MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Terminarz i wyniki - V liga E-mail

KLASA OKRĘGOWA STALOWA WOLA - RUNDA JESIENNA 2019/2020

 

Kolejka 1 - 25-26 lipca

 

PUKS Francesco Jelna

-

---

Unia Nowa Sarzyna

2-0

Azalia Wola Zarczycka

Stal Nowa Dęba

1-1

Bukowa Jastkowice

LKS Brzyska Wola

1-3

Jeziorak Chwałowice

Słowianin Grębów

2-2

ŁKS Łowisko

Sokół Sokolniki

2-0

Stal Gorzyce

Podlesianka Kamień

2-1

Sokół Kamień

Czarni Lipa

1-1

Siarka II Tarnobrzeg

Olimpia Pysznica

3-2

Transdźwig Stale

LZS Ździary

2-2

Pogoń Leżajsk

 

 

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

 

---

-

Pogoń Leżajsk

Transdźwig Stale

2-0

LZS Ździary

Siarka II Tarnobrzeg

4-0

Olimpia Pysznica

Sokół Kamień

3-1

Czarni Lipa

Stal Gorzyce

1-1

Podlesianka Kamień

ŁKS Łowisko

2-0

Sokół Sokolniki

Jeziorak Chwałowice

2-0

Słowianin Grębów

Bukowa Jastkowice

1-1

LKS Brzyska Wola

Azalia Wola Zarczycka

4-2

Stal Nowa Dęba

PUKS Francesco Jelna

0-2

Unia Nowa Sarzyna

 

 

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

 

Unia Nowa Sarzyna

-

---

Stal Nowa Dęba

3-0

PUKS Francesco Jelna

LKS Brzyska Wola

1-1

Azalia Wola Zarczycka

Słowianin Grębów

2-1

Bukowa Jastkowice

Sokół Sokolniki

2-1

Jeziorak Chwałowice

Podlesianka Kamień

1-2

ŁKS Łowisko

Czarni Lipa

0-2

Stal Gorzyce

Olimpia Pysznica

1-2

Sokół Kamień

LZS Ździary

3-1

Siarka II Tarnobrzeg

Pogoń Leżajsk

4-1

Transdźwig Stale

 

 

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

 

---

-

Transdźwig Stale

Siarka II Tarnobrzeg

2-2

Pogoń Leżajsk

Sokół Kamień

3-0

LZS Ździary

Stal Gorzyce

4-2

Olimpia Pysznica

ŁKS Łowisko

12-2

Czarni Lipa

Jeziorak Chwałowice

0-3

Podlesianka Kamień

Bukowa Jastkowice

1-2

Sokół Sokolniki

Azalia Wola Zarczycka

7-0

Słowianin Grębów

PUKS Francesco Jelna

4-2

LKS Brzyska Wola

Unia Nowa Sarzyna

2-1

Stal Nowa Dęba

 

 

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia


 

Stal Nowa Dęba

-

---

LKS Brzyska Wola

1-2

Unia Nowa Sarzyna

Słowianin Grębów

0-1

PUKS Francesco Jelna

Sokół Sokolniki

5-0

Azalia Wola Zarczycka

Podlesianka Kamień

1-2

Bukowa Jastkowice

Czarni Lipa

3-2

Jeziorak Chwałowice

Olimpia Pysznica

0-3

ŁKS Łowisko

LZS Ździary

1-4

Stal Gorzyce

Pogoń Leżajsk

1-1

Sokół Kamień

Transdźwig Stale

0-0

Siarka II Tarnobrzeg

 

 

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

 

---

-

Siarka II Tarnobrzeg

Sokół Kamień

2-1

Transdźwig Stale

Stal Gorzyce

1-1

Pogoń Leżajsk

ŁKS Łowisko

1-0

LZS Ździary

Jeziorak Chwałowice

1-3

Olimpia Pysznica

Bukowa Jastkowice

0-0

Czarni Lipa

Azalia Wola Zarczycka

2-1

Podlesianka Kamień

PUKS Francesco Jelna

0-2

Sokół Sokolniki

Unia Nowa Sarzyna

2-0

Słowianin Grębów

Stal Nowa Dęba

0-1

LKS Brzyska Wola

 

 

Kolejka 7 - 5-6 września

 

