorzy

 

Tłoki Gorzyce

30.08.sobota

 

Trampk. st

Granica Stubno

 

30.08.sobota

 

Trampk. mł

Sokół Nisko

 

31.08 niedz

1100

Juniorzy st

 

Orzeł Przeworsk

31.08 niedz

1300

Juniorzy mł

 

Orzeł Przeworsk

6.09 sobota

1030

Juniorzy st

 

Błękitni Ropczyce

6.09 sobota

1230

Juniorzy mł

 

Błękitni Ropczyce

6.09 sobota

1530

Trampk. st

 

Resovia Rzeszów

6.09 sobota

1700

Trampk. mł

 

Resovia Rzeszów

6/7.09

 

seniorzy

LZS Zdziary

 

13.09 sobota

1100

Juniorzy st

Stal Mielec

 

13.09 sobota

1300

Juniorzy mł

Stal Nowa Dęba

 

13.09 sobota

 

Trampk. st

Ekoball Sanok

 

13.09 sobota

 

Trampk. mł

Ekoball Sanok

 

14.09 niedz

1600

seniorzy

 

Unia Skowierzyn

20.09 sobota

1100

Juniorzy st

 

Ekoball Sanok

20.09 sobota

1300

Juniorzy mł

 

Ekoball Sanok

21.09 niedz

1100

Trampk. st

 

Polonia Przemyśl

21.09 niedz

1230

Trampk. mł

 

Polonia Przemyśl

20/21.09

 

seniorzy

Rzeczyca Długa

 

27.09 sobota

 

Trampk. st

Stal Rzeszów

 

27.09 sobota

 

Trampk. mł

Stal Rzeszów

 

27.09 sobota

 

Juniorzy st

Resovia Rzeszów

 

27.09 sobota

 

Juniorzy mł

Resovia Rzeszów

 

28.09 niedz.

1500

seniorzy

 

Orzeł Rudnik

4.10 sobota

1100

Juniorzy st

 

Igloopol Dębica

4.10 sobota

1300

Juniorzy mł

 

Stal Rzeszów

5.10 niedz

1100

Trampk. st

 

Błękitni Ropczyce

5.10 niedz

1230

Trampk. mł

 

Soccer Ropczyce

5.10 niedz

 

seniorzy

Sokół  Kamień

 

11.10 sobota

 

Juniorzy st

Siarka Tarnobrzeg

 

11.10 sobota

 

Juniorzy mł

Gryf Mielec

 

11.10 sobota

 

Trampk. st

Siarka Tarnobrzeg

 

11.10 sobota

 

Trampk. mł

Siarka Tarnobrzeg

 

11.10 sobota

1500

seniorzy

 

Stal II Stalowa Wola

14.10 wtorek

1300

Trampk. st

 

Karpaty Krosno

14.10 wtorek

1430

Trampk. mł

 

Karpaty Krosno

15.10 środa

1500

Juniorzy mł

 

Igloopol Dębica

18.10 sobota

1100

Juniorzy st

 

Karpaty Krosno

18.10 sobota

 

Juniorzy mł

Siarka Tarnobrzeg

 

18.10 sobota

 

Trampk.st

Czarni Jasło

 

18.10 sobota

 

Trampk. mł

Czarni Jasło

 

19.10.niedz

 

seniorzy

Sokolniki

 

25.10 sobota

 

Juniorzy st

Wisłoka Dębica

 

25.10 sobota

 

Juniorzy mł

 

Karpaty Krosno

25.10 sobota

1100

Trampk. st

 

Stal Mielec

25.10 sobota

1230

Trampk. mł

 

Stal Mielec

26.10 niedz

1400

seniorzy

 

Sparta Jeżowe

2.11 niedziela

 

Juniorzy mł

Wisłoka Dębica

 

2.11 niedziela

 

seniorzy

San Wrzawy

 

8.11 sobota

1100

Trampk. st

JKS Jarosław

 

8.11 sobota

1245

Trampk. mł

JKS Jarosław

 

9.11 niedziela

1300

seniorzy

 

Wisan Skopanie

11.11 wtorek

1200

Trampk. st

 

Igloopol Dębica

11.11 wtorek

1330

Trampk. mł

 

Igloopol Dębica

 

 
KOMUNIKAT SPN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 25 July 2014

Plan zajęć treningowych Sekcji Piłki Nożnej

Termin 28 lipiec – 1 sierpień 2014r.

