MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Friday, 19 April 2019 Wesołego Alleluja! 1
Friday, 19 April 2019 Plan zajęc treningowych i plan gier (20-28 bm.) 1
Thursday, 18 April 2019 Wyniki meczów drużyn młodzieżowych 4
Monday, 15 April 2019 Powiatowa Młodzieżowa Liga Piłkarska - 2019 10
Monday, 15 April 2019 Plan zajęć treningowych i gier (15-23 bm.) 10
Saturday, 13 April 2019 Komplet punktów w meczu ze Słowianinem 146
Tuesday, 09 April 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (13-23.04.br) 22
Friday, 05 April 2019 Przegrana Unii w Ździarach 331
Wednesday, 03 April 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (06 - 15.04.br) 53
Sunday, 31 March 2019 Efektowna wygrana Unii - bramki ze spotkania 40
Wednesday, 27 March 2019 Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (30.03 - 07.04.br) 27
Sunday, 24 March 2019 Porażka Unii na inaugurację rundy wiosennej 335
Sunday, 24 March 2019 Siarka II - Unia na żywo! 123
Tuesday, 19 March 2019 Plan zajęć treningowych 24 - 30 marca br. 53
Monday, 18 March 2019 Kadra seniorów Unii - runda wiosenna 2019 64
Saturday, 16 March 2019 Remis w Woli Chorzelowskiej 35
Saturday, 16 March 2019 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików - LEŻAJSK 2019 45
Friday, 15 March 2019 Plan zajęć treningowych 16 - 24 marzec br) 50
Tuesday, 12 March 2019 Planowany program gier Rundy Wiosennej Sezonu 2018/2019 130
Saturday, 09 March 2019 Sobotnie gry kontrolne 68
Friday, 08 March 2019 Plan zajęć treningowych (09 - 15 marzec br) 56
Thursday, 28 February 2019 Plan zajęć treningowych (02 - 09 marzec br) 66
Saturday, 23 February 2019 Sparing w Nisku 74
Thursday, 21 February 2019 Plan zajęć treningowych (23 luty - 2 marzec br) 65
Monday, 18 February 2019 ZIMOWE FERIE PIŁKARSKIE - wyniki turnieju trampkarzy 182
Monday, 18 February 2019 Turniej o Puchar Mieczysława Miazgi - Posła na Sejm RP 83
Sunday, 17 February 2019 Sparing z Jastkowicami 119
Friday, 15 February 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych (17-23 luty) 86
Monday, 11 February 2019 Wyniki Gminnego Turnieju Piłkarskiego Młodzików "Zimowe Ferie 2019" 183
Monday, 11 February 2019 Gminne Turnieje Piłkarskie "Zimowe Ferie 2019" 108
Saturday, 09 February 2019 Remis w drugim sparingu 105
Thursday, 07 February 2019 Juniorzy Młodsi grali na "halówce" w Tyczynie 88
Wednesday, 06 February 2019 Program zajęć treningowych (9-16 luty br) 113
Monday, 04 February 2019 Powiatowa Halowa Liga Trampkarzy z udziałem naszej drużyny 90
Saturday, 02 February 2019 Porażka w pierwszym meczu sparingowym 132
Saturday, 02 February 2019 PIZZERIA ANIELA - Halowym Mistrzem Nowej Sarzyny PN - kat. OPEN 385
Thursday, 31 January 2019 Tygodniowy plan zajęć treningowych (02-09 luty) 118
Tuesday, 29 January 2019 VII finałowa kolejka XIII Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny kat. OPEN 98
Monday, 28 January 2019 Halowe Mistrzostwa Powiatu Leżajskiego Dziewcząt z udziałem naszych piłkarek 79
Friday, 25 January 2019 Wyniki 6. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja kat. OPEN 449
Wednesday, 23 January 2019 Plan zajęć treningowych (26 styczeń - 3 luty br) 112
Wednesday, 23 January 2019 Puchar Leżajsk CUP 2019 kat. Orlik - dla naszej drużyny 416
Friday, 18 January 2019 Wyniki 5. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja kat. OPEN 301
Friday, 18 January 2019 Unia-Elektrociepłownia z Pucharem Prezesa KBOŚ 248
Thursday, 17 January 2019 Tygodniowy plan zajęć 117
Monday, 14 January 2019 Halowy Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa KBOŚ 125
Friday, 11 January 2019 Wyniki 4. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja OPEN 495
Friday, 11 January 2019 XXIV Turniej im. Mariana Lotycza 141
Friday, 11 January 2019 Młodzicy Unii najlepsi w Powiatowej Lidze Piłkarskiej 217
Thursday, 10 January 2019 Tygodniowy plan zajęć 144
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2482
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

22. kolejka V ligi

Stal Nowa Dęba - UNIA -:-

sobota 20.04., godz. 13:00

Poprzedni mecz

 vs.


21. kolejka V ligi

UNIA - Słowianin Grębów 4:0

sobota 13.04., godz. 16:00