Unia - Strumyk Malawa (2011/12) E-mail
Sunday, 01 April 2012
Uwaga! Relacja odświeża się automatycznie, co 60 sekund. Prosimy nie odświeżać.strona startowa
Relacja LIVE
92 minKoniec meczu. Unia mimo olbrzymiej przewagi nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
91 minZamieszanie pod bramką gości, ale cało z opresji wychodzi Zieliński
90 minStrzelał Wtorek, ale w mur ustawiony na 3 metrze
89 minRzut wolny pośredni w polu karnym Strumyka, za zagranie zawodnika do bramkarza
88 minMistrzyk schodzi, wchodzi Kamil Bielak
85 minPieróg za Bąbę
84 minAleż sytuacja dla Unii. Wtorek zagrał do Bąby, a ten lewą nogą uderzył w słupek. Pech gospodarzy...
82 minW miejsce Prusia wszedł Siciarz
79 minPruś głową tuż nad bramką Zastawnego
78 minGroźna kontra gości, ale Lebioda i Łuczak wyjaśniają sytuację
75 minKrzysztof Bigas zmienia Stanisława Bednarza
73 minBąba w dobrej sytuacji mógł chyba uderzać, ale zdecydował się odegrać do Bednarza, którego zablokowali obrońcy
72 minAntkiewicz wrzucał, ale sprawił kłopoty Zastawnemu
72 minBartnik wygrał pojedynek biegowy z Szymańskim
70 minBednarz na spalonym
67 minNieudana wrzutka Pydycha
64 minW drugiej połowie zdecydowana przewaga Unii, ale nic z niej nie wynika. Strumyk zamknięty na własnej połowie
62 minTelka z lewej flanki zagrał do zamykającego akcję Bednarza, ale jego strzał wybronił Bednarz
59 minJest wspomniana zmiana. W miejsce Wójtowicza pojawił się Antkiewicz
58 minMistrzyk mógł pokonać Zielińskiego, ale ten wyczuł jego strzał. Chwilę później Bąba nie trafił w piłkę w polu karnym
56 minSzykuje się zmiana w Strumyku. Do wejścia przygotowany Marek Antkiewicz.
55 minWtorek zagrał niedokładnie do Bednarza
53 minUnia znowu w natarciu. Za dużo podań, a za mało strzałów. Obrońcy gości są czujni
52 minWójtowicz dostał piłkę w polu karnym, ale uderzył nieczysto i Zastawny pewnie wybronił
50 minŚwietna okazja dla Unii. Wtorek odegrał do Lebiody ten uderzył mocno, ale jego strzał odbił w ostatniej chwili Gaca. Gdyby nie jego interwencja byłaby bramka
48 minOkres przewagi Unii.
47 minRzut wolny dla Unii w odległości 35 m od bramki, ale goście wybijają na korner
46 minRozpoczęła się II POŁOWA SPOTKANIA. W obu zespołach bez zmian
45 minKoniec pierwszej, wyrównanej połowy. Zapraszamy po przerwie
43 minBąba do Pydycha, ale nie zdołał on opanować piłki w polu kranym
43 minStrzał z dystansu Grada broni Zastawny
40 minŻółta kartka dla Bednarza za faul na Gilu
39 minLebioda uderzył mocno, ale metr nad bramką
38 minŁadna kontra Unii. Pydych do Mistrzyka, ten podaje do Bednarza, który zamiast uderzać zrobił o jeden zwód za dużo i ubiegł go Zieliński
37 minŻółta karta dla Winiarskiego za faul na Gacy
35 minGrad ukarany żółtą kartą za faul na Łuczaku
33 minGroźna kontra gości. Szymański wypuścił Prusia, ten miał przed sobą tylko Zastawnego, ale był na pozycji spalonej
28 minOkres gry w środku pola. Strumyk ustawiony wysoko od własnego pola karnego
26 minSzymański powstrzymany przez Lebiodę
24 minPowoli do głosu dochodzą gospodarze. Goście grają wysoko
23 minWiniarski fauluje Szymańskiego przed polem karnym. Brudek wrzucił jednak niedokładnie i piłkę wybił Bartnik.
20 minLebioda dobrze podaje do Bednarza. Zdaniem arbitra był spalony.
19 minWojciech Brudek uderzył z rzutu wolnego z ok. 34 m. Piłka przeleciała minimalnie nad bramką
17 minWójtowicz wrzucił z prawej flanki, ale dobrze interweniował Łuczak
15 minPogoda dziś w kratkę, raz pada śnieg z deszczem, raz świeci słońce. Wszystkiemu towarzyszy porywisty wiatr
13 minUnia występuje na biało, goście w czarno-pomarańczowych strojach. W składzie zespołu z Malawy Piotr Gaca i Karol Cieślik. Marek Brusik zaczął na ławce
11 minPoczątek meczu należy do gospodarzy, to oni próbują konstruować akcje. Strumyk się broni. Swoje okazje mieli dotychczas Mistrzyk i Bednarz, ale uderzali niecelnie
6 minWitamy serdecznie ze stadionu Unii. Właśnie trwa 6. minuta spotkania pomiędzy Unią a Strumykiem. Przepraszamy za opóźnienie spowodowane kłopotami technicznymi
0 minInfo4: Planowana relacja live - niedziela 1 kwietnia, godz. 13:00, Unia Nowa Sarzyna - Strumyk Malawa
UNIA0:0Strumyk Malawa