 

 

dnia

 

godz. 

miejsce zajęć

drużyna

poniedziałek

28.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

poniedziałek

28.bm

1200 

MOSIR

WAP-Młodzik

poniedziałek

28.bm

1630 

Stadion

junior starszy

poniedziałek

28.bm

1800 

Stadion

seniorzy

   

 

   

wtorek

29.bm 

1600 

MOSIR

junior młodszy

wtorek

29.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

wtorek

29.bm 

1630 

Stadion

junior starszy

wtorek

29.bm 

1800 

Stadion

senior

   

 

   

środa

30.bm 

1000 

MOSIR

WAP-Młodzik

środa

30.bm 

1000 

Stadion

WAP-trampkarz młodszy

środa

30.bm 

1600 

MOSIR

junior starszy

środa

30.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

środa

30.bm 

 1800

Stadion

senior

   

 

   

czwartek

31.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

czwartek

31.bm

1600 

Stadion

junior młodszy

czwartek

31.bm

1730 

Stadion

WAP-trampkarz starszy

czwartek

31.bm

1800 

Stadion

senior

   

 

   

piątek

1.08

1000

MOSIR

WAP-Młodzik

piątek

1.08

1600 

MOSIR

junior młodszy

piątek

1.08

1630 

Stadion

junior starszy

piątek

1.08

1800 

Stadion

senior

 
KOMUNIKAT SPN. E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 18 July 2014

Plan zajęć treningowych Sekcji Piłki Nożnej

Termin 21-25 lipiec 2014r.

 

 

dnia

 

godz. 

miejsce zajęć

drużyna

poniedziałek

21.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

poniedziałek

21.bm

1200 

MOSIR

WAP-Młodzik

poniedziałek

21.bm

1700 

MOSIR

junior starszy

poniedziałek

21.bm

1800 

Stadion

seniorzy

   

 

   

wtorek

22.bm 

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

wtorek

22.bm 

1600 

MOSIR

junior młodszy

wtorek

22.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

wtorek

22.bm 

1630 

Stadion

junior starszy

wtorek

22.bm 

1800 

Stadion

senior

   

 

   

środa

23.bm 

1000 

MOSIR

WAP-Młodzik

środa

23.bm 

1600 

MOSIR

junior starszy

środa

23.bm 

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

środa

23.bm 

 1800

 

senior- mecz kontrolny

   

 

   

czwartek

24.bm

1000 

MOSIR

WAP-trampkarz młodszy

czwartek

24.bm

1600 

Stadion

junior młodszy

czwartek

24.bm

1730 

MOSIR

WAP-trampkarz starszy

czwartek

24.bm

1800 

Stadion

senior

   

 

   

piątek

25.bm

1000

MOSIR

WAP-Młodzik

piątek

25.bm

1600 

MOSIR

junior młodszy

piątek

25.bm

1630 

Stadion

junior starszy

piątek

25.bm

1800 

Stadion

senior

 

Trenerzy ww. drużyn:

Seniorzy – Grzegorz Sroka

Juniorzy st – Stanisław Brusik

Juniorzy mł – Zenon Janiec

Trampkarze St – Grzegorz Sroka/Grzegorz Paszek

Trampkarze Mł – Mateusz Jodłowski

Młodzik – Marek Mierzwa

Orlik – Mateusz Jodłowski

 
Final Turnieju Pilkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna E-mail
Autor: Piotr Sowa   
Wednesday, 16 July 2014

W niedzielę 27 lipca w godz. od 13:00 do 19:00 na stadionie Unii w Nowej Sarzynie odbędą się finałowe rozgrywki Turnieju Piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, w których wystąpią zespoły: KS Sarzyna, Unii Nowa Sarzyna, Francesco Jelna oraz KS Łukowa. Serdecznie zapraszamy!

 

Plan gier finałowych:

Godz. 13:00

FRANCESCO JELNA

KS ŁUKOWA

Godz. 14:00

KS SARZYNA

UNIA NOWA SARZYNA

Godz. 15:00

FRANCESCO JELNA

UNIA NOWA SARZYNA

Godz. 16:00

KS SARZYNA

KS ŁUKOWA

Godz. 17:00

FRANCESCO JELNA

KS SARZYNA

Godz. 18:00

UNIA NOWA SARZYNA

KS ŁUKOWA

 

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 1941

Następny mecz

 vs.

30. kolejka V ligi
Unia Skowierzyn - UNIA 1:6

niedziela 22.06., godz. 16:00

Poprzedni mecz

   vs.

29. kolejka V ligi
UNIA - KP Podwolina. 8:3
czwartek 19.06., godz. 16:00

Kolporter RSS

Sondy

Na którym miejscu Unia zakończy sezon?
 

Polecamy

 Strona kibiców klubu MKS ORZEŁ PRZEWORSKSerwis kibiców Tomasovii - www.Tomasovia.Tomaszow.info

 

  Decor - Krosno