Unia - Limblach Zaczernie (2011/12) E-mail
Wednesday, 29 August 2012
Relacja LIVE
92 minKONIEC MECZU: Unia - Limblach 2:0.
90 minBłajda za Mistrzyka
89 minGOL! Fantastyczna indywidualna akcja Lebiody, wyłożenie piłki Wtorkowi, który mocnym strzałem podwyższył na 2:0.
86 minSłaba postawa Unitów w drugiej połowie. Limblach w dziesiątkę gra jak równy z równym.
83 minKrótka wrzutka Ryniewicza, którą zatrzymuje Telka. Okres przewagi gości. Nie wygląda to dobrze.
77 minŻółta kartka dla Lebiody. Zdaniem arbitra próbował wymusić rzut karny
72 minZmiana: Szyszka za Bukałę
69 minBednarz z wolnego, ale zbyt lekko i Łyko broni
66 minMimo przewagi jednego zawodnika, Unici nie mogą postawić kropki nad "i", czyli zdobyć drugiego gola, który odebrałby ochotę do gry Limblachowi
64 minZmiana w ekipie Unii. Boisko opuścił strzelec bramki Łukasz Stręciwilk. Jego miejsce zajął Bednarz
61 minStręciwilk nie trafił z bliskiej odległości do bramki rywala. To była doskonała okazja do podwyższenia prowadzenia
54 minWtorek do Stręciwilka, ale Łyko dalekim wyjściem wyjaśnia sytuacje
52 minŁuczak wypuścił Wtorka, ale zbyt głęboko, ten zdołał dośrodkować, ale wprost w ręce Łyki.
51 minBlim szarżował na lewej flance, ale Bartnik na spółkę z Łuczakiem sobie z nim poradzili
47 minPo przerwie w ekipie gości nastąpiła jedna zmiana. Hajnasa zastąpił Brzychczy
46 minArbiter Michał Rogowski rozpoczął właśnie II połowę spotkania.
45 minKoniec Pierwszej połowy. Unia prowadzi, ale wyniki do przerwy nie dają jej utrzymania, bo Stal Sanok prowadzi, a Polonia remisuje.
43 minKrzysztof Weres otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Druga żółta za ciągłe dyskusje z arbitrem. Unia gra zatem z przewagą zawodnika.
41 minLebioda do Mistrzyka, ten uderza w długi róg, ale piłka po nogach jednego z rywali przechodzi tuż obok słupka
38 minDynia zagrał ręką we własnym polu karnym, ale zdaniem arbitra przypadkowo i nie ma karnego
33 minO mały włos i byłoby 2:0. Do wrzutki Wtorka najwyżej wyskoczył Stręciwilk, ale świetnie interweniował jeden z obrońców gości.
31 minWrzutka Lebiody z rzutu wolnego na krótki słupek, tam Oślizło wyskoczył do piłki tak ofiarnie, że wpadł na słupek.
29 minGOL!!! Unia prowadzi 1:0. Z prawej strony wrzucił Łuczak, piłkę przejął Lebioda i zagrał do Stręciwilka, który wpakował ją do bramki.
28 minNiecelna główka Kapuścińskiego
25 minMistrzyk do Stręciwilka, jego główka tym razem celna, ale Łyko broni
24 minKrzysztof Weres ukarany żółtą kartką
22 minWolański znów w dobrej sytuacji, ale z 10 metrów nie trafił w światło bramki
20 minWrzutka z prawej flanki Łuczaka do Stręciwilka, ale jego główka niecelna
19 minWrzutka Wtorka z rogu, ale golkiper gości ściągnął piłkę Lebiodzie sprzed nosa
17 minLebioda z dystansu, ale wprost w ręce Łyki
15 minWrzutka Łuczaka, a Winiarski głową obok lewego słupka
14 minKontra Unii, Dynia zatrzymuje nieprzepisowo Mistrzyka i otrzymuje żółtą kartkę
12 minTeraz okres przewagi Unii. Zaczernie jednak czujnie w defensywie
9 minWrzutka Wtorka z kornera, ale w polu karnym najlepiej wyskoczył Bukała
7 minBąba faulowany na prawej stronie, podanie do Mistrzyka, ale pewnie w obronie Kapuściński
5 minW zespole gości występuje dziś Krzysztof Weres, który niegdyś reprezentował barwy Unii. Na ławce Karol Federkiewicz, który jeszcze jesienią występował na Piłsudskiego.
4 minNerwowy początek spotkania, Unici grają pod dużą presją, oby szybko złapali właściwy rytm.
3 minO sporym szczęściu mogą mówić gospodarze, bo szybka strata gola, mogłaby znacznie ograniczyć szanse na wygranie tego meczu
2 minAleż sytuacja dla gości. Wolański stanął oko w oko z Zastawnym, po ręce naszego bramkarza piłka zmierzała do siatki, ale Bartnik wybił ją z linii bramkowej.
1 minO godz. 17:04 rozpoczęła się pierwsza połowa spotkania. Goście występują w żółto-niebieskich strojach. Unia na biało.
0 minInfo1: Witamy serdecznie ze stadionu Unii. Za chwilę początek spotkania 30. kolejki pomiędzy Unią a Limblachem Zaczernie. Ten mecz piłkarze Unii muszą wygrać, aby mieć jakiekolwiek nadzieje na utrzymanie. Obok wygranej Unii, potrzebne jest jeszcze strata punktów Stali Sanok lub porażka Polonii Przemyśl.
0 minInfo2: Unia Nowa Sarzyna - Limblach Zaczernie, środa 6 czerwca, godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!
UNIA2:0Limblach Zaczernie