MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Tuesday, 22 August 2017 Informacja o wyjeździe na mecz reprezentacji Polski U20 -
Sunday, 20 August 2017 Plan gier i terminy zajęć Sekcji PN 7
Sunday, 20 August 2017 Premierowe zwycięstwo w IV lidze! 1545
Thursday, 17 August 2017 Wyniki Gminnego Turnieju o Puchar Prezesa KBOŚ 160
Thursday, 17 August 2017 Cosmos drugim rywalem na własnym stadionie 427
Tuesday, 15 August 2017 Polonia lepsza o jedną bramkę 92
Saturday, 12 August 2017 Porażka na inaugurację z Izolatorem 769
Friday, 11 August 2017 Wyniki piątkowych spotkań IV ligi 20
Friday, 11 August 2017 Plan zajęć treningowych i terminy meczów SPN 34
Thursday, 10 August 2017 Gminny Turniej Piłkarski Trampkarzy 18
Thursday, 10 August 2017 Z Izolatorem na inaugurację IV ligi 649
Tuesday, 08 August 2017 Plan gier w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 33
Sunday, 06 August 2017 Okręgowa Liga Juniorów 32
Sunday, 06 August 2017 Program zajęć treningowych Sekcji PN 23
Saturday, 05 August 2017 Kadra drużyny seniorów - Runda Jesienna Sezonu 2017/2018 56
Friday, 04 August 2017 Remis z Sokołem Sieniawa 21
Monday, 31 July 2017 Plan treningowy SPN 23
Tuesday, 18 July 2017 Plan treningowy Sekcji PN 37
Sunday, 16 July 2017 Znamy finalistów Gminnego Turnieju Piłki Nożnej 202
Saturday, 15 July 2017 Przegrana z Izolatorem 634
Friday, 14 July 2017 DNI MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA 2017! 67
Wednesday, 12 July 2017 Wygrana w pierwszym sparingu 607
Wednesday, 12 July 2017 Czerwono-biało-niebiescy już trenują 55
Wednesday, 12 July 2017 Plan zajęć treningowych SPN 94
Monday, 10 July 2017 Wyniki eliminacji do Gminnego Turnieju Piłki Nożnej 52
Friday, 07 July 2017 Pierwszy sparing młodzików Unii 35
Monday, 03 July 2017 Terminarz IV ligi już znany. Na początek Izolator Boguchwała 937
Monday, 03 July 2017 Turniej Piłkarski NOWA SARZYNA CUP 2017 142
Monday, 03 July 2017 Skład IV ligi podkarpackiej 1362
Friday, 30 June 2017 PLANY SPARINGOWE 130
Thursday, 29 June 2017 MAMY TO! UNIA Z AWANSEM DO IV LIGI! 1924
Wednesday, 28 June 2017 Mecz na szczycie Unia - Sokół Sokolniki NA ŻYWO! 89
Tuesday, 27 June 2017 Komunikat 40
Monday, 26 June 2017 Mecz o wszystko na zakończenie sezonu 1050
Sunday, 25 June 2017 Rozpoczęcie sezonu kąpielowego 1683
Saturday, 24 June 2017 Unia pewnie wygrywa w Grębowie 1059
Thursday, 22 June 2017 Komunikat SPN 49
Thursday, 22 June 2017 Plan gier SPN 29
Sunday, 18 June 2017 Unia pokonała rezerwy Stali i utrzymała fotel lidera 1347
Saturday, 17 June 2017 Juniorzy nie wykorzystali szansy 545
Friday, 16 June 2017 Zapraszamy na ważne pojedynki seniorów i juniorów! 40
Thursday, 15 June 2017 Wygrana w Chwałowicach 47
Sunday, 11 June 2017 Plan zajęć treningowych oraz terminy gier drużyn SPN 47
Saturday, 10 June 2017 Unici znów z kompletem punktów! 1103
Wednesday, 07 June 2017 Zwycięstwo Unii w zaległym meczu w Jadachach 2248
Monday, 05 June 2017 80-lecie Ciech Sarzyna S.A. i Dzień Dziecka na obiektach Unii 150
Sunday, 04 June 2017 Ważne zwycięstwo w Pysznicy 101
Friday, 02 June 2017 Plan treningowy oraz terminy meczów SPN 75
Tuesday, 30 May 2017 Zmiana terminu meczu zaległego 64
Sunday, 28 May 2017 Wysokie zwycięstwo Unii ze Strzelcem Dąbrowica 284
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2205
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

1/16 okręgowego Pucharu Polski

Górnovia Górno - UNIA -:-

środa 23.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

  vs. 

3. kolejka IV ligi

UNIA - Cosmos Nowot. 3:1

 sobota 19.08., godz. 17:00