Tomasovia T.L. - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 07 September 2008
Relacja LIVE
96 minZa uwagę dziękują Zbyszek D. oraz Piotr S. W zakończonych spotkaniach: Izolator -Wisłoka 0:1, Stal Mielec - Avia Świdnik 1:0
94 minArbiter kończy spotkanie UNIA zwycięża po bardzo dobrej II połowie z Tomasovią 2:0
93 minBardzo groźny, ale niecelny strzał z rzutu wolnego oddaje Kusiak.
90 minFantastyczny rajd Judy przez pół boiska, niestety zakończony zbyt lekkim strzałem.
88 minPodwójna zmiana w Tomasovii. Schodzą Wawryca oraz Stefanik, a w ich miejsce pojawiają się: Kusiak oraz Raczkiewicz
88 minW 84 min. za Wtorka wszedł Juda, i 4 min później przegrał pojedynek jeden na jeden z Bartoszykiem.
85 minAKCJA BRAMKOWA: SOBIŁO ODGRYWA Z 16 NA 18 METR DO MICKA, KTÓRY PIĘKNYM STRZAŁEM W SAME OKIENKO POKONUJE GOLKIPERA GOŚCI
84 minGOLLLLLLL 2:0 dla UNII. WYMARZONY DEBIUT MICKA< KTÓRY STRZELA PIĘKNĄ BRAMKĘ
80 minŻółtą kartką ukarany Kamil Mierzwa za przytrzymywanie rywala za koszulkę. Po stałym fragmencie gry było bardzo groźnie pod bramką Unii, ale strzał Chwały obronił Ząbczyk
78 minInfo: po bramce Wilawera w 23 min. Orlęta Radzyń Podlaski wygrywają 1:0 z Orlętami Łuków
77 minKolejna wrzutka Radara w pole karne, ale Bartoszyk wyłapuje uderzenie głową Wtorka. Wciąż 0:1
72 minZaraz po wejściu na murawę Brytan fauluje Radawca i zostaje ukarany żółtą kartką
71 minDruga zmiana w Tomasovii. Za Banasia na plac gry wchodzi Brytan
67 minDośrodkowanie Radawca i Micek oddaje pierwszy strzał, nieststy zablokowany przez defensywę gospodarzy
66 minPierwsza zmiana w Unii. Boisko opuścił strzelec bramki Stanisław Bednarz, a w jego miejsce debiutant w barwach Unii Robert Micek.
64 minInfo: po 17min. Stal Stalowa Wola przegrywa w Gorzowie Wlkp. 0:1
63 minPaweł Wtorek z narożnika pola karnego uderza minimalnie niecelnie.
59 minInfo: po 45 min. w Krośnie Karpaty - Stal Rzeszów 0:0, po 20 min. Orlęta R.P - Orlęta Łuków 0:0
57 minZmiana w ekipie Tomasovii. Boisko opuszcza Kasperek, a jego miejsce zajmuje Zatorski.
54 minRzut wolny egzekwuje Myszkowski, ale jego uderzenie ląduje nad poprzeczką bramki Unii.
49 minKAPITALNĄ SZARŻĄ PRZEZ PÓŁ BOISKA POPISAŁ SIĘ WTOREK. JEGO STRZAŁ TRAFIŁ W POPRZECZKĘ. DO PIŁKI DOSZEDŁ JEDNAK BEDNARZ I UMIESZCZA PIŁKĘ W BRAMCE BARTOSZYKA. BRAWO UNIA!
48 minJESSSSSSST GOLLLLLLL Tomasovia 0-1 Unia
47 minPrzytomne dogranie Wtorka w pole karne do Bednarza, którego uprzedzają obrońcy gospodarzy.
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI GOSPODARZE. Zarówno w Tomasovii jak i w Unii bez zmian.
45 minInfo: Na stadionie Miejskim w Tomaszowie Lubelskim trwa przerwa. W I części żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Zaznaczyła się lekka przewaga gospodarzy, którzy mieli kilka groźnie się zapowiadających kontrataków.
