Unia - Tomasovia (2010/11) E-mail
Monday, 13 December 2010
Relacja LIVE
93 minKoniec spotkania, ostatni pojedynek na Piłsudskiego w rundzie jesiennej zakończył się wynikiem 0:0. Dziękujemy za uwagę
89 minArbiter doliczył 3 minuty
88 minNa zegarze 88 minuta, wszystko wskazuje na to, że dziś bramek nie zobaczymy. Unia osiągnęła w drugiej połowie przewagę, ale póki co nie potrafi jej udokumentować bramką
85 minPo kornerze Reptak główkował obok lewego słupka bramki gości
84 minDruga zmiana w Unii. W miejsce Stanisława Bednarza pojawił się junior, podopieczny Grzegorza Sroki - Krystian Iwanicki
82 minZamieszanie pod bramką gości, żaden z Unitów nie zdołał jednak oddać dobrego strzału
79 minI ostatnia już zmiana w Tomasovii. Boisko opuścił Stafanik, a w pojawia się na nim Łukasz Chwała
76 minDąbek huknął sprzed pola karnego minimalnie obok prawego słupka
75 minDąbek wrzucał po ziemi w polu karnym, ale Jakubiak skutecznie interweniował. Unici reklamowali zagranie ręką. Nie przekonali jednak arbitra
72 minKot otrzymał żółtą kartką
71 minTrzecia zmiana u gości. Jakubiak za Kozyrę
70 minWrzutka Kocura za głęboka i piłkę łapie Bartoszyk
68 minJest wspomniana zmiana. W miejsce Pacholarza pojawił się na placu gry Paweł Zatorski
65 minMicek leży na murawie. W zespole gości szykuje się kolejna zmiana, bo rozbiera się Zatorski
60 minPierwsza zmiana w ekipie gości: Wawryca za Barana
59 minSporo szczęścia mieli teraz gospodarze. Reptak nie przeciął podania do Żurawskiego, ten miał przed sobą tylko Napieralskiego. W ostatniej chwili ofiarną interwencją uratował Unitów Dąbek
57 minJuda uderzył głową nad bramką po wrzutce Reptaka
55 minKocur z wolnego, jednak w środek bramki
54 minŚwiderek ukarany żółtą kartką za kolejny faul na Staszku Bednarzu
50 minKot do Judy, ale ten uderzył bardzo niecelnie
48 minPodanie na wybieg do Judy, ale Bartoszyk ubiegł naszego napastnika
46 minO godz. 14:08 rozpoczęła się II połowa spotkania. W ekipie Unii jedna zmiana: Cichonia zastąpił Arek Dąbek. W Tomasovii bez zmian.
45 minArbiter zakończył pierwszą, wyrównaną połowę. Zapraszamy po przerwie.
44 minKorner dla Unii, piłka ląduje na drugiej stronie boiska, tam dopada ją Bednarz i wrzuca w pole karne. Unici reklamowali zagranie ręką jednego z obrońców, ale arbiter nie odgwizdał rzutu karnego.
41 minPiotr Reptak ukarany żółtą kartką.
39 minKocur do Judy, a ten uderzył z pierwszej piłki. Niestety jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował Sioma. To była najlepsza okazja dla Unii do zdobycia gola.
33 minBednarz wrzucił z wolnego, ale obrońcy gości skaczą najwyżej
29 minJuda faulowany tuż przed polem karnym. Do piłki podchodzi Bednarz, ale jego strzał fantastycznie broni Bartoszyk
27 minSzybka kontra gości, ale Baran wycofał piłkę i zwolnił tempo akcji.
24 minPiękny strzał Kota z dystansu poszybował minimalnie nad bramką Bartoszyka.
23 minKocur do Judy, ten uderzył z pierwszej piłki, ale w ostatniej chwili zablokował jego uderzenie Sioma. To była najlepsza sytuacja Unii do zdobycia gola.
23 minŻółta kartka dla Kozyry za ostre wejście w nogi Bartnika. teraz obserwujemy okres lepszej gry Unii
19 minKocur szarżował na prawej stronie, ale faulem zatrzymał go Myszkowski, za co został ukarany żółtą kartką
11 minMyszkowski z rzutu wolnego mocno i niecelnie
9 minW pierwszych minutach przewaga po stronie gości. Unia głęboko cofnięta.
7 minŻurawski posłał długie podanie w kierunku Pacholarza, ten zdołał czubkiem buta oddać strzał, ale wprost w bramkarza Unii.
5 minGroźna wrzutka Banasia, Napieralski zmuszony do piąstkowania.
3 minCichoń faulowany na lewej flance przez Banasia. Ale wrzutka Kocura wprost w obrońców.
1 minO godz. 13:04 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.
0 minInfo1: Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę. Tomasovia wystąpi w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach, Unia na błękitno-granatowo.
0 minInfo2: Na ławce rezerwowych Unii dwójka juniorów: Marcin Pieróg i Krystian Iwanicki. Spotkanie poprowadzi Tomasz Jagieła z Krosna, który sędziował w tym sezonie przegrany przez Unię mecz ze Stalą Poniatowa 0:1.
0 minInfo3: Znamy już składy obu zespołów. W ekipie gospodarzy zabrakło pauzujących za kartki Oślizły i Federkiewicza. W zespole Tomasovii brakuje Michała Skibi, który również musi pauzować za kartki. Na ławce rezerwowych najlepszy strzelec gości - Jacek Kusiak.
0 minInfo4: Na relację ze spotkania Unia - Tomasovia zapraszamy około godz. 12:45.
UNIA0:0Tomasovia TL