Górnik II Łęczna - Unia (2008/09) E-mail
Friday, 10 October 2008
Relacja LIVE
90 minKONIEC. Po czterech minutach doliczonego czasu arbiter zakończył spotkanie. Unia po słabej pierwszej połowie i nieco lepszej drugiej przegrywa w Łęcznej z rezerwami Górnika 0:4. Za uwagę dziękują Piotr S i Zbigniew D.
89 minBrusik nie jest wstanie kontynuować gry. Jego miejsce zajmuje Robert Micek.
87 minUrazu nabawił się Brusik, nie chce jednak skorzystać z noszy i o własnych siłach (na jednej nodze) opuszcza boisko
85 minTempo gry w II połowie znacznie spadło. Unici prezentują się już lepiej, ale gospodarze kontrolują przebieg spotkania. Losy meczu zostały rozstrzygnięte już w pierwszych 45 minutach.
78 minZąbczyk ponownie broni w sytuacji sam na sam i wybija piłkę na aut. Pomimo 4 puszczonych bramek Dominik spisuje się znakomicie.
73 minI kolejna ostatnia już zmiana w Górniku. Zielony wchodzi za Michalaka.
71 min3 zmiana także w ekipie gospodarzy. Za Krakiewicza wszedł Gozdek.
70 minWtorek znalazł na 16 metrze Judę, ale jego uderzenie zablokowali defensorzy Górnika.
65 minI mamy 3 zmianę w Unii. Na placu gry w miejsce Pawła Szafrana pojawia się Damian Juda.
62 minZąbczyk ratuje nas przed stratą 5 bramki, fantastycznie broniąc strzał Krakiewicza.
61 minDruga zmiana w Unii. Kusego zastępuje Dawid Gnatek.
58 minDośrodkowanie Gapa i strzał głową Kusego ląduje nad poprzeczką bramki Górnika.
56 minPierwszą żółtą kartę w meczu zobaczył Kosiec, który ostro potraktował Radara.
51 minBłąd Plajdy, który podał do Kusego. Nasz zawodnik zdecydował się na strzał i wywalczył rzut rożny. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Radawca, który mocno uderzał z 16 metrów. Giertel mimo kłopotów nie dał się zaskoczyć.
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘŁA UNIA. U gospodarzy podwójna zmiana. Za Szymanka oraz Wójcika pojawili się Flis i Bodziak. W Unii jedna zmiana. Staszka Bednarza zastąpił Piotr Gap.
45 minKONIEC I POŁOWY. GRA UNII FATALNA...
45 minPOGROM... Pawęł Jędrzejuk kończy bramką szybko wyprowadzoną kontrę Górników.
44 minArbiter dolicza 3 minuty.
44 minDośrodkowanie z rzutu rożnego Radawca wyłapuje bramkarz.
43 minNo i 3:0....Ewidentny błąd arbitra, który puścił grę gdy Nakoulma był na pozycji spalonej. Zagrał on piłkę do Szymanka, który dopełnił formalności
41 minUff. Wójcik dwie minuty później mógł podwyższyć na 3:0, ale z 7 metrów nie trafił do pustej bramki Unii.
39 minTracimy drugą bramkę. Kosiec z 12 metrów uderza pod poprzeczkę bramki Unii.
37 minDoskonałą okazję marnuje Jankowski, który z 14 metrów mając przed sobą jedynie Ząbczyka posłał piłkę obok bramki.
35 minGroźna dwójkowa akcja Wtorka i Bednarza, ale Staszek traci piłkę na 5 metrze.
31 minZąbczyk wygrywa pojedynek jeden na jeden z Michalakiem, który próbował lobować naszego golkipera.
28 minW końcu atak naszych. Dośrodkowanie Radawca, obrońcy gospodarzy wybijają tuż pod nogi Kusego. Ten uderza ostrego kąta , ale jego strzał bronią obrońcy.
25 minGospodarze rozprowadzają szybkie ataki skrzydłami. W polu karnym nie doszło do sporego zamieszania. Strzał jednego z Górników z największym trudem broni Ząbczyk.
17 minNapór Górników trwa. Strzał Jędrzejuka w ostatniej chwili blokuje Wtorek.
16 minZnowu groźnie pod naszą bramką. W polu karnym pada Nakoulma, arbiter jednak nie dyktuje jedenastki. Sytuacja dosyć kontrowersyjna.
14 minNIESTETY. Pierwsza groźna akcja Górnika i od razu bramka. NAKOULMA precyzyjnym strzałem z 20 metrów przy prawym słupku pokonuje Ząbczyka.
13 minPierwsza składna akcja Unitów. Wtorek zagrywa w uliczkę do Kusego, ale uprzedza go Giertla.
10 minW pierwszych 10 minutach nie padł żaden strzał na bramki strzeżone przez Giertla i Ząbczyka.
4 minOba zespoły nie kwapią się do ataków. Środek pola mocno zagęszczony.
1 minSTART: Arbiter spotkania Marek Mirosław rozpoczął I połowę spotkania. Przy piłce Górnik.
0 minInfo3: Przedmeczowa rozgrzewka dobiegła końca. Unia wystąpi w czerwonych strojach, jak w meczu z Ładą Biłgoraj. Górnicy w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.
0 minInfo4: Uwagę przykuwa bardzo silna ofensywa gospodarzy. Dwójka napastników Nakoulma oraz Szymanek to członkowie szerokiej kadry I zespołu. Obrońcy Unii będą mieli sporo pracy...
0 minInfo5: W ostatniej kolejce Górnik II przegrał z Orłem w Przeworsku 1:2, tracąc bramkę w 90 minucie. Unici zremisowali 1:1, a bramkę zdobył Stanisław Bednarz.
0 minInfo6: W ekipie gospodarzy nastroje raczej kiepskie, Górnik przegrał wczoraj w I lidze z Turem Turek 1:2. Morale ma wzmocnić zwycięstwo rezerw w dzisiejszym meczu z Unią. Trenerem Górnika II jest Tadeusz Łapa. Unię prowadzi Piotr Brzeziński.
0 minInfo7: Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. W Górniku nie zagra Grzegorzewski, który wczoraj wystąpił w meczu I drużyny. Zastąpi go Prejuce Nakoulma. W Unii w miejsce kontuzjowanego Sobiły pojawi się Kamil Kusy.
0 minInfo8: O godz. 10:50 Unia zameldowała się na obiektach Górnika. Piłkarze przygotowują się do rozgrzewki. Spotkanie odbedzie się na urodziwym stadionie przy Alei Jana Pawła II 13. Początek meczu o godz. 12:00.
0 minInfo9: Już o godz. 7:00 ekipa Unii wyruszyła do Łęcznej. Trasa wyjazdu liczy ok. 160 km.
Górnik II Łęczna4:0UNIA