Chełmianka Chełm - Unia (2011/12) E-mail
Saturday, 24 March 2012
Relacja LIVE
96 minKONIEC MECZU. Chełmiance zabrakło czasu na wyrównanie. Unici po golach Wtorka i Mazurkiewicza zwyciężają w Chełmie 2:1. Dziękujemy za uwagę!
95 minGOL! 1:2. Dobre podanie do Fajmna, który strzałem z siedmiu metrów pokonał Zastawnego. Zrobiło się nerwowo.
94 minBielak za Mistrzyka.
93 minTrzecia zmiana w Unii. Błajda za Bednarza
92 minDwa rzuty rożne dla Chełmianki wykonywał Krakiewicz, ale bez zagrożenia dla bramki Unii.
90 minArbiter dolicza do regulaminowego czasu aż pięć minut.
89 minZmiana w Unii. Pieróg za Bąbę. Czerwno-biało-niebiescy coraz bliżej pierwszej wiosennej wygranej.
84 minChełmianka wciąż nie odpuszcza, ale nasi obrońcy jak dotychczas spisują się bez zarzutu.
81 minZnakomita okazja gospodarzy. Fajman w dobrej sytuacji trafił na nasze szczęście tylko w nogi Winiarskiego. Zapachniało bramką kontaktową.
78 minMazurkiewicz opuszcza boisko, w jego miejsce Krzysztof Bigas.
76 minŁadne uderzenie Telki trafia w siatkę, ale niestety... w boczną.
75 minTrzecia zmiana w ekipie z Chełma. Łukasz Korszla za Marcina Kasperka.
71 minUnici byli blisko zdobycia kolejnego gola. Mistrzyk sprzed pola karnego trafił w słupek.
67 minTelka odbija ręką tuż za narożnikiem pola karnego. Wrzuca Kasperek, obrońcy Unii wybijają, a z 25 metrów strzelał Kogut. Zastawny pewnie broni.
64 minI kolejna zmiana. W miejsce Wyroślaka na placu gry pojawił się Kamil Drob.
61 minWaldemar Wiater zdecydował się na pierwsze roszady. Krzysztof Bala zmienia Gregorowicza
60 minSprawdzamy, co dzieje się na pozostałych stadionach. Po godzinie gry Stal Mielec prowadzi w Zaczerniu 2:1, Partyzant remisuje 1:1 z Avią, Siarka przegrywa 0:2 z Podlasiem, a w meczu Izolator - Tomasovia jest bezbramkowo
59 minGospodarze próbują dalekimi podaniami, ale bez rezultatów.
53 minŚwietna piłka do Wyroślaka, przed sobą miał już tylko Zastawnego, ale arbiter odgwizdał spalonego.
52 minGospodarze mają dużą ochotę do gry. Druga porażka na własnym stadionie z rzędu będzie dla nich katastrofą.
49 minFajman uderzył z osiemnastu metrów tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Zastawnego.
47 minW obu zespołach bez zmian.
46 minPIŁKARZE UNII ROZPOCZĘLI GRĘ W II POŁOWIE.
45 minKONIEC I POŁOWY. Unia prowadzi 2:0, ale swoje szanse miała także Chełmianka. W drugiej połowie jeszcze wszystko jest możliwe.
43 minŚwietna, ale ryzykowna interwencja Bartnika, który wślizgiem wybił piłkę w polu karnym Wyroślakowi.
40 minKogut zobaczył żółtą kartkę za faul na Bąbie. Całe szczęście, nie doszło do wybuchu:)
39 minZastawny w ostatniej chwili ubiegł Wyroślaka.
37 minGOL! Lebioda podał na lewo do Mazurkiewicza, ten znalazł się sam na sam z bramkarzem i strzałem w długi róg podwyższył na 2:0.
34 minWrzutka Kasperka, Wyroślak wygrywa pojedynek główkowy pojedynek z Bartnikiem, piłka trafia w poprzeczkę i ląduje za linią końcową. To najlepsza okazja Chełmianki
30 minTempo gry troszkę spadło. Unia uważnie broni wyniku. Dominują akcje skrzydłami, ale obrońcy obu zespołów są bardzo czujni.
26 minPydych zagrał dość przypadkowo ręką, ale arbiter ukarał go żółtą kartką.
23 minGOL! Unia wychodzi na prowadzenie. Z lewej flanki dośrodkował Mazurkiewicz, a Wtorek lekkim strzałem po ziemi zaskoczył Szokaluka. Chełmianka - Unia 0:1.
19 minKrzyżak tym razem próbował głową, ale niewiele się pomylił. Futbolówka przeleciała obok lewego słupka bramki Unii.
18 minTelka faulował przed polem karnym Kasperka. Rzut wolny wykonywał Krzyżak, ale jego uderzenie zablokował Lebioda.
16 minKasperek zagrał do Gregorowicza, który głową strzelił nad poprzeczką.
12 minLewą stroną przedarł się Gregorowicz, na szczęście Zastawny wyłapał jego uderzenie.
9 minKontra Chełmianki, Wyroślak wrzuca w pole karne, ale Bartnik wybija na róg. Z kornera zagrywał Kasperek, jednak na posterunku był Pydych.
7 minWidzów na trybunach około pięciuset. Obie zespoły próbują dalekimi podaniami uruchomić napastników, ale nie przynosi to żadnych efektów.
4 minWtorek dośrodkowywał z rzutu wolnego. Piłkę przejął Winiarski, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.
2 minWyroślak strzelał na bramkę Zastawnego, ale trafił w boczną siatkę.
1 minO 15:02 arbiter rozpoczął zawody. Gospodarze w żółto-czarnych strojach, Unia na biało.
0 minInfo2: W Chełmie słonecznie i ciepło. Na trybunach w tej chwili około 300 kibiców. Spotkanie poprowadzi Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej
0 minInfo3: Na pół godziny przed meczem poznaliśmy składy, w jakich wystąpią oba zespoły. W Chełmiance brakuje kontuzjowanego Tywoniuka, w pierwszym składzie tym razem wyjdą Kogut i Gregorowicz, którzy w meczu z Zaczerniem wchodzili z ławki. Unia bez kontuzjowanych Kamila Oślizły i Łukasza Stręciwilka oraz pauzującego za kartki Artura Łuczaka. Od pierwszych minut zagrają Mazurkiewicz, Bąba i Winiarski. Na ławce Wierzgacz, Bigas i juniorzy: Pieróg, Bielak oraz Błajda.
0 minInfo4: Serdecznie witamy na relacji ze spotkania 16. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy Chełmianką a Unią.
0 minInfo5: Planowana relacja live: Chełmianka - Unia, sobota 24 marca, godz. 15:00.
Chełmianka Chełm1:2UNIA