MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Aktualności
Data Tytuł pozycji Odsłony
Wednesday, 28 June 2017 Mecz na szczycie Unia - Sokół Sokolniki NA ŻYWO! 2
Tuesday, 27 June 2017 Komunikat 7
Monday, 26 June 2017 Mecz o wszystko na zakończenie sezonu 838
Sunday, 25 June 2017 Rozpoczęcie sezonu kąpielowego 1580
Saturday, 24 June 2017 Unia pewnie wygrywa w Grębowie 980
Thursday, 22 June 2017 Komunikat SPN 8
Thursday, 22 June 2017 Plan gier SPN 5
Sunday, 18 June 2017 Unia pokonała rezerwy Stali i utrzymała fotel lidera 1296
Saturday, 17 June 2017 Juniorzy nie wykorzystali szansy 495
Friday, 16 June 2017 Zapraszamy na ważne pojedynki seniorów i juniorów! 17
Thursday, 15 June 2017 Wygrana w Chwałowicach 25
Sunday, 11 June 2017 Plan zajęć treningowych oraz terminy gier drużyn SPN 26
Saturday, 10 June 2017 Unici znów z kompletem punktów! 1081
Wednesday, 07 June 2017 Zwycięstwo Unii w zaległym meczu w Jadachach 2216
Monday, 05 June 2017 80-lecie Ciech Sarzyna S.A. i Dzień Dziecka na obiektach Unii 97
Sunday, 04 June 2017 Ważne zwycięstwo w Pysznicy 77
Friday, 02 June 2017 Plan treningowy oraz terminy meczów SPN 41
Tuesday, 30 May 2017 Zmiana terminu meczu zaległego 34
Sunday, 28 May 2017 Wysokie zwycięstwo Unii ze Strzelcem Dąbrowica 242
Thursday, 25 May 2017 Plan zajęć treningowych i terminy meczów SPN 46
Thursday, 25 May 2017 NIEBIESKO-BIAŁO-CZERWONI - 1300 meczów Unii i jeden 42
Saturday, 20 May 2017 Zwycięstwa seniorów, juniorów i trampkarzy! 664
Wednesday, 17 May 2017 Plan zajęć treningowych i terminy meczów SPN 41
Saturday, 13 May 2017 Pewne zwycięstwo z Zarzeczem 1042
Wednesday, 10 May 2017 Plan zajęc treningowych i plan gier SPN 43
Saturday, 06 May 2017 Mecz w Jadachach odwołany! 52
Thursday, 04 May 2017 Plan gier i zajęć treningowych SPN 47
Monday, 01 May 2017 Juniorzy gromią, trampkarze pokonani 67
Sunday, 30 April 2017 Derby dla Unii! 2942
Sunday, 30 April 2017 DERBY: POGOŃ LEŻAJSK - UNIA NOWA SARZYNA NA ŻYWO! 75
Tuesday, 25 April 2017 Wiosenne derby w Leżajsku 54
Monday, 24 April 2017 Wyniku gier z 22.04.br. 56
Friday, 21 April 2017 Plan gier i zajęć treningowych SPN 62
Tuesday, 18 April 2017 Podkarpacki Piłkarski Flesz odc. 8 60
Friday, 14 April 2017 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 63
Thursday, 13 April 2017 Plan zajęć treningowych SPN na okres od 18-22.04.br 60
Wednesday, 12 April 2017 Unia z kompletem punktów w przedświątecznej rywalizacji ze Ździarami 875
Tuesday, 11 April 2017 Podkarpacki Piłkarski Flesz odc. 7 51
Tuesday, 11 April 2017 Mecz z LZS-em Ździary w środę 12 kwietnia. 53
Sunday, 09 April 2017 Podział punktów w Skopaniu 193
Saturday, 08 April 2017 Udana inauguracja sezonu Trampakrzy Starszych 109
Thursday, 06 April 2017 Mecz II ligi kobiet w Nowej Sarzynie 73
Tuesday, 04 April 2017 Podkarpacki Piłkarski Flesz odc. 6 64
Tuesday, 04 April 2017 Plan zajęć treningowych SPN w terminie 08 - 13.04.br. 100
Saturday, 01 April 2017 Zwycięstwo w pierwszym meczu na własnym stadionie! 1335
Friday, 31 March 2017 Plan zajęć treningowych w terminie 03.04. - 07.04.2017 r. 88
Tuesday, 28 March 2017 Podkarpacki Piłkarski Flesz odc. 5 62
Monday, 27 March 2017 Plan zajęć treningowych w terminie 27.03. - 01.04.2017 r. 64
Sunday, 26 March 2017 Unia zwycięża na inaugurację! 1709
Sunday, 26 March 2017 Wynik na żywo z Kamienia 84
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 2174
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz o AWANS

 vs.

34. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki -:-

środa 28.06., godz. 17:30

SONDA

Czy Unia awansuje do IV ligi?
 

Poprzedni mecz

 vs.

33. kolejka V ligi

Słowianin Grębów - UNIA 1:4

sobota 24.06., godz. 11:00