Tomasovia - Unia (2011/12) E-mail
Monday, 28 May 2012
Relacja LIVE
94 minKONIEC SPOTKANIA. Po pechowej bramce samobójczej z pierwszej minuty oraz trafieniu do pustej bramki w ostatniej, Unia przegrała 0:2 z Tomasovią w Tomaszowie Lubelskim. Dziękujemy za uwagę.
93 minI po ptakach. Rzut rożny wykonywali Unici. Brał w nim udział Zastawny. Tomasovia wyprowadziła kontrę, Żurawski trafił w słupek, piłkę wybili obrońcy, ale ze środka boiska to pustej bramki skierował ją Kulas. 2:0.
90 minStręciwilk wypuścił Telkę, ale ten nie zdążył do piłki, która wyszła poza boisko. Arbiter doliczył 4 minuty.
89 minBartnik do Mistrzyka, ten zderzył się z Waśkiewiczem - faul dla gospodarzy
88 minZmiany w obu zespołach. W miejsce Droździela wszedł Zdybek, a Pydycha zmienił Winiarski.
86 minGroźną wrzutkę Bartnika wyłapał Waśkiewicz
85 minWrzutka Jamroża, Szafrański strzela głową, ale niecelnie
83 minStręciwilk z dystansu w krótki róg, ale Waśkiewicz broni. Coraz mniej czasu na odwrócenie losów tego meczu.
82 minDaleka piłka do Mistrzyka, ale skutecznie ubiegł go Waśkiewicz
81 minPaskiv schodzi, Jamroż wchodzi
80 minZagranie ręką jednego z zawodników Tomasovii, Gwizdek arbitra milczy.
79 minWrzutkę Wtorka do Telki wyłapał Waśkiewicz
78 minStrzał Lebiody zatrzymał się na plecach Jonieca
77 minWtorek na lewo do Telki, ale jego wrzutka wprost w ręce Waśkiewicza
72 minUnia całkowicie się odkryła, dlatego narażenie na kontry gospodarzy będzie teraz spore
71 minŻółta kartka dla Oślizły za nieprzepisowe zatrzymywanie jednego z rywali.
70 minStręciwilk strąca głową dośrodkowanie Łuczaka, ale piłka mija bramkę Waśkiewicza
69 minZmiana: Bąba za Błajdę
68 minChwała za wspomniany faul na Lebiodzie zobaczył żółtą kartkę
67 minFaul na Lebiodzie, rzut wolny z 20 metrów wykonał sam poszkodowany, ale piłka powędrowała nad poprzeczką
64 minWtorek ukarany żółtą kartką za faul w środku pola na Paskivie
62 minZmiana w ekipie gospodarzy. Kulas za Barana
60 minTelka marnuje setkę. Otrzymał on znakomite podanie od Lebiody, ale gdy miał przed sobą tylko Waśkiewicza uderzył obok bramki.
59 minDruga zmiana w Unii. Telka za Mazurkiewicza
58 minDroździel z dystansu obok bramki
57 minRzut wolny dla Unii. Wtorek podaje do Lebiody, którego strzał blokują obrońcy
55 minDroździel zagrał do Chwały, ten uderzył z pierwszej piłki obok słupka
54 minLebioda prostopadle w pole karne do Stręciwilka, ale jeden z obrońców przecina to zagranie
49 minŁuczak do Stręciwilka, ten wrzucił w pole karne, ale nikt nie zamykał tej akcji
48 minPaskiv wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Unii. Zastawny z kłopotami, ale broni
46 minII połowę rozpoczęli gospodarze. W Unii nastąpiła jedna zmiana. Na boisko nie powrócił już Stanisław Bednarz. Bramki ma zdobywać Łukasz Stręciwilk.
45 minBednarz do Pydycha, ale obrońcy przecinają to podanie, dalekim wybiciem i arbiter kończy pierwszą połowę. Zapraszamy po przerwie.
44 minArbiter doliczył dwie minuty do czasu pierwszej połowy. Jego praca pozostawia dziś wiele do życzenia.
42 minBartnik zatrzymuje podanie Szafrańskiego do Barana
37 minGospodarze wszystkie akcje przeprowadzają teraz skrzydłami
32 minŻurawski wrzucił do Barana, ale jego główka niecelna
29 minSzafrański upomniany żółtą kartką za faul na Wtorku, który rozpoczynał kontratak
27 minUnia próbuje rozbić defensywę rywala wrzutkami, ale bezskutecznie.
22 minKozyra uderzył tuż obok prawego słupka
19 minWrzutka Kozyry z prawej flanki, piłka trafia do Droździela, którego uderzenie świetną paradą obronił Zastawny.
17 minZ narożnika pola karnego uderzył Oślizło, ale Waśkiewicz pewnie interweniuje
15 minLebioda do Bednarza, ale ubiega go Waśkiewicz na 15 metrze
10 minMistrzyk dośrodkował w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę
9 minBednarz wrzucił do Mazurkiewicza, ten odegrał do Błajdy, który nieczysto trafił w piłkę
6 minRajd lewą stroną Bednarza, ale napierany przez obrońcę oddaje lekki strzał, który pewnie wyłapuje Waśkiewicz
2 minNiestety, fatalny początek spotkania. Słotwiński wrzucał z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Pydycha i wpadła do naszej bramki. Tomasovia - Unia 1:0.
1 minHubert Ripper z lubelskiego kolegium sędziowskiego rozpoczął pierwszą połowę spotkania. Tomasovia występuje w biało-niebieskich strojach, Unia na granatowo.
0 minInfo: Planowana relacja live: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna, niedziela 27 maja, godz. 17:00
Tomasovia2:0UNIA