Unia - Partyznat Targowiska (2011/12) E-mail
Wednesday, 30 May 2012
Relacja LIVE
94 minKONIEC. Czy koniec także III ligi w Nowej Sarzynie? Poczekajmy na ostateczne rozstrzygnięcia do 6 czerwca.
93 minI na domiar złego na koniec Wtorek dostał czerwoną kartę i zabraknie go w meczu z Podlasiem. Tragedia na Piłsudskiego!
92 minWalat mógł podwyższyć na 3:0, ale minimalnie się pomylił.
90 min0:2. Łanucha szarżował lewą stroną na bramkę Unii, Zastawny wyszedł za pole karne, zawodnik Partyzanta minął go z piłką i zagrał do Zarzyki, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w pustej bramce.
89 minBednarz z ostrego kąta uderzył, ale Michalak pewnie broni. Arbiter doliczył 4 minuty.
88 minZarzyka trafił do siatki po podaniu Walaszczyka, ale była pozycja spalona.
85 minPo straconej bramce uszło z Unitów powietrze. O wygraną w tym meczu będzie niezwykle trudno. Trzeba walczyć chociaż o remis.
80 minGOL dla Partyzanta. Wójcik podał do Walata, ten przełożył piłkę na prawą nogę i strzałem sprzed pola karnego w długi róg pokonał Zastawnego.
78 minMazurkiewicz faulowany przed narożnikiem pola karnego. Do piłki podchodzi Bednarz, który uderza w krótki róg. Michalak ładnie broni.
77 minŻółta kartka dla Bartnika za dyskusje z arbitrem. Jest też trzecia zmiana w zespole Unii. Telkę zastąpił Bednarz
76 minWrzutka Bąby z lewej flanki, w polu karnym dobrze ustawiony Mazurkiewicz, ale nieczysto trafił w piłkę
74 minI ostatnia zmiana w Partyzancie. W miejsce Nikodego - Tomasz Walat, który często trafiał w przeszłości do bramki Unii.
73 minŁadna, zespołowa akcja Unii. Arbiter dopatrzył się jednak pozycji spalonej Telki
72 minWrzutka Wtorka z rogu, Lebioda główkuje nad poprzeczką
70 minZnowu groźnie pod bramką Michalaka. Tym razem bramkarz gości wyłapał mocne uderzenie Mistrzyka. Unici w końcu się ożywili. Miejmy nadzieję, że doczekamy się bramki
69 minDoskonała okazja dla Unii - niestety zmarnowana. Telka wrzucił z rogu, Pydych minął się z piłka, ta trafiła do Wtorka, który spudłował z 11 metrów.
68 minPróba Mazurkiewicza, ale niecelna
67 minWalaszczyk wrzucił w pole karne, ale Zastawny ładnie piąstkuje. Kontra Unii, ale w środku pola Mistrzyk traci piłkę
62 minI kolejna zmiana w Unii. Piotr Mazurkiewicz za Łukasza Stręciwilka.
60 minZmiany w obu zespołach: Płonka za Krupę oraz Mistrzyk za Błajdę
58 minZarzyka z kilku metrów głową o mały włos nie zaskoczył Zastawnego. Partyzant coraz groźniejszy
54 minNikody w dobrej sytuacji posłał piłkę tuż nad poprzeczką
50 minPo przerwie w ekipie gości nastąpiły dwie zmiany. W miejsce Borowczyka i Sierżęgi weszli Świechowski i Wójcik
46 minROZPOCZĘŁA SIĘ II POŁOWA MECZU
45 minKoniec pierwszej, wyrównanej części spotkania. Na razie bez bramek. Zapraszamy po przerwie.
44 minTym razem groźnie pod bramką gości. Świetna wrzutka Telki do Błajdy, a ten głową omal nie zaskoczył Michalaka
42 minBorowczyk uderzył z dystansu metr nad poprzeczką
41 minBardzo mocna wrzutka z rzutu wolnego Walaszczyka, nikt jednak nie zdołał zmienić toru lotu piłki
38 minDługie podanie w pole karne Unii, ale Zarzyka faulował bramkarza Unii
36 minBliski zdobycia gola był Pydych, który po wrzutce Wtorka z kornera uderzył głową na bramkę rywali. Michalak popisał się ładną paradą.
35 minDobra wrzutka Bąby, ale Stręciwilk nie sięgnął piłki
29 minGroźny strzał Błajdy, Michalak miał spore problemy ze złapaniem piłki
28 minWrzutka Wtorka ląduje na głowie Krupy
27 minBąba wywalczył rzut rożny
27 minPo przerwie w ekipie gości nastąpiły dwie zmiany. W miejsce Borowczyka i Sierżęgi pojawili się Świechowski i Wójcik.
26 minPydych ładnie wrzucił z lewej strony, ale Telka wdał się w drybling i stracił piłkę
25 minZastawny przecina podanie Nikodego do Zarzyki
22 minWrzutka Bąby z prawej flanki, po której Wtorek minimalnie minął się z piłką
20 minRzut wolny dla Unii po fauli Zycha na Stręciwilku. W pole karne wrzucił Wtorek, ale defensywa Partyzanta górą. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłby bezpośredni strzał na bramkę.
17 minWtorek wrzucił do Stręciwilka, ale jego główka niecelna
16 minŁanucha odegrał do Nikodego, ten uderzył z pierwszej piłki tuż obok lewego słupka bramki Unii
14 minKrupa do Łanuchy, ale Winiarski choć ryzykownie, to pewnie interweniuje wślizgiem w polu karnym
11 minWrzutka Walaszczyka, ale piłka wychodzi poza boisko
8 minKontra Unii, Lebioda wrzucał do Pydycha, ale przerywają obrońcy
6 minRęka Łuczaka. W pole karne wrzucał Walaszczyk, ale bardzo niedokładnie, piłka wychodzi na aut.
5 minStrzał Stręciwilka sprzed pola karnego, ale bardzo lekki i Michalak bez problemu łapie piłkę
4 minNa razie brak akcji z obu stron. Unia wykazuje więcej chęci, ale defensywa gości jest czujna
3 minZa akcje ofensywne będą odpowiadać zatem Telka, Błajda i Stręciwilk, Bąba nieco cofnięty.
2 minW porównaniu z ostatnim meczem z Tomasovią w zespole gospodarzy nastąpiły aż cztery zmiany. Z ławki mecz rozpoczną Bednarz, Mazurkiewicz i Mistrzyk. Za kartki pauzuje Oślizło.
1 minO godz. 17:03 rozpoczęła się I połowa spotkania. Przy piłce Unia.
0 minInfo1: Witamy serdecznie ze stadionu Unii. Za chwilę początek spotkania Unii z Partyzantem. Obie jedenastki są już na boisku. Gospodarze wystąpią w granatowych strojach. Partyzant na biało.
0 minInfo2: Planowana relacja na żywo: środa 30 maja, godz. 17:00, mecz 28. kolejki pomiędzy Unią a Partyzantem Targowiska.
UNIA0:2Partyzant Targowiska