Unia - Górnik II Łęczna (2010/11) E-mail
Thursday, 14 April 2011
Relacja LIVE
94 minKONIEC MECZU. UNIA WYGRYWA TRZECI RAZ Z RZĘDU. Tym razem 3:2 pokonuje Górnika II. Dziękujemy za uwagę.
91 minKamil Kusy wchodzi za Bednarza
90 minPiękna interwencja Napieralskiego, który pewnie wyłapał wrzutkę Kazimierczaka
89 minArbiter doliczył 3 minuty. w Unii szykuje się zmiana
88 minJuda do Telki, ten uderza mocno, ale Witkowski broni. Szybką kontrę Górnika zakończył świetną interwencją Oślizło
86 minUnici będą dążyć do utrzymania korzystnego rezultatu. Nie porywają się do ataków.
84 minPodwójna zmiana w ekipie Górnika: Rusiecki za Zubera oraz Krakiewicz za Michalaka
80 minZłe wybicie Napieralskiego, ale Bartnik wyjaśnił sytuację
77 minZa Mateusza Kocura wszedł Piotr Reptak
75 minKarny dla Unii po faulu na Kocie. Żukowski otrzymał żółtą kartkę, a BEDNARZ wyprowadza Unię na prowadzenie strzałem tuż obok słupka. Witkowski znowu był blisko.
74 minStachyra w dobrej sytuacji fatalnie się pomylił
72 minJuda posłał wysoką piłkę do Bednarza, ale ubiega go Witkowski
70 minPierwsza zmiana w Unii. Tomasz Telka wchodzi za strzelca wyrównującego gola Łukasza Stręciwilka
69 minBednarz powstrzymany przez kapitana gości Kazimierczaka
65 minJEST WYRÓWNANIE i debiutancka bramka Stręciwilka. Otrzymał on podanie na prawej flance i ze stoickim spokojem przelobował Witkowskiego, który wybiegał skrócić kąt.
64 minStachyra z dystansu, ale wprost w Napieralskiego
62 minNo i stało się Zuber wyłożył futbolówkę do Stachyry, a ten wpakował ją do pustej bramki. Obrona Unii bezradna.
60 minZagurskas z wolnego nad poprzeczką. To już kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy, którzy po stracie bramki nie prezentują się za dobrze
59 minZnowu będzie groźnie, bo tuż przed linią pola karnego faulowany był Zuber
58 minStachyra pakuje piłkę do siatki, ale był na pozycji spalonej i bramka nie została uznana.
57 minStrata Kota w narożniku boiska
54 minI niestety wyrównanie, również korner i również bramka zdobyta głową przez Pawła Mrozińskiego
52 minMroziński przeciął dobre podanie Bednarza do Judy
48 minPrzerwa w grze, gdyż Paweł Mroziński korzysta z pomocy masażysty
47 minSkorupskiego zastąpił Ryczek
46 minRozpoczęła się II połowa spotkania w zespole gości nastąpiła zmiana.
45 minPunktualnie w 45 minucie sędzia kończy I połowę. Unia po bramce Judy prowadzi 1:0. Zapraszamy po przerwie
42 minŁadne uderzenie z dystansu Kota, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
41 minKolejna akcja Górnika. Stachyra w dobrej sytuacji uderzył i lekko i niecelnie
37 minMichalak faulowany 30 metrów od bramki gospodarzy. Z wolnego Mroziński trafił w mur.
34 minSkładna akcja gości zakończona strzałem Michalaka. Uderzenie jednak zbyt lekkie, żeby mogło zaskoczyć golkipera Unii
30 minJEST GOL! Wrzutka z kornera Kocura, a JUDA głową nie daje szans Witkowskiemu.
29 minPo niewykorzystanej jedenastce, Unia wciąż atakuje
27 minBartnik po ziemi w lewy róg, ale jęk zawodu na trybunach, bo Witkowski BRONI!
26 minTym razem Juda faulowany na prawej stronie. Sam Damian jednak tego meczu nie wygra. Potrzebne jest większe zaangażowanie reszty. Po wrzutce z wolnego faulowany w polu karnym Oślizło. Jest KARNY!
25 minJuda przedzierał się na prawej stronie, ale przypadkowo zagrał ręką
24 minPrzerwa w grze, na murawie leży Łukasz Stręciwilk
21 minPiękna akcja indywidualna Judy, który wyłożył piłkę Stręciwilkowi. Arbiter znowu dopatrzył się spalonego. Jeżeli był to minimalny
19 minPiękna podanie Judy do Bednarza, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę
18 minTempo gry nieco spadło.
14 minZagurskas ukarany żółtą kartką za faul na Stręciwilku
11 minDobra szarża na lewej flance Łuczaka, podanie do Stręciwilka, ale jego wrzutka nie dotarła do żadnego z Unitów.
7 minŚwietny zaskakujący strzał Michalaka. Napieralski wybronił z największym trudem. Górnik przejmuje powoli inicjatywę.
4 minUnia atakuje od pierwszych minut. Brzeziński postawił dziś na dwóch napastników, Bednarza oraz Stręciwilka. Goście groźnie kontratakują, również mają ochotę do gry. To będzie trudny mecz.
2 minGroźna wrzutka Zagurskasa. Napieralski był na posterunku.
1 minArbiter Robert Podlecki rozpoczął I połowę o godz. 15:06. Przy piłce goście, występujący na zielono-czarno. Unia na biało.
0 minInfo: Serdecznie witamy ze stadionu Unii. Za chwilę rozpocznie się I połowa spotkania Unia - Górnik II Łęczna
UNIA3:2Górnik II Łęczna