Wisła Puławy - Unia (2009/10) E-mail
Thursday, 22 July 2010
Relacja LIVE
91 minKoniec meczu. Sezon 2009/10 przechodzi do historii. Dziękujemy piłkarzom za udany sezon oraz kibicom, za śledzenie naszych relacji i odwiedzanie portalu. Dziękujemy za uwagę!
89 minKoniec jest bliski. Arbiter doliczył tylko jedną minutę.
87 minZmiana także w Wiśle. Budzyńskiego zastąpił Leszczyński
86 minOstatnia zmiana w Unii. Kontuzjowanego Micka, który wszedł w drugiej połowie zastąpił Bigas.
83 minKępka wrzucał z lewej flanki, a Chwiszczuk posłał piłkę nad poprzeczką.
81 minObraz gry nie ulega zmianie. Wciąż spokojne rozgrywanie piłki w środku pola. Zanosi sie na bezbramkowy remis
80 minInfo: Karpaty Krosno wychodzą na prowadzenie w meczu z Izolatorem. Wynik 2:1
77 minRzędzicki do Chwiszczuka, ale ten strzelał bardzo niecelnie
72 minJuda centrował w pole karne rywala, ale Oślizło minimalnie spóźnił się do piłki i ta wyszła na aut bramkowy
69 minPiękne uderzenie Chwiszczuka, ale i fantastyczna obrona Napieralskiego, bo piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę naszej bramki.
68 minInfo: W innym trwających spotkaniu: Wisłoka Dębica 0-3 Stal Mielec.
66 minBednarz zakończył sezon z 10 bramkami. W Zwoleniu znowu się rozpadało. Unia próbuje coś zdziałać, ale jej szarpane akcje są rozbijane
61 minTrzecia zmiana w Unii: Bednarza zastąpił Robert Micek.
60 minByło groźnie pod bramką Unii. Wrzutka w pole karne, a Chwiszczuk głową posłał futbolówkę w słupek
58 minJedna z nielicznych akcji. Strzał Nowaka na róg wybija Oślizło. Wrzutka z kornera ląduje w rękach Napieralskiego
51 minNa początku drugiej odsłony, podobnie jak w pierwszej, gra toczy się głównei w środku boiska
46 minII połowę rozpoczęli Unici. W naszym zespole doszło do dwóch zmian. Reptaka zastąpił Oślizło, a Sobotę Kusy
45 minKONIEC I POŁOWY SPOTKANIA. Wynik bezbramkowy, bo i żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji. Zapraszamy po przerwie
44 minMokiejewski bardzo niecelnie, obok prawego słupka bramki Unii.
41 minJuda próbował z dystansu, ale Zolech broni bardzo pewnie
39 minDwójkowa akcja Judy i Soboty. Wrzutka tego drugiego została zablokowana i piłka wyszła na róg. Z kornera wrzucał Wtorek, ale Kępka wybił piłkę daleko od własnej bramki
38 minZ około 20 metrów strzelał Mokiejewski. Napieralski był jednak na posterunku.
37 minProtsyk z dystansu, wysoko nad poprzeczką bramki Napieralskiego
31 minWtorek wykonawcą rzutu wolnego, piłka trafia do Horajeckiego, który uderzył ponad bramką
29 minPodanie do Judy, ale Zolech wybiegł za szesnastkę i uprzedził naszego napastnika
25 minPiotr Reptak przytrzymywał za koszulkę Dryka i został ukarany żółtą kartką
22 minW rozegranym dziś, ostatnim spotkaniu B klasy: KS Sarzyna - Atlantic Chałupki Dębniańskie 7:1. Sarzyna już kolejkę wcześniej zapewniła sobie awans do A klasy.
20 minWrzutka Chwiszczuka, ale Szafran wybił piłkę na róg. Po rogu nie było zagrożenia pod bramką Napieralskiego
16 minInfo: Karpaty Krosno - Izolator 1:0, bramkę zdobył z rzutu karnego Buczek. Bramkarz Izolacji - Kwaśny obejrzał wcześniej czerwony kartonik i musiał opuścić plac gry
15 minJuda zagrywał w pole karne do Bednarza, ale obrońcy Wisły wybili piłkę na aut.
12 minStrzał Reptaka z 15 metrów, ale z jego obroną nie miał problemów Zolech
7 minNarazie nie dzieje się na stadionie w Zwoleniu nic szczególnego. Oba zespoły nie kwapią się do ataków. Obraz niczym z trwającego mundialu, w którym pada nie wiele bramek.
4 minRównolegle z tym spotkaniem toczą się jeszcze pojedynki Tomasovii ze Spartakusem, Karpat z Izolatorem, Wisłoki ze Stalą Mielec oraz Podlasia ze Stalą Kraśnik.
1 minI Połowę rozpoczęli zawodnicy gospodarzy, grający na czerwono. Unia dziś na biało.
0 minInfo1: Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. W Unii największym osłabieniem jest brak Daniela Radawca.
0 minInfo2: Witamy serdecznie. Za kilkanaście minut po raz ostatni w sezonie na boisko wybiegną piłkarze Wisły Puławy i Unii Nowa Sarzyna. Jesteśmy w Zwoleniu, gdzie Wiślacy rozgrywają swoje mecze w roli gospodarza. Pogoda w kratkę, przed chwilą przestało padać, ale wciąż mży.
0 minInfo3: Spotkanie poprowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej, który W obecnym sezonie sędziował przegrany 0:1 mecz Unii z Górnik II Łęczna oraz dwa (rónież przegrane) spotkania z udziałem rywala: Avia - Wisła 2:1, Wisła - Stal Mielec 0:2.
0 minInfo: Zapraszamy na relację "akcja po akcji" ze spotkania 30. kolejki pomiędzy Wisłą Puławy a Unią Nowa Sarzyna. Początek w niedzielę 20 czerwca o godz. 16:45.
Wisła Puławy0:0UNIA