LKS Brzyska Wola

-

---

Słowianin Grębów

1-4

Stal Nowa Dęba

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

1-2

Unia Nowa Sarzyna

Podlesianka Kamień

0-1

PUKS Francesco Jelna

Czarni Lipa

2-1

Azalia Wola Zarczycka

Olimpia Pysznica

5-1

Bukowa Jastkowice

LZS Ździary

4-0

Jeziorak Chwałowice

Pogoń Leżajsk

3-2

ŁKS Łowisko

Transdźwig Stale

2-1

Stal Gorzyce

Siarka II Tarnobrzeg

1-1

Sokół Kamień

 

 

Kolejka 8 - 12-13 września

 

---

-

Sokół Kamień

Stal Gorzyce

1-0

Siarka II Tarnobrzeg

ŁKS Łowisko

1-2

Transdźwig Stale

Jeziorak Chwałowice

3-4

Pogoń Leżajsk

Bukowa Jastkowice

1-2

LZS Ździary

Azalia Wola Zarczycka

2-5

Olimpia Pysznica

PUKS Francesco Jelna

0-0

Czarni Lipa

Unia Nowa Sarzyna

4-0

Podlesianka Kamień

Stal Nowa Dęba

2-3

Sokół Sokolniki

LKS Brzyska Wola

3-0

Słowianin Grębów

 

 

Kolejka 9 - 19-20 września

 

Słowianin Grębów

-

---

Sokół Sokolniki

1-0

LKS Brzyska Wola

Podlesianka Kamień

3-0

Stal Nowa Dęba

Czarni Lipa

1-3

Unia Nowa Sarzyna

Olimpia Pysznica

-

PUKS Francesco Jelna

LZS Ździary

8-0

Azalia Wola Zarczycka

Pogoń Leżajsk

7-1

Bukowa Jastkowice

Transdźwig Stale

1-0

Jeziorak Chwałowice

Siarka II Tarnobrzeg

3-0

ŁKS Łowisko

Sokół Kamień

2-0

Stal Gorzyce

 

 

Kolejka 10 - 26-27 września

 

---

-

Stal Gorzyce

ŁKS Łowisko

-

Sokół Kamień

Jeziorak Chwałowice

-

Siarka II Tarnobrzeg

Bukowa Jastkowice

-

Transdźwig Stale

Azalia Wola Zarczycka

-

Pogoń Leżajsk

PUKS Francesco Jelna

-

LZS Ździary

Unia Nowa Sarzyna

-

Olimpia Pysznica

Stal Nowa Dęba

-

Czarni Lipa

LKS Brzyska Wola

-

Podlesianka Kamień

Słowianin Grębów

-

Sokół Sokolniki

 

 

Kolejka 11 - 3-4 października

 

Sokół Sokolniki

-

---

Podlesianka Kamień

-

Słowianin Grębów

Czarni Lipa

-

LKS Brzyska Wola

Olimpia Pysznica

-

Stal Nowa Dęba

LZS Ździary

-

Unia Nowa Sarzyna

Pogoń Leżajsk

-

PUKS Francesco Jelna

Transdźwig Stale

-

Azalia Wola Zarczycka

Siarka II Tarnobrzeg

-

Bukowa Jastkowice

Sokół Kamień

-

Jeziorak Chwałowice

Stal Gorzyce

-

ŁKS Łowisko

 

 

Kolejka 12 - 10-11 października

 

---

-

ŁKS Łowisko

Jeziorak Chwałowice

-

Stal Gorzyce

Bukowa Jastkowice

-

Sokół Kamień

Azalia Wola Zarczycka

-

Siarka II Tarnobrzeg

PUKS Francesco Jelna

-

Transdźwig Stale

Unia Nowa Sarzyna

-

Pogoń Leżajsk

Stal Nowa Dęba

-

LZS Ździary

LKS Brzyska Wola

-

Olimpia Pysznica

Słowianin Grębów

-

Czarni Lipa

Sokół Sokolniki

-

Podlesianka Kamień

 

 

Kolejka 13 - 17-18 października

 

Podlesianka Kamień

-

---

Czarni Lipa

-

Sokół Sokolniki

Olimpia Pysznica

-

Słowianin Grębów

LZS Ździary

-

LKS Brzyska Wola

Pogoń Leżajsk

-

Stal Nowa Dęba

Transdźwig Stale

-

Unia Nowa Sarzyna

Siarka II Tarnobrzeg

-

PUKS Francesco Jelna

Sokół Kamień

-

Azalia Wola Zarczycka

Stal Gorzyce

-

Bukowa Jastkowice

ŁKS Łowisko

-

Jeziorak Chwałowice

 

