MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Monday, 17 June 2019 Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 6
Sunday, 16 June 2019 Zwycięstwo w Ulanowie na przełamanie 8
Wednesday, 12 June 2019 Zła seria trwa ... 22
Sunday, 09 June 2019 Wysoko przegrywamy w Kamieniu 17
Thursday, 06 June 2019 Paln gier i plan zajęć treningowych (08-16.06.br.) 21
Saturday, 01 June 2019 Wysoka przegrana z Sokołem Sokolniki 225
Thursday, 30 May 2019 Paln gier i plan zajęć treningowych (01-10.06.br.) 32
Tuesday, 28 May 2019 Wyniki meczów drużyn młodzieżowych 29
Saturday, 25 May 2019 Wyniki drużyn młodzieżowych 36
Tuesday, 21 May 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (25 maj-1 czerwiec br.) 47
Saturday, 18 May 2019 Wyniki drużyn młodzieżowych 34
Tuesday, 14 May 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (17-26 bm.) 54
Monday, 13 May 2019 Porażka w Stalowej Woli 57
Thursday, 09 May 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (11-19 bm.) 65
Sunday, 05 May 2019 Porażka z Jastkowicami 64
Sunday, 05 May 2019 Plan gier i zajęc treningowych (06.05 - 13.05.br) 55
Wednesday, 01 May 2019 Pewne zwycięstwo z Wisanem 339
Monday, 29 April 2019 Plan gier i zajęc treningowych (29.04 - 05.05.br) 59
Sunday, 28 April 2019 Olimpia z kompletem punktów 75
Tuesday, 23 April 2019 Plan gier i zajęc treningowych (27.04 - 05.05.br) 78
Tuesday, 23 April 2019 Wyniki drużyn młodzieżowych 80
Saturday, 20 April 2019 Wygrana w Nowej Dębie 352
Friday, 19 April 2019 Wesołego Alleluja! 64
Friday, 19 April 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (20-28 bm.) 81
Thursday, 18 April 2019 Wyniki meczów drużyn młodzieżowych 86
Monday, 15 April 2019 Powiatowa Młodzieżowa Liga Piłkarska - 2019 82
Monday, 15 April 2019 Plan zajęć treningowych i gier (15-23 bm.) 77
Saturday, 13 April 2019 Komplet punktów w meczu ze Słowianinem 219
Tuesday, 09 April 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (13-23.04.br) 77
Friday, 05 April 2019 Przegrana Unii w Ździarach 449
Wednesday, 03 April 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (06 - 15.04.br) 112
Sunday, 31 March 2019 Efektowna wygrana Unii - bramki ze spotkania 99
Wednesday, 27 March 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (30.03 - 07.04.br) 85
Sunday, 24 March 2019 Porażka Unii na inaugurację rundy wiosennej 395
Sunday, 24 March 2019 Siarka II - Unia na żywo! 182
Tuesday, 19 March 2019 Plan zajęć treningowych 24 - 30 marca br. 102
Monday, 18 March 2019 Kadra seniorów Unii - runda wiosenna 2019 117
Saturday, 16 March 2019 Remis w Woli Chorzelowskiej 84
Saturday, 16 March 2019 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików - LEŻAJSK 2019 101
Friday, 15 March 2019 Plan zajęć treningowych 16 - 24 marzec br) 101
Tuesday, 12 March 2019 Planowany program gier Rundy Wiosennej Sezonu 2018/2019 188
Saturday, 09 March 2019 Sobotnie gry kontrolne 116
Friday, 08 March 2019 Plan zajęć treningowych (09 - 15 marzec br) 100
Thursday, 28 February 2019 Plan zajęć treningowych (02 - 09 marzec br) 112
Saturday, 23 February 2019 Sparing w Nisku 120
Thursday, 21 February 2019 Plan zajęć treningowych (23 luty - 2 marzec br) 112
Monday, 18 February 2019 ZIMOWE FERIE PIŁKARSKIE - wyniki turnieju trampkarzy 231
Monday, 18 February 2019 Turniej o Puchar Mieczysława Miazgi - Posła na Sejm RP 133
Sunday, 17 February 2019 Sparing z Jastkowicami 169
Friday, 15 February 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych (17-23 luty) 128
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2504
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

32. kolejka V ligi

UNIA - LKS Brzyska Wola -:-

środa 19.06., godz. 17:30

Poprzedni mecz

   vs.   


31. kolejka V ligi

Retman Ulanów - UNIA 0:2

niedziela 16.06., godz. 16:00