MZKS UNIA NOWA SARZYNA
ADMIN CUP 2016 E-mail


 

Z przyjemnością informujemy, ze w dniu 9 stycznia 2016 roku w nowosarzyńskiej Hali MOSiR odbędzie się 8 edycja turnieju Admin Cup. Pewne rzeczy dopinane były, jak zwykle spontanicznie, dlatego opóźnialiśmy przekazywanie informacji związanych z tym turniejem. Podczas turniejowych zmagań będziemy obserwować zespoły takich drużyn, jak: Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Mariusz Kukiełka TEAM, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM (sponsor naszej strony internetowej), AROR Sport Kraków (stały partner turnieju od 8 lat), Drużyna Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia oraz zespół gospodarzy Unia Nowa Sarzyna.
Drużyny z Ekstraklasy S.A. zostaną rozstawione i przydzielone po losowaniu do dwóch grup. Turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo lub postawienie na sportową zabawę i integrację sportowych środowisk.

W ósmej edycji zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu "Integracja bez granic", który zorganizuje tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Uzdrowisku w Rymanowie dla osób niepełnosprawnych lub pełnosprawnych ruchowo. Zachęcamy zaproszone zespoły do przeprowadzenia wcześniejszej licytacji u siebie przed turniejem lub przeprowadzimy to na miejscu podczas turnieju. Zwycięzcy grup spotkają się w wielkim turnieju i zagrają o Puchary ufundowane przez Firmę DECOR z Krosna.
Zapraszamy potencjalnych sponsorów do pomocy przy organizacji tego ogólnopolskiego wydarzenia sportowego.


Patronat medialny nad imprezą objęły gazety codzienne ,,Nowiny'', ,,Super Nowości'' - największe dzienniki południowo-wschodniej Polski, a także Nowosarzyńska Telewizja Kablowa ,,LokalTel" oraz miesięcznik samorządowy ,,Azalia" 
Dla wszystkich przybyłych widzów przygotowane zostaną we współpracy z Grupą Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 
Już wkrótce na tej stronie pojawią się kolejne szczegóły dotyczące sponsorów imprezy oraz przygotowywanych atrakcji. Serdecznie zapraszamy! 
 
Aktualizacja 13.11.2015 r.
 
Znamy podział na grupy ósmej edycji turnieju Admin Cup, który odbędzie się 9 stycznia 2016 r. w Nowej Sarzynie. Losowania dokonali w dniu 13 listopada podopieczni Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Nowej Sarzynie, działającego przy Stowarzyszeniu „Integracja bez granic”. To właśnie dla nich w trakcie turnieju zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane stowarzyszeniu, które zorganizuje tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Uzdrowisku w Rymanowie dla osób niepełnosprawnych lub pełnosprawnych ruchowo. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i rozlosowanie grup, które wyglądają następująco:

GRUPA A

GRUPA B

Jagiellonia Białystok

Korona Kielce

Lech Poznań

Cracovia

Aror Sport Kraków

Stal Kraśnik

Unia Nowa Sarzyna

Mariusz Kukiełka Team

Rado Hotel Team

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Siarka Tarnobrzeg

Stal Rzeszów


 
Aktualizacja 10.12.2015 r.
 
Już tylko miesiąc czasu pozostało do 8. edycji turnieju Admin Cup, który rozegra się w nowosarzyńskiej hali MOSiR w dniu 9 stycznia 2016 roku. Na dziś można powiedzieć, że większość spraw organizacyjnych jest już dograna. Pozostają drobne rzeczy, które okazują się najprzyjemniejsze. Zgłaszają się sponsorzy i ludzie dobrej woli, którzy oferują swoją pomoc, co nas bardzo cieszy. Na pewno będzie mnóstwo niespodzianek dla uczestników i kibiców.  Mimo to zapraszamy potencjalne firmy lub osoby do wsparcia turnieju. Pozytywne emocje podparte miłymi informacjami organizacyjnymi będziemy „odpalać” stopniowo na łamach serwisu. Przytaczając słowa „Bałkanicy” zespołu Piersi możemy stwierdzić, że: „będzie się działo”.

 Aktualizacja 13.12.2015 r.
 

Z przyjemnością informujemy, ze firma ZINA została sponsorem technicznym turnieju ADMIN CUP 2016.
W ramach tej współpracy ZINA ufunduje nagrody indywidualne najlepszym zawodnikom oraz najlepszej drużynie turnieju.
Firma ta powstała w 1994 roku w Lozannie (Szwajcaria) i przyświęca jej idea zawarta w trzech słowach: sport-emocje-cel.
ZINA jest marką, która powstała z pasji do sportu. Od lat zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości odzieży, a także akcesoriów sportowych.
Zapraszamy na stronę internetową naszego sponsora: http://zina.pl/.
Jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie Naszym przedsięwzięciem.


