Unia - Stal Kraśnik (2011/12) E-mail
Tuesday, 28 February 2012

Relacja LIVE
93 minKONIEC SPOTKANIA. Unia remisuje spotkanie, które powinna wygrać. Dziękujemy za uwagę.
90 minLebioda głową, broni Kurzępa, poprawka Oślizły, ale skutecznie zablokowana
88 minOstatnia zmiana w Stali. Putkaradze za Szczawińskiego
87 minStręciwilk do zamykającego akcję Lebiody, ale ten minął się z piłką. Chwilę później Telka obok prawego słupka
86 minTelka znalazł się w doskonałej sytuacji, ale znakomicie interweniuje Cardoso, który po raz kolejny ratuje swój zespół przed stratą gola
84 minGroźna kontra Stali. Szewc sprytnie zagrał do Dydy, ale Zastawny był na posterunku i wybronił strzał przed chwilą co wprowadzonego zawodnika gości
82 minStal zamknięta na własnej połowie, ale Unici nie mogą znaleźć recepty na kraśnicką defensywę
81 minDydo za Danielaka
79 minBąba do Stręciwilka, ten uderzył w krótki róg, choć mógł zagrać do lepiej ustawionego Telki
77 minJędryas chyba za karę:) ściągnięty z murawy, w jego miejsce Bąba
75 minNiesamowite szczęście mieli gospodarze. Przed dwiema szansami stanął Jędryas, najpierw instynktownie jego strzał wybronił Kurzępa, a jego dobitkę z linii bramkowej wybił Cardoso-Ferreira
73 minStręciwilk za Bednarza
72 minDwójkowa akcja Wtorek-Telka, ale we wszystkim połapali się obrońcy Stali
69 minZmiana w Stali: Mietlicki za Ryczka
68 minZ dystansu Szczawiński obok prawego słupka
65 minRzut wolny dla Stali. Piłka po wrzutce Szewca trafiła w ręce Zastawnego
64 minJędryas głową obok prawego słupka
63 minWtorek w kierunku do Bednarza, ale ten wywraca się o nogi Jędryasa
63 minŁadna akcja Unii, ale ostatnie podanie Bednarza do Lebiody było zbyt czytelne i goście zażegnali niebezpieczeństwo
61 minWrzutka Telki, ale Kurzępa ubiega Bednarza. Unia rzuciła się teraz do ataku
58 minStal ma pecha, nie wykorzystała rzutu karnego i straciła zawodnika. Bigas powrócił na murawę i od tej chwili Unia gra w przewadze
56 minPrzerwa w grze na boisku leży Bigas. Za wejście wyprostowaną nogą Stadnicki otrzymał żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Stal będzie grała w osłabieniu
51 minSzczawiński faulowany w polu karnym. Na szczęście dla Unii Artur Zastawny wyczuł Daniela Szewca i obronił jedenastkę
46 minRozpoczęła się druga połowa spotkania. W zespole Stali Kraśnik nastąpiła jedna zmiana. Packa zastąpił Leziak
45 minKoniec pierwszej połowy. Unia - Stal 1:1. Zapraszamy po przerwie
42 minWtorek do Jędryasa, ten do Telki, który uderzył po ziemi tuż obok lewego słupka
40 minSzewc wrzucił w pole karne, do piłki doszedł Pacek, ale uderzył obok bramki
37 minStadnicki nieprzepisowo zatrzymuje Bednarza i otrzymuje żółtą kartkę
35 minBednarz wrzucił po ziemi, ale Jędryasa w ostatniej chwili ubiegł Prasnal
33 minPacek do Danielaka, ale jego strzał blokowali obrońcy i piłka przeszła nad bramką
32 minRyczek uderzył w boczną siatkę
31 minWtorek na wolne pole do Jędryasa, ale Kurzępa pewnie łapie piłkę
29 minLebioda niedokładnie zagrywał do Jędryasa
27 minWtorek do Bednarza, ale ten na spalonym
25 minZnakomita sytuacja dla gości. Danielak zagrał do Szewca, który przegrał pojedynek sam na sam z Zastawnym
24 minLebioda idealnie wrzucił do Bednarza, ale ten z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką
21 minBłąd Oślizły, piłka trafia do Ryczka, ale skutecznie interweniuje Federkiewicz
18 minBednarz bliski szczęścia, ale Kurzępa instynktownie broni
16 minRzut wolny dla Unii, ale wrzutka Wtorka mało precyzyjna. Chwilę później na spalonym Jędryas
11 minŁadna akcja Unii, podanie otrzymał Krystian Lebioda, minął zwodem Kurzępę i zdobył bramkę na 1:1
8 minSzewc wypuścił Ryczka, ale ubiegł go Zastawny
4 minW odpowiedzi szybka kontra gospodarzy, podanie trafia do Danielaka, który strzałem po ziemi pokonuje Zastawnego. Unia - Stal 0:1
3 minDoskonałą okazję zmarnowali Unici. Telka będąc sam na sam z golkiperem gości pogubił się
1 minWitamy serdecznie ze stadionu Unii. O godz. 14:01 arbiter rozpoczął spotkanie. Gospodarze występują w czerwonych strojach, Stal na żółto-niebiesko
0 minInfo3: Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 10. kolejki: Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik. Początek spotkania o godz. 14:00.
UNIA1:1Stal Kraśnik