Stal Mielec - Unia (2011/12) E-mail
Thursday, 05 April 2012
Relacja LIVE
93 minKONIEC. No i masz babo placek wielkanocny. Unia przegrywa dziś w Mielcu ze Stalą w kiepskim stylu: wysoko i zasłużenie. Mimo to, wszystkim kibicom życzymy wesołych Świąt. Może po świątecznym wypoczynku czerwono-biało-niebiescy odzyskają formę. Dziękujemy za uwagę.
89 minDruga połowa potrwa o trzy minuty dłużej - tak zadecydował sędzia Łaszkiewicz.
88 minPodwójna zmiana w Stali: schodzą - strzelcy bramek Buczyński i Wolański, wchodzą; Mateusz Skała i Kamil Pydych
87 minZa faul na Lebiodzie upomniany żółtą kartką Kościelny
86 minMistrzyk po ziemi, ale wprost bramkarza.
84 minŁętocha pudłuje w niezłej sytuacji
82 minZmiana: Krystian Błajda za Bednarza
80 minStal nadal nie odpuszcza. Po wrzutce Wolańskiego, wybijają obrońcy, do piłki dobiega Skiba, który mocny strzałem przenosi ją tuż nad poprzeczką
78 minWynik bezpieczny, więc na zmianę decyduje się Roman Gruszecki. W miejsce Ryguły pojawia się Kamil Kołodziej
75 min4:0. Wolański z rzutu wolnego z lewej strony (odległość od bramki ok. 20 m) strzałem w krótki róg pokonuje Zastawnego.
74 minWtorek zagrał w pole karne, a tam Bigas głową próbował zaskoczyć Daniela. Golkiper Stali broni jednak pewnie
71 minZamieszanie w polu karnym, po wrzutce Wolańskiego. Nie wiadomo było, kto wybił piłkę poza linię końcową, arbiter nakazał wznowienie z piątego metra Zastawnemu
68 minDruga zmiana w ekipie gości. Na placu gry pojawia się Marcin Pieróg, który zmienia Pydycha
67 minWolański do Łętochy, ten wrzuca w pole karny, ale obrońcy Unii wyjaśniają sytuację
65 minPo żółtej kartce otrzymali Rafał Pydych z Unii oraz Mariusz Cichosz ze Stali
62 minPierwsza zmiana w Unii. W miejsce Bąby - Krzysztof Bigas
59 minWtorek do Pydycha, ten jednak strzelał zbyt czytelnie i lekko, aby zaskoczyć Daniela
53 minW historii futbolu znane są liczne przypadki odrabiania takich strat, ale Unici musieliby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, a póki co nie zanosi się na taką kolej rzeczy.
51 minW dobrej sytuacji znalazł się Ryguła, który uderzył z 16 m mocno, ale niecelnie
49 minCichosz fauluje przed polem karnym Lebiodę. Bednarz strzela z rzutu wolnego obok prawego słupka.
46 minGRA WZNOWIONA. II połowę rozpoczęli Unici. W obu zespołach bez zmian.
45 minI to tyle, a raczej aż tyle jeśli chodzi o pierwszą połowę. Zapraszamy po przerwie.
44 minArbiter doliczył minutę do czasu pierwszej połowy
41 minLebioda z rzutu wolnego trafia w mur, piłka wychodzi na korner. Z rogu dośrodkowywał Wtorek, ale Daniel łapie piłkę.
39 minDaleki wykop Zastawnego do Mistrzyka, ale futbolówka po jego strzale przechodzi obok bramki
36 minŻółta kartka dla Buczyńskiego za zagranie piłki ręką
34 minŁętocha wypatrzył dobrze ustawionego Rygułę, który z woleja uderzył blisko lewego słupka bramki Zastawnego
30 minŁuczak z autu wyrzucił do Mistrzyka, ten uderzył groźnie, ale tuż obok bramki gospodarzy
27 minŁadna, kombinacyjna akcja Stali, zakończona wrzutką Wolańskiego i minimalnie niecelną główką Buczyńskiego
24 minW końcu akcja Unii. Wtorek zaadresował piłkę do Bąby, ale ten uderzył wprost w golkipera rywala.
21 minW dalszym ciągu przeważają gospodarze. Unici nie mogą się otrząsnąć - po trzech, błyskawicznych ciosach, miotają się bo boisku. Miejmy nadzieję, że się obudzą.
18 minObrońcy Unii w meczu ze Strumykiem spisywali się bez zarzutu. Dziś popełnili już trzy kardynalne błędy, które kosztowały trzy bramki. Na korzystny wynik w tym meczu ciężko już liczyć, ale do póki piłka w grze...
15 minNiesamowity kwadrans w wykonaniu gospodarzy, a raczej nieprawdopodobne cztery minuty, które pogrążyły Unię. Czyżby był pogrom?
12 minAle lanie. 3:0. Winiarski faulował w polu karnym. Damian Skiba z rzutu karnego uderza w lewy róg i mamy 3:0!
10 minZnowu zamieszanie pod naszą bramką, piłkę przejmuje Buczyński, mija dwóch obrońców Unii i strzałem po ziemi podwyższa na 2:0.
9 min1:0 W zamieszaniu pod bramką Unii, piłka trafia do Łętochy, a ten pokonuje Zastawnego.
8 minWolański wrzucał, a Kościelny głową tuż nad bramką Zastawnego
7 minWiniarski trochę przypadkowo podał do Bednarza, ale strzał napastnika gości niecelny.
4 minPo wrzutce Wtorka uderzał Telka, ale Daniel pewnie broni. Chwilę później niecelne uderzenie Rafała Pydycha - byłego zawodnika Stali.
2 minMielczanie mają na swoim koncie już cztery kolejne wygrane, w tym jedno z rundy jesiennej.
1 minI połowę rozpoczęli gospodarze, występujący w niebieskich strojach. Unia na biało.
0 minWitamy serdecznie na relacji na żywo ze spotkania 19. kolejki pomiędzy Stalą Mielec a Unią Nowa Sarzyna. Mecz odbędzie na stadionie ze sztuczną murawą przy ul. Warszawskiej w Mielcu. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra - Arkadiusza Łaszkiewicza z Zamojskiego Okręgowego Kolegium Sędziowskiego. To jedyne dzisiejsze spotkanie w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Pozostali zagrają w Wielką Sobotę.
Stal Mielec4:0UNIA