Unia - Orzeł Przeworsk (2012/13) E-mail
Saturday, 06 October 2012
Relacja LIVE
93 minKONIEC MECZU. Krystian Lebioda uratował honor naszej drużyny. Po jego bramce Unici zremisowali z Orłem 1:1. Dziękujemy za uwagę!
89 minZięba ukarany żółtą kartką
85 minGOL! jest wyrównanie. Bigas znakomicie podał do Lebiody, a ten przerzucił wychodzącego Drzystka. Unia - Orzeł 1:1
78 minKowal za Gawłowskiego
77 minDwie okazje do zdobycia goli. Ze strony Orła groźnie uderzał Pietluch, ale świetnie interweniował Zastawny. Chwilę później mierzone uderzenie Bednarza z największym trudem wybronił Drzystek.
73 minMielniczuk ukarany żółtą kartką, Chwilę potem opuszcza boisko, a w jego miejsce Jędryka
72 minKontrę gości przerywa faul tuż przed polem karnym Unii. Laska uderzył jednak nad poprzeczką
70 minTelka uderzył nad poprzeczką
69 minOgromne zamieszanie w polu karnym gości, ale nikt nie potrafił skierować piłki do siatki.
68 minPodanie na wybieg do Bieńkowskiego, ale ubiegł go bramkarz
64 minOrzeł nie fatyguje się na połowę Unii. Chyba będzie próbował bronić korzystnego dla siebie wyniku
60 minPecha ciąg dalszy! Wrzutka z prawej strony Bednarza trafiła do Lebiody, który strzałem po ziemi ostemplował lewy słupek bramki Orła. Wciąż 0:1
59 minWrzutka Telki z lewej flanki, ale Judę ubiega Drzystek
57 minKontra gości, ale skuteczna interwencja Oślizły
56 minUnia szuka okazji do wyrównania, ale brakuje jej pomysłu
53 minJuda szukał miejsca do oddania strzału, ale skutecznie blokowali go obrońcy
48 minGawłowski zatrzymany przez Judę
46 minWitamy po przerwie. O godz. 16:04 arbiter rozpoczął II połowę meczu. W obu zespołach bez zmian.
45 minKoniec pierwszej połowy. Unia przegrywa 0:1, choć równie dobrze powinna wygrywać 2:1. Zapraszamy po przerwie
44 minAleż Bednarz zmarnował setkę. Wrzutkę Judy strącili obrońcy, piłka trafiła do Bednarza, ale ten głową zamiast do pustej bramki - trafił w słupek. Co za pech!
42 minAleż nie wiele brakowało. Skała wrzucił idealnie z prawej flanki do Bednarza, ale jego uderzenie głową jakimś cudem obronił Drzystek. Fantastyczna parada!
38 minPo dośrodkowaniu z prawej strony, Pietluch nie czysto trafił w piłkę, ta trafiła do Zięby, ale zawodnik Orła nie zdołał jej przyjąć. Chwilę potem lekki strzał Bednarza broni Drzystek
37 minBroda z dystansu nie wiele obok prawego słupka
34 minJuda do Wtorka, ale jego strzał był zbyt lekki, aby sprawić trudność Drzystkowi
33 minAleż bramka! Z rzutu wolnego z 35 metrów Mielniczuk uderzył tak precyzyjnie, że piłka wylądowała w prawym rogu bramki Zastawnego.
32 minŻółta karta dla Lebiody za faul w środkowej strefie
30 minTym razem Lebioda szarżował na bramkę gości, ale obrońcy rywala spisują się dziś bez zarzutu. Orzeł zamknięty teraz we własnej połowie
26 minSpore zamieszanie pod bramką gości, ale Bigas, a następnie Wtorek nie mieli miejsca do oddania strzału.
24 minSzybka kontra Orła. Lech szukał podania do Pietlucha, ale Zastawny wyczuł jego zamiary
22 minBieńkowski faulowany na lewej flance. Piłkę wrzuca Wtorek, ale ta ląduje w rękach golkipera rywala
19 minZaskakujący strzał Bigasa z trudem broni Drzystek
16 minOkres przewagi Unii, która próbuje rozmontować przeworską defensywę. Orzeł liczy na grę z kontry
12 minPietluch uderzył z 18 metrów nad bramką Unii
8 minSkała zmykał akcję z prawej strony. Uderzył mocno, ale Drzystek znakomicie broni
3 minSporo szczęścia mieli gospodarze. Niedobre wybicie trafiło do Macieja Lecha, który ładnym strzałem trafił w poprzeczkę.
1 minWitamy serdecznie ze stadionu Unii. Przed chwilą rozpoczęła się pierwsza połowa spotkania pomiędzy Unią a Orłem. Gospodarze występują w błękitnych strojach. Orzeł na biało-czerwono.
0 minInfo: Planowana relacja live: sobota 6 października Unia - Orzeł Przeworsk, godz. 15:00.
UNIA1:1ORZEŁ