Unia - Stal Kraśnik (2012/13) E-mail
Wednesday, 29 August 2012
Relacja LIVE
92 mini po chwili Zakończył zawody. Unia pokonała 3:0 Stal Kraśnik. Wynik ten to najniższy wymiar kary, ale gospodarze razili dziś nieskutecznością. Dziękujemy za uwagę!
91 minFutbolowe jaja, na boisku pojawił się pies, arbiter przerwał grę
90 minI ostatnia zmiana w meczu. Kowalski za Paczkowskiego
89 minZmiana w Stali. Kramek za Tchórza
88 minZamieszanie pod bramką Stali, ale przytomne zachowanie Radzewicza, który skutecznie interweniuje.
86 minKamil Bielak zmienił Dawida Bieńkowskiego
80 minRusiecki z wolnego, ale wprost w bramkarza Unii
79 minKolejna zmiana w Unii - Krystian Błajda w miejsce Rafała Pydycha
76 minPodwójna zmiana w Unii. Schodzą Juda i Wtorek. W ich miejsce Telka i Sierżęga
73 minMateusz Kalisz otrzymał żółtą kartkę
71 minDamian Juda przestrzelił w znakomitej sytuacji, powinna być czwarta bramka
68 minGOL! Popisowa, indywidualna akcja Lebiody, który minął kilku rywali, położył bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.
67 minBednarz przestrzelił w stuprocentowej okazji
64 minIdealne zagranie Wtorka do Bednarza, ale ten fatalnie przyjął piłkę i tam mu odskoczyła
61 minKalisz zmienił Wojtaszka
56 minGOL! I mamy 2:0. Juda zagrał do Bednarza, który strzałem po ziemi pokonał Radzewicza. Chwilę później golkiper Stali dostał żółtą kartkę za dyskusje.
54 minGOL! W końcu mamy bramkę. Wtorek wypuścił Lebiodę, a ten strzałem w długi róg pokonał Radzewicza
53 minLebioda zagrał z lewej falnki, akcję zamykał Juda, który umieścił piłkę w siatce. Arbiter dopatrzył się jednak zagrania ręką przy przyjęciu piłki przez naszego zawodnika i gola nie uznał
52 minKrzysztof Bigas ukarany żółtą kartką
47 minW zespole Stali Kraśnik nastąpiła jedna zmiana. Pachuta zastąpił Wereskiego
46 minRozpoczęła się II połowa meczu.
45 minWojtaszek ukarany żółtą kartką, chwilę później arbiter kończy I połowę. Zapraszamy po przerwie.
44 minJedna z nielicznych kontr Stali zakończona rzutem rożnym, ale zagrożenia pod bramką Wierzgacza.
41 minTym razem nie trafił głową Lebioda, po wrzutce Wtorka z wolnego
39 minKolejna zmarnowana okazja Bednarza
38 minNiecelny strzał Pydycha głową
36 minLebioda do Bieńkowskiego, ale ten wdał się w drybling z trzema rywalami i stracił piłkę
34 minBigas do Judy, ten wrzuca do Bednarza, który nieczysto trafił głową
33 minNajlepszy jak dotychczas na boisku Bieńkowski próbował z połowy boiska zaskoczyć wysuniętego Radzewicza. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką
29 minUnia przeważa, ale nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Radzewicza. Tym razem Wtorek sam na sam uderzył obok prawego słupka.
26 minStaszczak ukarany żółtą kartką za faul na Judzie
25 minLebioda wpadł w pole karne, ale zamiast uderzyć, odegrał do tyłu, gdzie nikogo nie było
23 minBieńkowski huknął z dystansu, piłka otarła się jeszcze od jednego z obrońców i przeszła obok lewego słupka.
20 minŚwietne podanie do Bednarza, ten przed sobą miał już tylko bramkarza gości, ale piłka po jego rękach przeszła obok prawego słupka. Kolejna zmarnowana okazja.
19 minPo pełnym emocji początku, tempo gry nieco siadło
13 minGroźna odpowiedź gości. Rusiecki z rzutu wolnego uderzył w spojenie słupka poprzeczką. Mogliśmy oglądać już dwie bramki, tymczasem jest 0:0
11 minWtorek wrzucił z prawej strony, tam akcję zamykał Bieńkowski, ale ku rozpaczy kibiców trafił tylko w słupek.
10 minZamieszanie w polu karnym gości. Skała przedłużył głową do Bednarza, ale ten w dobrej sytuacji przestrzelił
9 minSkała szarżował na prawej flance, ale za daleko wypuścił sobie piłkę
6 minRusiecki mocno z dystansu tuż nad poprzeczką bramki Unii
3 minUnici od początku rzucili się do chóralnych ataków. Stalowcy w opałach.
1 minWitamy ze stadionu Unii. O godz. 16:31 arbiter rozpoczął pierwszą połowę spotkania. Za chwilę uzupełnimy składy.
0 minInfo: Planowana relacja na żywo - środa 29 sierpnia, godz. 16:30. Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik
UNIA3:0Stal Kraśnik