 

Kolejka 14 - 24-25 października

 

---

-

Jeziorak Chwałowice

Bukowa Jastkowice

-

ŁKS Łowisko

Azalia Wola Zarczycka

-

Stal Gorzyce

PUKS Francesco Jelna

-

Sokół Kamień

Unia Nowa Sarzyna

-

Siarka II Tarnobrzeg

Stal Nowa Dęba

-

Transdźwig Stale

LKS Brzyska Wola

-

Pogoń Leżajsk

Słowianin Grębów

-

LZS Ździary

Sokół Sokolniki

-

Olimpia Pysznica

Podlesianka Kamień

-

Czarni Lipa

 

 

Kolejka 15 - 31 października

 

Czarni Lipa

-

---

Olimpia Pysznica

-

Podlesianka Kamień

LZS Ździary

-

Sokół Sokolniki

Pogoń Leżajsk

-

Słowianin Grębów

Transdźwig Stale

-

LKS Brzyska Wola

Siarka II Tarnobrzeg

-

Stal Nowa Dęba

Sokół Kamień

-

Unia Nowa Sarzyna

Stal Gorzyce

-

PUKS Francesco Jelna

ŁKS Łowisko

-

Azalia Wola Zarczycka

Jeziorak Chwałowice

-

Bukowa Jastkowice

 

 

Kolejka 16 - 7-8 listopada

 

---

-

Bukowa Jastkowice

Azalia Wola Zarczycka

-

Jeziorak Chwałowice

PUKS Francesco Jelna

-

ŁKS Łowisko

Unia Nowa Sarzyna

-

Stal Gorzyce

Stal Nowa Dęba

-

Sokół Kamień

LKS Brzyska Wola

-

Siarka II Tarnobrzeg

Słowianin Grębów

-

Transdźwig Stale

Sokół Sokolniki

-

Pogoń Leżajsk

Podlesianka Kamień

-

LZS Ździary

Czarni Lipa

-

Olimpia Pysznica

 

 

Kolejka 17 - 11 listopada

 

Olimpia Pysznica

-

---

LZS Ździary

-

Czarni Lipa

Pogoń Leżajsk

-

Podlesianka Kamień

Transdźwig Stale

-

Sokół Sokolniki

Siarka II Tarnobrzeg

-

Słowianin Grębów

Sokół Kamień

-

LKS Brzyska Wola

Stal Gorzyce

-

Stal Nowa Dęba

ŁKS Łowisko

-

Unia Nowa Sarzyna

Jeziorak Chwałowice

-

PUKS Francesco Jelna

Bukowa Jastkowice

-

Azalia Wola Zarczycka

 

 

Kolejka 18 - 14-15 listopada

 

---

-

Azalia Wola Zarczycka

PUKS Francesco Jelna

-

Bukowa Jastkowice

Unia Nowa Sarzyna

-

Jeziorak Chwałowice

Stal Nowa Dęba

-

ŁKS Łowisko

LKS Brzyska Wola

-

Stal Gorzyce

Słowianin Grębów

-

Sokół Kamień

Sokół Sokolniki

-

Siarka II Tarnobrzeg

Podlesianka Kamień

-

Transdźwig Stale

Czarni Lipa

-

Pogoń Leżajsk

Olimpia Pysznica

-

LZS Ździary

 

 

Kolejka 19 - 21-22 listopada

 

LZS Ździary

-

---

Pogoń Leżajsk

-

Olimpia Pysznica

Transdźwig Stale

-

Czarni Lipa

Siarka II Tarnobrzeg

-

Podlesianka Kamień

Sokół Kamień

-

Sokół Sokolniki  

Stal Gorzyce

-

Słowianin Grębów

ŁKS Łowisko

-

LKS Brzyska Wola

Jeziorak Chwałowice

-

Stal Nowa Dęba

Bukowa Jastkowice

-

Unia Nowa Sarzyna

Azalia Wola Zarczycka

-

PUKS Francesco Jelna

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

Unia - Olimpia Pysznica 5:1

sobota 26.09., godz. 16:00

 

Poprzedni mecz

 vs.

9. kolejka V ligi

Czarni Lipa - UNIA 1:3

sobota 19.09., godz. 16:00