45 minInfo: po 45 min. Izolator - Wisłoka 0-1, Stal Mielec - Avia Świdnik 1:0, po 25 min. Karpaty - Stal Rzeszów 0-0. O 17:00 rozpoczną się spotkania: Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Luków oraz Resovia - Orzeł Przeworsk.
45 minMichał Mrozowski kończy I połowę spotkania. Wynik 0:0 idealnie odzwierciedla boiskowe wydarzenia.
44 minNa boisku mało ciekawych akcji. Żadna z drużyn nie kwapi się do zdecydowanych ataków. Sędzia dolicza 1 min.
41 minInfo: Po kwadransie gry w Krośnie Karpaty remisują ze Stalą Rzeszów 0:0
40 minŁadna akcji Unii zakończona strzałem "szczupakiem" Brusika. Piłka mija jednak poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bartoszyka.
33 minLekki strzał z woleja Wawryca pewnie wyłapuje Ząbczyk. Nadal 0-0. Grupa kibiców Unii głośno dopinguje sój zespół.
32 minInfo: Po 35 min.: Stal Mielec 1:0 Avia Świdnik
27 minZamieszanie w polu karnym Unii po wykonywanym przez gospodarzy rzucie rożnym. Defensorzy Unii byli jednak na posterunku.
24 minINFO: Po 22 min. Izolator przegrywa z Wisłoką 0:1
21 minGroźne prostopadłe dośrodkowanie piłkarzy Tomasovii, piłka mija pole karne i ląduje poza linią boczną. Tempo meczu na razie nieco wolne. Walka toczy się głównie w środku pola.
15 minGrożna zespołowa akcja gospodarzy. Wykończenie na szczęście już gorsze i piłka leci obok bramki Ząbczyka.
11 minRadawiec pada w polu karnym. Sędzia jednak nie dyktuje jedenastki.
10 minNa murawie spokojna gra i badanie sił rywala. Grupka ok. 30 kibiców Tomasovii wywiesiła flagę.
8 minNa stadionie słychać doping grupki kibiców Unii.
7 minW odpowiedzi kontra gospodarzy i strzał minimalnie nad poprzeczką bramki Ząbczyka oddaje Wawryca.
6 minPierwszy strzał na bramkę gospodarzy oddaj Szafran, niestety wysoko nad poprzeczką.
1 minSPOTKANIE ROZPOCZĘTE. ZACZĘŁA UNIA. DO BOJU!
0 minInfo1: W ostatniej kolejce Tomasovia przegrała w Przeworsku z Orłem 1:2, a Unia pokonała u siebie Izolator 2:0.
0 minInfo2: Po urazie i absencji w meczu z Izolacją, dziś w pierwszym składzie wystąpi Dariusz Bartnik.
0 minInfo3: Za około kwadrans rozpocznie się spotkanie 5. kolejki III ligi lubelsko podkarpackiej. 13. w tabeli Tomasovia podejmie 6. w tabeli Unię.
0 minInfo4: Na stadionie trwa przedmeczowy rozruch. Unici wystąpią w czerwonych strojach z białymi rękawami. Tomasovia w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.
0 minInfo5: Spotkanie poprowadzi pan Michał Mrozowski z Lublina. Trenerem Tomasovii jest Zbigniew Kuczyński, a kierownikiem drużyny Marian Bartoszyk. Unię prowadzi Piotr Brzeziński, a kierownikiem drużyny jest Janusz Sarzyński.
0 minInfo6: O godz. 14:20 ekipa nowosarzyńskiej Unii zameldowała się na Stadionie Miejskim w Tomaszowie.

Zmiany
57min. Kasperek > Zatorski 66min. Bednarz > Micek
71min. Banaś > Brytan 84min. Wtorek > Juda
88min. Stefanik, Wawryca > Kusiak, Raczkiewicz