Unia - Chełmianka Chełm 2010/11 E-mail
Friday, 01 April 2011
Relacja LIVE
96 min Kasperek huknął tuż obok prawego słupka i arbiter zakończył spotkanie. Unici udanie rozpoczynają rundę wiosenną, pokonując 2:0 Chełmiankę. Dziękujemy za uwagę.
95 min Rzut wolny w polu karnym Unii, gdyż Napieralski złapał piłkę po podaniu Łuczaka
93 min Kasperek nad bramką Napieralskiego z dystansu
92 min Chełmianka szuka w końcówce honorowej bramki
91 min Na trybunach, wspaniały doping kibiców obu zespołów
90 min Arbiter doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.
88 min Limit zmian wyczerpany. Pawła Wtorka zmienił Krzysztof Bigas
87 min Wtorek do Bednarza, ale trochę za mocno
83 min Piotr Brzeziński zdecydował się na trzecią zmianę. W miejsce Tomasza Kota na boisko wszedł Kamil Kusy
77 min Z kornera wrzucał Wtorek, Najpierw minimalnie minął się z piłką Oślizło, a następnie strzał Bednarza został zablokowany
75 min Wtorek do Judy, a ten strzałem w długi róg podwyższa na 2:0.
73 min Druga zmiana w Unii. Łukasza Stręciwilka zastąpił Stanisław Bednarz
71 min Miejsce kontuzjowanego Grzywny zajął Tatysiak
70 min Efektowne uderzenie Stręciwilka broni Ciołek
68 min Kolejna przerwa w grze, przy linii bocznej leży Grzywna. Nie jest on wstanie kontynuować gry. Żółta kartka dla Koguta
64 min I kolejna zmiana: Fajman za Tywoniuka
63 min Zmiana w Chełmiance: Kasperek za Knota
62 min Groźny strzał Judy, Ciołek był na posterunku
61 min Dwójkowa akcja Stręciwilk - Wtorek, na bramkę strzela ten drugi ale broni znakomicie Ciołek. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Telka oddaje sprytny strzał nogą, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki. Unia - Chełmianka 1:0
59 min Zmiana w Unii. Kocura zastąpił Tomasz Telka
56 min Kocur z wolnego wysoko nad poprzeczką
54 min Doskonała okazja zmarnowana przez Kocura. Juda pociągnął z piłką pond 30 metrów, położył jednego z obrońców i wyłożył piłkę Kocurowi. Ten miał przed sobą tylko Ciołka, ale uderzył obok lewego słupka
51 min Federkiewicz z dystansu wysoko nad bramką Ciołka
48 min Minuta przerwy na sprzątnięcie serpentyn rzuconych przez kibiców Unii
46 min II połowę rozpoczęli goście, u których nastąpiła jedna zmiana. W miejsce Bali wszedł Drzewicki
45 min Koniec pierwszej połowy. Unia - Chełmianka 0:0. Zapraszamy po przerwie
40 min Groźna kontra Chełmianki, na szczęście wrzutki Wójcika nikt nie zdołał zamknąć
39 min Bartnik wrzucił w pole karne, ale obrońcy gości znów górą
32 min Mocne uderzenie Knota, Napieralski z największą trudnością broni
30 min Kibice Chełmianki opuścili klatkę dla kibiców przyjezdnych. Oglądają mecz na trybunie obok.
27 min Faul w ataku Stręciwilka
26 min Zółta kartka dla Bali za faul na Ośliźle
25 min Dobra wrzutka Kocura, bramkarz minął się z piłką, ale nikt nie zamknął tej akcji
24 min Zamieszanie pod bramką gości, Wtorek uderzył w nogi obrońców
23 min Postój powalił przy lini bocznej Kocura. Obyło się bez kartki w tej sytuacji
22 min Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Kocur. Ciołek broni.
21 min Strzał Postoja zablokował Kot. Po rzucie rożnym przed szansą stanął Wójcik, Juda był jednak na posterunku.
18 min Póki co, nie oglądamy szczególnie porywającego widowiska. Oba zespołu boją się otworzyć
14 min Wójcik padł tuż przed polem karnym, arbiter nakazuje grać dalej
12 min Kocur szarżował na lewej stronie, ale Bożyk wybił futbolówkę na róg
10 min Pod stadionem pojawiły się trzy autokary z kibicami Chełmianki
9 min Wtorek wypuścił Stręciwilka, ale nowy piłkarz Unii nie czysto trafił w piłkę.
6 min Kibice Unii dopingują swoich podopiecznych
3 min Rzut rożny dla gości, ale Napieralski pewnie chwycił piłkę
1 min O godz. 13:03 rozpoczęła się I połowa spotkania. Przy piłce Unici.
0 min Info2: Gospodarze wystąpią dziś na czerwono, Chełmianka na czarno-żółto.
0 min Info3: Witamy serdecznie ze stadionu Unii. Za moment rozpocznie się spotkanie pomiędzy Unią a Chełmianką.
0 min Info4: Planowana relacja: Unia - Chełmianka, 16 kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej, 20.03.2011., godz. 13:00
Unia 2:0 Chełmianka Chełm