MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Tygodniowy plan zajęć E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 17 January 2019

sobota

19 styczeń

930-1630

 

Turniej Juniorów Młodszych

o Puchar Prezesa KBOŚ

 

niedziela

20 styczeń

1730

mecz drużyny juniorów młodszychw ramach

  V kolejki halowego turnieju OPEN

 

poniedz

21 styczeń

1700-1800

Trampkarz 2005/2006

hala

wtorek

22 styczeń

1500-1600

młodzik

hala

wtorek

22 styczeń

1800-2000

seniorzy

hala

środa

23 styczeń

1800-1900

Juniorzy 2002/2004

hala

środa

23 styczeń

1700

seniorzy

stadion

czwartek

24 styczeń

1700-1800

Młodzik  2007/2008

hala

czwartek

24 styczeń

1800-1900

Trampkarz 2005/2006

hala

piątek

25 styczeń

1600-1700

Juniorzy 2002/2004

hala

piątek

25 styczeń

1700-1900

 seniorzy

hala

           

 

 
Halowy Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa KBOŚ E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 14 January 2019

 

Plan Gier:

Lp

godz.

drużyna

drużyna

1

930

Grodziszczanka

Unia Elektrociepłownia

2

950

Azalia Wola Z

Sparta Leżajsk

3

1010

JKS Jarosław

Gryf Mielec

4

1030

Strug Tyczyn

Unia Elektrociepłownia

5

1050

Grodziszczanka

Gryf Mielec

6

1110

Azalia Wola Z

JKS Jarosław

7

1130

Strug Tyczyn

Sparta Leżajsk

8

1150

Unia Elektrociepłownia

Gryf Mielec

9

1210

Grodziszczanka

Azalia Wola Z

10

1230

Strug Tyczyn

Gryf Mielec

11

1250

Sparta Leżajsk

JKS Jarosław

12

1310

Unia Elektrociepłownia

Azalia Wola Z

13

1330

Strug Tyczyn

JKS Jarosław

14

1350

Gryf Mielec

Azalia Wola Z

15

1410

Sparta Leżajsk

Grodziszczanka

16

1430

Strug Tyczyn

Azalia Wola Z

17

1450

JKS Jarosław

Grodziszczanka

18

1510

Sparta Leżajsk

Unia Elektrociepłownia

19

1530

Strug Tyczyn

Grodziszczanka

20

1550

JKS Jarosław

Unia Elektrociepłownia

21

1610

Gryf Mielec

Sparta Leżajsk

1630 zakończenie turnieju

 

 

 

 

 
Wyniki 4. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 11 January 2019

 

IV kolejka gier - 12 styczeń 2019r:

lp

godz.

drużyny

 

wynik

13

1600

Gościniec

ŁKS Łowisko

 1:15

 

 

Pokrywka 

 Delekta J 4, Delekta K 4,

Gumieniak K 3,

 Fornal 2,

Gumieniak S, Piersiak 

 

14

1645

MOONSHINERS

KS Majdan Łęt.

 10:5

 

 

 Półćwiartek 4

Smoła A 3,

Ćwikła, Smoła R, Grabowski 

 Surtyk 3, Więcław, Klocek

 

15

1730

Pizzeria ANIELA

KS „Kłyż” Tarnog

 12:3

 

 

Wołoch 4, 

Łuczak 3,

Paszek 2,  

Kruk 2, samobójcza 

 Kusiak 2, Bogdan

 

16

1815

REH-MAR Sarzyna

Junior ECUnia

 4:3

 

 

Małecki 3, 

Żuraw K 

 Grabarz 2,

Gnatek B 

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12:3 

 

 

 

 

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

 

 

 

16:0

7:2

 15:1

 "Kłyż" Tarnogóra

3:12 

 

 

11:2

 

9:8

6-8

 

 MOONSHINERS

 

 

2:11

 

2:1

 10:5

 

14-2

 REH-MAR Sarzyna

 

 

 

1:2

 

5-6

4:3 

4:3

 KS Majdan Łęt

 

0:16

8:9

 5:10

6-5

 

 

 

Juniorzy Mł. UENS

 

2:7

8-6

 

 3::4

 

 

 

Gościniec

2:16

 1:15

 

2-14

3:4

 

 

 

 

Tabela, strzelcy i terminarz 5. kolejki w rozwinięciu informacji. 


 

Czytaj całość...
 
XXIV Turniej im. Mariana Lotycza E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 11 January 2019

 
 

Wyniki turnieju

Godz.

