MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Monday, 18 June 2018 Sezon 2017/2018 zakończony 16
Saturday, 16 June 2018 Porażka na zakończenie sezonu z Wisłoką 563
Wednesday, 13 June 2018 Plan zajęć SPN 19
Monday, 11 June 2018 Zwycięstwo na otarcie łez 371
Friday, 08 June 2018 Plan zajęć SPN 24
Thursday, 07 June 2018 Czy Unia pożegna się z IV ligą? 587
Monday, 04 June 2018 Porażka w meczu o "6 punktów" 33
Saturday, 02 June 2018 Mecz 33. kolejki w Nisku bez kibiców Unii 174
Friday, 01 June 2018 Plan zajęć SPN 45
Wednesday, 30 May 2018 Unia poległa w Bykowcach 405
Saturday, 26 May 2018 Zwycięstwo, które wciąż daje nadzieję 427
Thursday, 24 May 2018 Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków MZKS Unia 49
Thursday, 24 May 2018 Plan zajęć SPN 38
Wednesday, 23 May 2018 Remis w zaległym meczu z Polonią 439
Monday, 21 May 2018 Komunikaty dotyczące meczu Unia - Polonia Przemyśl 34
Saturday, 19 May 2018 Lider z kompletem punktów 1397
Friday, 18 May 2018 Plan zajęć SPN 62
Monday, 14 May 2018 Mecz z Polonią Przemyśl przełożony na 23 maja 881
Saturday, 12 May 2018 Miłe złego początki. Unia przegrała z Pisarowcami 349
Wednesday, 09 May 2018 Plan zajęć SPN 51
Sunday, 06 May 2018 Drugie zwycięstwo Unii na wiosnę! 500
Saturday, 05 May 2018 Plan treningowy SPN 47
Saturday, 28 April 2018 Unia bez punktów w Pilźnie 53
Thursday, 26 April 2018 Powiatowa Liga Piłkarska 121
Thursday, 26 April 2018 Plan zajęć SPN 64
Wednesday, 25 April 2018 Pierwsze zwycięstwo Unii w rundzie wiosennej 348
Saturday, 21 April 2018 Wyniki sobotnio-niedzielnych spotkań ligowych 74
Thursday, 19 April 2018 Plan zajęć treningowych 71
Tuesday, 17 April 2018 Izolator lepszy o jedną bramkę 580
Saturday, 14 April 2018 Remis z Igloopolem 339
Thursday, 12 April 2018 Plan zajęć treningowych 53
Sunday, 08 April 2018 Czarne chmury nad Unią 632
Saturday, 07 April 2018 Wyniki drużyny młodzieżowych 88
Friday, 06 April 2018 Plan zajęć treningowych 62
Wednesday, 04 April 2018 Informacja kibiców MZKS Unia 70
Monday, 02 April 2018 Zmarł Leon Stelmach 99
Saturday, 31 March 2018 Bezbramkowy remis w meczu Unia - Wisłok 397
Friday, 30 March 2018 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 92
Friday, 30 March 2018 Plan zajęć treningowych 164
Tuesday, 27 March 2018 Koniec przygotowań. Pora na ligowe emocje! 621
Tuesday, 27 March 2018 Liga wystartowała w jednej trzeciej 93
Friday, 23 March 2018 Plan zajęc treningowych 111
Monday, 19 March 2018 Plan zajęć treningowych 102
Saturday, 17 March 2018 Turniej młodzików o Puchar Wójta Gminy Leżajsk 145
Thursday, 15 March 2018 Uwaga! Mecz Unia - Polonia przełożony 646
Friday, 09 March 2018 Plan zajęć treningowych : Zarejestruj się by przeczytać całość... 80
Tuesday, 06 March 2018 Kadra seniorów Unii w rundzie wiosennej i plan gier drużyn sekcji piłki nożnej 1247
Tuesday, 06 March 2018 Plan zajęć treningowych Sekcji PN 151
Tuesday, 06 March 2018 18. kolejka IV ligi przełożona! 134
Saturday, 03 March 2018 Wygrana w Rzeszowie z Wiśniową 153
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2336
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni mecz

 vs.

34. kolejka IV ligi

UNIA - Wisłoka Dębica 2:6

piątek 15.06., godz. 18:00

Poprzedni mecz

 vs.

33. kolejka IV ligi

Sokół Nisko - UNIA 1:2

sobota 10.06., godz. 17:00