Stal Kraśnik - Unia (2011/12) E-mail
Sunday, 13 May 2012
Relacja LIVE
94 minKONIEC MECZU. Zero punktów, zero bramek i pogorszenie swojej sytuacji w walce o utrzymanie - to bilans dzisiejszego wyjazdu Unii do Kraśnika. Stal wygrywa zasłużenie i tym samym może być już raczej pewna utrzymania. Dziękujemy z uwagę.
93 minTym razem Szewc do Ryczka, ale w ostatniej chwili miesza się w to wszystko Bartnik
92 minJeszcze jedna okazja gospodarzy. Ryczek do Szewca, ale jego główkę wyłapuje Zastawny
90 minOstatnia już zmiana w miejsce Mielniczuk wchodzi Mietlicki
89 minZmiana u gospodarzy: Ręba za Eduardo
88 minRzut wolny wykonywał Bednarz, który uderzył ładnie pod poprzeczkę. Kurzępa jednak świetnie broni.
87 minSzewc fauluje Lebiodę i zostaje upomniany żółtą kartką. Kolejna zmiana w Unii. W miejsce Oślizły pojawia się Kamil Bielak
85 minDruga zmiana w Stali. Schodzi Pacek, wchodzi Leziak
83 minZnowu szarżował groźny Eduardo, tym razem zagrał do Ryczka, który stanął przed szansą zdobycia w tym meczu drugiej bramki. Napastnik gospodarzy uderzył jednak nad poprzeczką pustej bramki Unii.
77 minŁadna akcja Stali. Piłka trafia do Eduardo, ten wpada w pole karne i na szczęście Unii sam gubi się w swoim dryblingu
74 minStadnicki z wolnego strzelił pół metra nad bramką
73 minWrzutka w pole karne gospodarzy, piłkę strąca głową Bednarz, ale nie znajduje ona drogi do bramki
72 minTym razem Szewc próbował z dystansu, ale niecelnie
70 minPrasnal wrzucił a Eduardo głową uderzył nad poprzeczką
69 minZmiana w Unii. Za Mazurkiewicza - Błajda
68 minŻółta kartka dla Stadnickiego za faul na Bąbie
66 minNiestety gol na 2:0. Małe zamieszanie pod bramką Unii, Szewc odgrywa do Ryczka, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę obok Zastawnego.
63 minZmiana w Unii: za Mistrzyka wchodzi Bąba
62 minŁuczak do Bednarza, ten uderza, ale Kurzępa broni. Za chwilę znowu piłka do Bednarza, arbiter sygnalizuje jednak pozycję spaloną, a nasz napastnik dostaje żółtą kartkę za strzał po gwizdku.
60 minPo godzinie gry pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. W Miejsce Szczawińskiego wchodzi Brytan
59 minŻółta kartka dla Lebiody
58 minSzewc zagrał na lewo do Ryczka, ten zatańczył z piłką i posłał ją obok bramki.
57 minSzewc głową, ale zbyt lekko, żeby zagrozić, piłkę przejęła Unia
54 minKorner dla Unitów. Wrzucał Bednarz, a mocny strzał Lebiody blokują obrońcy Stali. Unici teraz częściej dochodzą do sytuacji strzeleckich, ale wyrównującej bramki wciąż nie ma.
53 minŻółtą kartką za faul na Bigasie ukarany Eduardo.
49 minPrzed szansą Unici. Mistrzyk podał do Mazurkiewicza, który oddał silny strzał na bramkę gospodarzy. Kurzępa jednak broni.
46 minRozpoczęła się II połowa meczu. W obu zespołach bez zmian.
45 minKoniec pierwszej części spotkania. Kraśniczanie przeważają i prowadzą zasłużenie. Miejmy nadzieję, że Unia w II połowie jeszcze się obudzi i powalczy o korzystny wynik. Zapraszamy po przerwie.
42 minW końcu ładna, zespołowa akcja Unii. Wymiana podań między Bednarzem a Lebiodą, następnie podanie do Telki, który z ostrego kąta próbował zaskoczyć Kurzępę. Bramkarz rywala jednak górą.
37 min1:0. Stal wychodzi na prowadzenie. Szybka wymiana podań, piłka trafia do Eduardo, Brazylijczyk miał na tyle miejsca, że spokojnie przymierzył w prawy róg.
32 minWiniarski ukarany żółtą kartką za faul na Eduardo
30 minZnowu dwa kornery dla Stali. Za pierwszym razem sytuację wyjaśnił Bigas. Druga wrzutka Ryczka trafiła do Eduardo, ale jego główka niecelna.
27 minRzut rożny dla Stali, do piłki wyskoczyli i zderzyli się Oślizło i Pietroń. Piłkarz stali padł na murawę i musiał skorzystać z pomocy medycznej.
24 minObraz gry nie ulega zmianie. Stal jest częściej w posiadaniu piłki, Zdominowała środek pola, przez co Unitom trudno jest cokolwiek rozegrać.
17 minStal wciąż w natarciu, Unia raczej się broni. Pacek wypuścił Mielniczuka, ale zablokowali goście zablokowali jego próbę
14 minGospodarze egzekwowali dwa rzuty rożne, ale bez zagrożenie dla bramki Unii.
9 minAkcje z obu stron. Dośrodkowanie z kornera trafia do Winiarskiego, którego uderzenie ląduje nad bramką. Po przeciwnej stronie Pacek zagrał do Eduardo, ale jego próba niecelna
5 minSzybka kontra Stali, Ryczek do Eduardo, ten zwodem mija dwóch Unitów, ale jego strzał broni Zastawny
3 minUnici zaczęli odważnie, ale Lebioda zatrzymany faulem.
1 minO godz. 16:02 rozpoczęła się I połowa spotkania. Gospodarze w żółto-niebieskich strojach, Unia na biało.
0 minInfo1: Za moment pierwszy gwizdek arbitra z Lubelskiego Okręgu Sędziowskiego Piotra Kasperskiego.
0 minInfo2: Gospodarze wystąpią w identycznym ustawieniu, jak w wygranym 4:0 ubiegłotygodniowym pojedynku z Polonią Przemyśl. W Unii zabraknie pauzujących za kartki Pawła Wtorka i Rafała Pydycha oraz mającego rodzinną uroczystość komunijną Piotra Micewicza. Powracają za to po kontuzji Piotr Mazurkiewicz i Dariusz Bartnik.
0 minInfo3: Witamy na relacji na żywo ze spotkania zamykającego 25. kolejkę III ligi lubelsko-podkarpackiej. Stal Kraśnik podejmie Unię Nowa Sarzyna. Oba zespoły nie mogą być pewne utrzymania się, szczególnie, że wczoraj wygrali wszyscy z dolnych rejonów tabeli, poza Chełmianką. Wyniki:
Stal Mielec 2:1 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 3:2 Tomasovia
Stal Sanok 3:1 Orlęta Radzyń
Avia Świdnik 1:1 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 1:3 Strumyk Malawa
KS Zaczernie 3:2 Siarka Tarnobrzeg
Partyzant Targowiska 1:1 Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik2:0UNIA