Unia - Polonia Przemyśl (2012/13) E-mail
Sunday, 04 November 2012
Relacja LIVE
94 minI to już jest koniec spotkania, a zarazem koniec rundy jesiennej. Po bardzo ładnym i szybkim widowisku Unia pokonała Polonię 4:1. Dziękujemy za uwagę.
92 minWalaszczyk niecelnie z dystansu
91 minPolicht był bardzo blisko zdobycia drugiego gola, ale jego strzał głową świetnie wybronił Wierzgacz
89 minArbiter doliczył cztery minuty
88 minBednarz przymierzył z wolnego w krótkie okno bramki gości. Cisek był czujny.
88 minKrystian Błajda zastąpił Mistrzyka
87 minTelka faulowany na lewej stronie, odległość od bramki około 30 m. Wcześniej pomoc na boisko otrzymuje uderzony w nos Mistrzyk
81 minGOL! Hattrick Stanisława Bednarza! Dalekie podanie, Bednarz uwolnił się spod opieki trzech obrońców i w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Ciska
77 minAleż bomba Rozmana, Wierzgacz broni z największym trudem
75 minWrzutka Sokiła, ale Pydych wślizgiem wybija na korner.
72 minWalaszczyk strzelał bardzo niecelnie z rzutu wolnego
71 minŻółta kartka dla Lebiody za faul w środku pola
69 minW miejsce grającego tranera Pawła Wtorka na murawie pojawił się Bieńkowski
65 minBarszczak ukarany żółtą kartką za faul na Bednarzu
62 minKolejna świetna okazja Unii, ale Lebioda minimalnie spóźnił się do wrzutki Wtorka
61 minOdpowiedź gości. Gwóźdź wrzucił w pole karne, ale główka Małka wprost w Wierzgacza.
61 minZmiana w Polonii. Rozman za Wanata
57 minGOL! Unia - Polonia 3:1. Wtorek wrzucił z prawej flanki, a Stanisław Bednarz strzałem z pierwszej piłki w długi róg nie dał szans Ciskowi.
55 minGOL! Unia znów na prowadzeniu! Rajd Lebiody powstrzymują obrońcy, wybijają jednak wprost do Telki, ten przyjął piłkę i pięknym strzałem w okienko pokonał Ciska
54 minBłąd Telki w środku pola naprawiony przez Pydycha w polu karnym Unii
51 minNieudane dośrodkowanie Mistrzyka z prawej strony
49 minŁadna indywidualna akcja Bednarza, który wszedł między trzech obrońców gości. Jednak jego uderzenie wylądowało wysoko nad bramką
48 minPolicht z dystansu, Wierzgacz broni
46 minO godz. 14:07 rozpoczęła się II odsłona spotkania. W obu zespołach bez zmian.
45 minKONIEC I POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.
44 minTym razem błąd Pydycha, piłkę przejął Gwóźdź, ale na szczęście nasz obrońca naprawił swój błąd i zablokował jego strzał.
43 minGOL! 1:1. Zaskakujący strzał Gwoździa, niefortunnie wybił Wierzgacz, piłka odbiła się od słupka, w sporym zamieszaniu przytomnie zachował się Piłkowski, który wpakował piłkę do bramki.
42 minGroźnie było pod bramką Unii. Dobra centra Walaszczyka, ale świetna interwencja Pydycha, który sciągnął Małkowi piłkę z głowy
39 minPiłka po strzale Sokiła obiła się od ręki Telki. Polonia ma teraz rzut wolny tuż przed polem karnym. Małek uderzył jednak w środek bramki i Wierzgacz zdołał obronić.
34 minBigas faulowany przez Polichta, gdy wychodził na czystą pozycję. Arbiter oszczędził obrońcę gości, dając mu tylko żółtą kartkę. Z Rzutu wolnego Bednarz uderzył tuż przy lewym słupku, ale świetną interwencją popisał się Cisek.
32 minRzut wolny dla gości 32 m przed bramką, ale Walaszczyk trafił w mur
27 minGOL! Unia prowadzi 1:0. Bigas posłał znakomite prostopadłe podanie do Bednarza, a ten strzałem po ziemi w prawy róg pokonał Ciska.
24 minMistrzyk do Bednarza, ale arbiter sygnalizuje pozycję spaloną
22 minI mamy wymuszoną zmianę. Kontuzjowanego Bartnika zastępuje Stanisław Bednarz
21 minKontuzja Bartnika, który utyka na prawą nogę. Przeszedł on w tej chwili do przodu, jego miejsce w obronie zajął Sierżęga, a do wejścia na murawę szykowany jest Bednarz.
16 minWalaszczyk do Piłkowskiego, ale ten nie czysto uderzył i piłka przeleciała wysoko nad bramką.
15 minGroźna kontra gości zakończona mocnym strzałem Gwoździa w krótki róg. Wierzgacz na szczęście poradził sobie z tym strzałem.
12 minTelka przedarł się lewą flanką, zdołał dośrodkować, ale nikt z Unitów nie dobiegł do tego zagrania i piłkę chwycił Cisek.
7 minNa trybunach około 200 osób, w tym 30-osobowa grupa kibiców Polonii.
6 minWtorek uderzył lekko po ziemi i Cisek nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.
3 minNiecelny strzał Bigasa
1 minO godz. 13:04 Paweł Małodziński rozpoczął I połowę spotkania. Unia występuje w białych strojach, Polonia w błękitnych.
0 minZapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z ostatniego spotkania w rundzie jesiennej pomiędzy Unią a Polonią Przemyśl. Początek meczu o godz. 13:00.
UNIA4:1POLONIA