MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Sunday, 18 August 2019 Zwycięstwo Unii w gminnych derbach 342
Wednesday, 14 August 2019 Paln gier i plan zajęć treningowych (17-24.08.br.) 20
Monday, 12 August 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (12-18 sierpnia) 8
Sunday, 11 August 2019 Remis na inaugurację piłkarskiej jesieni 35
Wednesday, 07 August 2019 W najbliższy weekend startuje nowy sezon 330
Wednesday, 07 August 2019 Kadra drużyny seniorów - runda jesienna sezonu 2019/2020 43
Tuesday, 06 August 2019 Terminy gier - Runda Jesienna Sezonu 2019/2020 30
Saturday, 03 August 2019 Wakacyjny Turniej Piłkarski Orlików 33
Saturday, 03 August 2019 Juniorzy LEKTROCIEPŁOWNII Unii wicemistrzami Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej OPEN 2019. 33
Friday, 02 August 2019 Remis na zakończenie okresu przygotowań do nowego sezonu 63
Thursday, 01 August 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (05-09.08br) 88
Thursday, 01 August 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula 42
Thursday, 01 August 2019 Piłkarskie Czwartki 27
Saturday, 27 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula 42
Friday, 26 July 2019 PIŁKARSKIE CZWARTKI 2019 28
Friday, 26 July 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (29.07-02.08br) 59
Thursday, 25 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula 35
Wednesday, 24 July 2019 Sparing w Nisku 73
Monday, 22 July 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych 47
Saturday, 20 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula 48
Friday, 19 July 2019 Wygrana w sparingu z "Sokołem" w Kamieniu 80
Thursday, 18 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula 51
Tuesday, 16 July 2019 Aktualny plan zajęć drużyn młodzieżowych (17-19 lipiec br) 43
Monday, 15 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 49
Friday, 12 July 2019 Pierwszy "sparing" zaliczony 100
Thursday, 11 July 2019 "Piłkarskie Czwartki 2019" 60
Wednesday, 10 July 2019 Przygotowania drużyn młodzieżowych do Jesiennej Rundy Sezonu 2019/2020 67
Sunday, 07 July 2019 Gry kontrolne w okresie przygotowań do Rundy Jesiennej Sezonu 2019/2020 118
Thursday, 04 July 2019 Terminarz Kl. Okręgowej - Sezon 2019/2020 277
Wednesday, 03 July 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 190
Tuesday, 02 July 2019 Dni Miasta i Gminy Nowa Sarzyna 2019 138
Tuesday, 02 July 2019 Czwartkowe Turnieje Piłkarskie 83
Saturday, 29 June 2019 Wygrana na zakończenie rozgrywek sezonu 2018/19 339
Thursday, 27 June 2019 Derbowa porażka Unii w Leżajsku 543
Saturday, 22 June 2019 Basen Kąpielowy otwarty od dnia 24.06.2019 r. 116
Wednesday, 19 June 2019 Wygrana z Brzyską Wolą 81
Tuesday, 18 June 2019 Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków MZKS UNIA Nowa Sarzyna 84
Monday, 17 June 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 82
Sunday, 16 June 2019 Zwycięstwo w Ulanowie na przełamanie 69
Wednesday, 12 June 2019 Zła seria trwa ... 101
Sunday, 09 June 2019 Wysoko przegrywamy w Kamieniu 111
Thursday, 06 June 2019 Paln gier i plan zajęć treningowych (08-16.06.br.) 115
Saturday, 01 June 2019 Wysoka przegrana z Sokołem Sokolniki 400
Thursday, 30 May 2019 Paln gier i plan zajęć treningowych (01-10.06.br.) 117
Tuesday, 28 May 2019 Wyniki meczów drużyn młodzieżowych 81
Saturday, 25 May 2019 Wyniki drużyn młodzieżowych 84
Tuesday, 21 May 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (25 maj-1 czerwiec br.) 109
Saturday, 18 May 2019 Wyniki drużyn młodzieżowych 96
Tuesday, 14 May 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (17-26 bm.) 121
Monday, 13 May 2019 Porażka w Stalowej Woli 112
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2541
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00