MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Saturday, 21 March 2020 Komunikat Podokręgu Stalowa Wola 7
Friday, 20 March 2020 Uwaga - KOMUNIKAT 6
Thursday, 12 March 2020 Komunikat Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. 21
Wednesday, 11 March 2020 UWAGA - KOMUNIKAT! 74
Monday, 02 March 2020 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (02-06.marzec br.) 37
Sunday, 01 March 2020 Trampkarze z tytułem Mistrza Powiatu i Pucharem Burmistrza Leżajska 45
Wednesday, 26 February 2020 Halowe Mistrzostwa Powiatu Leżajskiego Trampkarzy 52
Saturday, 22 February 2020 Wygrany mecz sparingowy w Przeworsku 67
Monday, 17 February 2020 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (17 - 20 luty br.) 76
Sunday, 16 February 2020 Halowy Turniej Młodzików - Zimowe Ferie 2020 115
Wednesday, 12 February 2020 Zimowe Ferie Piłkarskie - Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików 364
Wednesday, 12 February 2020 Podsumowanie jubileuszowego turnieju Admin Cup 2020 98
Sunday, 09 February 2020 Drugie miejsce naszych Młodzików na Halowym Turnieju w Tyczynie 75
Friday, 07 February 2020 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (09 - 15 luty br.) 69
Monday, 03 February 2020 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (03 - 06 bm.) 74
Monday, 03 February 2020 Młodzicy MISTRZAMI POWIATU LEŻAJSKIEGO w FUTSALU 78
Monday, 03 February 2020 ŁKS Łowisko Halowym Mistrzem Nowej Sarzyny- kat. OPEN 118
Thursday, 30 January 2020 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - VII kolejka 96
Thursday, 30 January 2020 MISTRZOSTWA POWIATU LEŻAJSKIEGO w Futsalu Młodzików 89
Monday, 27 January 2020 Wyniki XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat.OPEN 113
Friday, 24 January 2020 Zmarł Stanisław Banaś 118
Thursday, 23 January 2020 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - VI kolejka 101
Thursday, 23 January 2020 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (27-31.01.2020) 126
Monday, 20 January 2020 Unia szósta w turnieju Lotycz Cup 179
Monday, 20 January 2020 ZIMOWE FERIE PIŁKARSKIE 2020 119
Sunday, 19 January 2020 Wyniki rozgrywek HMNS- open 148
Friday, 17 January 2020 Piłkarze Unii wystąpią na turnieju Lotycz Cup w Jarosławiu 111
Friday, 17 January 2020 Wyniki Turnieju Trampkarzy - Ferie Zimowe 2020 124
Friday, 17 January 2020 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - V kolejka 148
Monday, 13 January 2020 Media o Admin Cup 2020 132
Sunday, 12 January 2020 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN 185
Sunday, 12 January 2020 Stal Kraśnik najlepsza w jubileuszowym Admin Cup 1173
Thursday, 09 January 2020 Zimowe Ferie Piłkarskie 160
Wednesday, 08 January 2020 Admin Cup 2020 - wszystkie drogi prowadzą do Nowej Sarzyny 141
Tuesday, 07 January 2020 Zaproszenie na Admin Cup 2020 116
Tuesday, 07 January 2020 Wyniki XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat.OPEN 422
Thursday, 02 January 2020 Unia Nowa Sarzyna - szanse klubowe i sportowe 712
Thursday, 02 January 2020 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - III kolejka 223
Monday, 30 December 2019 Admin Cup 2020 - pierwsze przedmioty na licytację przekazane! 164
Monday, 30 December 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (ZIMOWE FERIE 2020) 166
Friday, 27 December 2019 Młodzicy z Pucharem Starosty Leżajskiego 135
Friday, 27 December 2019 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN 381
Saturday, 21 December 2019 Wesołych Świąt! 132
Thursday, 19 December 2019 XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat. OPEN 190
Monday, 16 December 2019 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat. OPEN 176
Thursday, 12 December 2019 XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN 192
Tuesday, 10 December 2019 Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny w kat. Open 2019/2020 676
Friday, 06 December 2019 Halowy Turniej Piłkarski Młodzików 219
Monday, 02 December 2019 Zmarł Augustyn Wojnar 188
Friday, 29 November 2019 Grupy Admin Cup 2020 rozlosowane! 252
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2637

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
01.03. Iskra Zgłobień - Unia 1:3
06.03. Victoria Czermin - Unia 5:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

UNIA - Francesco Jelna -:-

04/05 kwietnia br., godz. ??

Poprzedni mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

PRZEŁOŻONY!