Zespół 1

Zespół 2

Wynik

10:00

JKS Jarosław

Unia Nowa Sarzyna

3:2

10:20

Resovia

Stal Sanok

1:1

 

 

 

 

11:00

Siarka Tarnobrzeg

Siarka II Tarnobrzeg

6:4

11:20

Stal Sanok

JKS Jarosław

2:1

11:40

Resovia

Siarka II Tarnobrzeg

2:0

12:00

Siarka Tarnobrzeg

Unia Nowa Sarzyna

3:0

12:20

Siarka II Tarnobrzeg

Stal Sanok

6:2

12:40

JKS Jarosław

Siarka Tarnobrzeg

2:1

13:00

Unia Nowa Sarzyna

Resovia

1:2

13:20

Siarka Tarnobrzeg

Stal Sanok

4:2

13:40

Unia Nowa Sarzyna

Siarka II Tarnobrzeg

3:4

14:00

JKS Jarosław

Resovia

3:2

14:20

Stal Sanok

Unia Nowa Sarzyna

5:0

14:40

Siarka II Tarnobrzeg

JKS Jarosław

2:4

15:00

Siarka Tarnobrzeg

Resovia

3:5

 

Tabela

1. JKS Jarosław                 12 p-tów  b-ki 13:9

2. Resovia.                          10 p-tów  b-ki  13:8

3. Siarka I                              9 p-tów  b-ki  17:12

4. EkoBall Sanok.                 7 p-tów  b-ki 12:12 

5. Siarka II.                            6 p-tów  b-ki 16:18

6. Unią NS.                            0 p-tów  b-ki 6:17 

 

Skład naszej drużyny: Marcin Żuraw, Marcin Pieróg, Tomasz Wołoch, Szymon Wośko, Artur Łuczak, Alan Grześkiewicz, Filip Herdyna, Artur Błajda, Bartłomiej Gnatek, Szymon Grabarz.

 

 
Młodzicy Unii najlepsi w Powiatowej Lidze Piłkarskiej E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 11 January 2019

W hali Zespołu Szkół w Giedlarowej rozegrano turniej Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej Młodzików z udziałem naszej drużyny Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Zdzisława Barana z pięcioma wygranymi zajeli pierwsze miejsce, a Mateusz Sarzyński został uznany za NAJLEPSZEGO BRAMKARZA TURNIEJU.


Wyniki gier (1 x 12 min)

godz.

drużyny

 

wynik

930

VIKTORIA  Giedlarowa

AZALIA  Wola Zar.

 2-1

945

ZŁOTOSAN Kuryłówka

GRODZISZCZANKA

 2;1

1000

LOTNIK Wierzawice

UNIA Nowa Sarzyna

 0-1

1015

AZALIA  Wola Zar.

SPARTA Leżajsk

 1-2

1030

UNIA Nowa Sarzyna

ZŁOTOSAN Kuryłówka

 1:0

1045

GRODZISZCZANKA

VIKTORIA  Giedlarowa

 0:2

1100

SPARTA Leżajsk

LOTNIK Wierzawice

 1:0

1115

AZALIA  Wola Zar.

ZŁOTOSAN Kuryłówka

 1:3

1130

VIKTORIA  Giedlarowa

UNIA Nowa Sarzyna

 2:1

1145

GRODZISZCZANKA

LOTNIK Wierzawice

 3:5

1200

ZŁOTOSAN Kuryłówka

SPARTA Leżajsk

 1:1

1215

LOTNIK Wierzawice

VIKTORIA  Giedlarowa

 1:0

1230

UNIA Nowa Sarzyna

AZALIA  Wola Zar.

 4:0

1245

SPARTA Leżajsk

GRODZISZCZANKA

 2:0

1300

ZŁOTOSAN Kuryłówka

VIKTORIA  Giedlarowa

 1:0

1315

AZALIA  Wola Zar.

LOTNIK Wierzawice

 3:0

1330

UNIA Nowa Sarzyna

GRODZISZCZANKA

 3;0

1345

VIKTORIA  Giedlarowa

SPARTA Leżajsk

 0:1

1400

LOTNIK Wierzawice

ZŁOTOSAN Kuryłówka

 1:5

1415

GRODZISZCZANKA

AZALIA  Wola Zar.

 1;2

1430

SPARTA Leżajsk

UNIA Nowa Sarzyna

 1:2

 

 

Tabela Powiatowej Halowej Ligi Młodzików:

1 miejsce: Unią Nowa Sarzyna               15 p-tów.     bramki  12:3   

( 3:0 Grodziszczanka, 4:0 Azalia WZ, 1:0 Kuryłówka, 1:0 Wierzawice, 2:1 Sparta Leżajsk, 1:2 Giedlarowa)

2 miejsce:  Złotosan Kuryłówka.                 13 p-tów.    bramki 12:5

3 miejsce: Sparta Leżajsk .                        13 p-tów.    bramki  8:4

4 miejsce:  Viktoria Giedlarową .                 9 p-tów .   bramki 6:5

5 miejsce:  Azalia Wola Zarzycka.                6 p-tów    bramki 8:12

6 miejsce: Lotnik Wierzawice.                      6 p-tów .  bramki 7:13

7 miejsce: Grodziszczanka.                          0 p-tów    bramki 5:16


 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2770
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

Siarka II Tbg. - UNIA -:-

marzec 2018

Poprzedni mecz

 vs.


17. kolejka V ligi

Rotunda Krzeszów - UNIA 2:5

sobota 10.11., godz. 13:00