MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Thursday, 18 October 2018 Plan gier i zajęc treningowych -
Saturday, 13 October 2018 Porażka Unii z Sokołem Kamień 11
Wednesday, 10 October 2018 Plan gier i zajęc treningowych 16
Tuesday, 09 October 2018 Rodzinny Piknik Sportowy 10
Saturday, 06 October 2018 Wyniki sobotnio-niedzielnych gier. 12
Thursday, 04 October 2018 Plan gier i zajęc treningowych 19
Saturday, 29 September 2018 Zwycięstwo Unii nad Spartą 71
Thursday, 27 September 2018 Plan gier i zajęc treningowych 30
Thursday, 27 September 2018 Piłkarze Unii i Stalówki zagrali dla Kamila 36
Sunday, 23 September 2018 Unia wygrała w Jadachach 539
Thursday, 20 September 2018 Juniorzy na meczu I ligi 30
Thursday, 20 September 2018 Plan gier i zajęc treningowych 34
Wednesday, 19 September 2018 Pucharowe derby dla KS Sarzyna 695
Wednesday, 19 September 2018 Mecz Charytatywny: Gramy dla Kamila 48
Sunday, 16 September 2018 Rezerwy Stali mocniejsze od Unii 370
Saturday, 15 September 2018 Wyniki drużyny młodszych 42
Friday, 14 September 2018 KOMUNIKAT! 39
Thursday, 13 September 2018 Plan gier i plan zajęc treningowych 57
Wednesday, 12 September 2018 Wyniki z meczy drużyn młodzieżowych 39
Monday, 10 September 2018 Wyniki gier drużyn młodzieżowych 50
Monday, 10 September 2018 Unia przegrała w Jastkowicach 68
Thursday, 06 September 2018 Plan gier i plan zajęć treningowych 65
Wednesday, 05 September 2018 Unia uległa Wisanowi 413
Monday, 03 September 2018 VII kolejka ligi seniorów 49
Saturday, 01 September 2018 Wyniki sobotnio-niedzielnych gier 64
Thursday, 30 August 2018 Plan gier i plan zajęć treningowych 57
Thursday, 30 August 2018 Młodzicy przegrali mecz z drugą przemyską drużyną 59
Wednesday, 29 August 2018 Pucharowa wygrana w Giedlarowej 62
Tuesday, 28 August 2018 Zwycięstwo juniorów, przegrana młodzików 51
Saturday, 25 August 2018 2:0 i 3 punkty w starciu z Stalą Nowa Dęba 878
Saturday, 25 August 2018 Wyniki meczów drużyn młodzieżowych 57
Thursday, 23 August 2018 Promocyjne ceny biletów na basen 55
Wednesday, 22 August 2018 KOMUNIKAT! 102
Tuesday, 21 August 2018 Kadra Drużyny Seniorów i terminy gier Rundy Jesiennej Sezonu 2018/2019 105
Sunday, 19 August 2018 Wygrana w Grębowie 75
Saturday, 18 August 2018 Udana inaugurcja rozgrywek dla juniorów młodszych 81
Thursday, 16 August 2018 Plan treningowy / plan gier ligowych 144
Wednesday, 15 August 2018 Wygrana na finiszu z dedykacją 95
Monday, 13 August 2018 ZAPROSZENIE 68
Saturday, 11 August 2018 Wyrazy współczucia ... 106
Saturday, 11 August 2018 Wygrana w Klyżowie 100
Friday, 10 August 2018 KOMUNIKAT! 75
Friday, 10 August 2018 Zaproszenie na Festyn Charytatywny dla Kamila 75
Thursday, 09 August 2018 WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKARSKI ORLIKÓW- Nowa Sarzyna 2018 73
Wednesday, 08 August 2018 Nieudana inauguracja w Nowej Sarzynie 911
Tuesday, 07 August 2018 W środę Unia zainauguruje rozgrywki w klasie okręgowej 281
Tuesday, 07 August 2018 Obozy sportowe drużyn młodzieżowych 84
Saturday, 04 August 2018 Plan zajęć treningowych Sekcji PN 111
Tuesday, 31 July 2018 Plan zajęć treningowych Sekcji PN 100
Saturday, 21 July 2018 Komunikat! 99
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2398
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

14. kolejka V ligi

UNIA - Retman Ulanów -:-

sobota 20.10., godz. 15:00

Poprzedni mecz

 vs.


13. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Kamień 0:3

sobota 13.10., godz. 15:00