MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Orzeł wziął rewanż za ubiegły sezon E-mail
Monday, 13 October 2008

Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 3:0


bramki: Boratyn (24'), Sierżęga (62' i 77')

Unia: Ząbczyk - Telka, Bartnik, Gaca, Mierzwa K., Juda, Micek (69' Gap),  Łuczak (65' Klimek), Wtorek, Szafran, Brusik (65' Kusy)
Orzeł: Łański – Skała, Rajzer, Łuczyk, Laska – Wojtas, Sierżęga, Majcher, Tworzydło (67. Jagieła) – Szymański (72. Jarosz), Boratyn (69. Lasek).

sędziował: Gerard Żurawski (Mielec)
żółte kartki: Skała, Rajzer – Telka, Gaca, Wtorek, Brusik

 

Za nami 11. kolejka III ligi. Unici przegrali w pełni zasłużenie w Przeworsku z Orłem. Początek spotkania nie zapowiadał kolejnego wyjazdowego blamażu. Strzały oddawali m.in. Gaca i Łuczak, ale to gospodarze w 24 min. zdobyli bramkę. Wojtas zagrał do nieupilnowanego Boratyna, a temu nie pozostało nic innego jak uzyskać prowadzenie. Po stracie bramki w grze Unitów nie wiele się zmieniło i to przeworszczanie mieli więcej podbramkowych sytuacji. W 62 min. w odległości 19 metrów od bramki Gaca fauluje Boratyna. Do piłki podchodzi Sierżęga i podwyższa na 2:0. Ostatnia bramka meczu padła również z bezpośredniego uderzania z rzutu wolnego. Nieopodal bocznej chorągiewki piłkę ustawia ponownie Sierżęga i kompletnie zaskakuje naszego golkipera, który wyraźnie w tej sytuacji zaspał. Na honorowe trafienie szansę miał Damian Juda, ale w sytuacji jeden na jeden zderzył się z Łańskim, a w końcowych fragmentach piłkę do bramki gospodarzy skierował Gaca. Niestety to trafienie nie zostało zaliczone przez Gerarda Żurawskiego, który dopatrzył się wcześniejszego faulu w polu karnym Gapa. Porażka w Przeworsku spycha Unitów na 8. pozycję w tabeli. Przed nami jednak sporo emocji, bo Unici następne dwa spotkania rozegrają na własnym obiekcie. Rywalami będą Stal Kraśnik oraz Wisłoka Dębica. FOTOGALERIA ZE SPOTKANIA  - KLIKNIJ TUTAJ (foto. Radosław Wiatr)

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

Unia - Olimpia Pysznica -:-

sobota 26.09., godz. 16:00

 

Poprzedni mecz

 vs.

9. kolejka V ligi

Czarni Lipa - UNIA 1:3

sobota 19.09., godz. 16:00