 
 Aktualizacja 17.12.2015 r.
 
 Z przyjemnością informujemy, że Firma CWS Skorpion z Rzeszowa została kolejnym sponsorem Admin Cup 2016.
W ramach tej współpracy jedna z drużyn-uczestników Admin Cup dostanie nagrodę w postaci kursu strzeleckiego w ramach, którego będzie: opieka instruktora strzelnicy i amunicja (10 szt 9mm Pistolet Glock, 10 szt. 7,62x39 Karabin AK, 5 szt. Karabin MR 223, 4 szt. strzelba gładkolufowa).
Mamy nadzieję, że ta nagroda będzie dodatkową inspiracją i dawką adrenaliny dla uczestników Admin Cup.
Obiecaliśmy liczne niespodzianki i idziemy w tym kierunku.

Firma CWS Skorpion - na rynku działa od 2012roku i jako firma szkoleniowa prowadzi kursy i szkolenia strzeleckie dla osób zaawansowanych oraz początkujących. Posiada własną broń przeznaczoną do celów szkoleniowych a szkolenia prowadzi na atestowanych strzelnicach na terenie całego kraju. Głównymi odbiorcami szkoleń są funkcjonariusze służb mundurowych oraz kandydaci do tych służb.
Dziękujemy serdecznie za zaufanie i podjęcie z Nami współpracy.

 Aktualizacja 21.12.2015 r.
 
Z przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów dołączyła Grupa Żywiec S.A. Browar w Leżajsku, która zadba o podniebienia uczestników Admin Cup 2016.
Starostwo Powiatowe przygotowało liczne nagrody - upominki dla kibiców turnieju, zaś imprezę pomoże poprowadzić Marek Grzesik, znany i ceniony dziennikarz Radia Centrum oraz pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Przywiezie on ze sobą Puchar Fair Play ufundowany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.
O kubki smakowe uczestników pomoże zadbać Koło Gospodyń Wiejskich w Sarzynie, Cukiernia „JUEL”, Masarnia Sklep Mięsny  „OSIP” z Wierzawic oraz Michał Paradka.
 
Aktualizacja 28.12.2015 r.
 
Chem Poland, Hotel Mario oraz Hotelik "U Mariana" kolejnymi firmami, które wspomogą turniej. Dzięki ich wsparciu Admin Cup wzbogaci się o dodatkowe nagrody oraz zadowolone będą podniebienia uczestników. Serdecznie dziekujęmy za okazane juz dzis wsparcie. 
 
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości wsparcia Turnusu rehabilitacyjnego drogą bezgotówkową, informujemy, że pieniądze za wygrane licytacje lub wolne wpłaty prosimy kierować na poniższe konto z dopiskiem "rehabilitacja Rymanów-Zdrój".
Stowarzyszenie "Integracja Bez Granic"
Sarzyna 1221, 37-310 Nowa Sarzyna
tel. (17) 24 15 357, NIP: 816-15-15-860, REGON: 690707452, KRS: 0000045567
Konto bankowe: 50 9430 1058 1003 1450 2000 0001
 

WPŁATY Z ZAGRANICY:

NR SWIFT: POLUPLPR

NR IBAN: PL50 943010581003145020000001


 

Aktualizacja 31.12.2015 r.

 

Dotarły już przepiękne i jak zwykle bardzo efektowne puchary, o które powalczą uczestnicy Admin Cup 2016. Statuetki ufundowała krośnieńska firma  DECOR - producent szklanych wyrobów artystycznych, pucharów i statuetek. Pełna lista sponsorów w zakładce sponsorzy.


 
Aktualizacja 03.01.2015 r.
 
Do rozpoczęcia ósmej edycji turnieju pozostało już tylko kilka dni. Dziś chcemy poinformować Państwa o występach artystycznych, które zawsze towarzyszą naszym zmaganiom sportowym. W tym roku przed grami finałowymi zaśpiewa dla nas Aleksandra Mołodecka z Nowej Sarzyny, utalentowana wokalistka, uczennica szkoły średniej. Przypominamy, że spotykamy się w sobotę 9 stycznia od godziny 9:00. 
 

Atualizacja 04.01.2015 r.

 

Na kilka dni przed turniejem Admin Cup 2016 możemy powiedzieć, że wszystko jest już dograne i jesteśmy gotowi, jako organizatorzy.

Już wiemy, ze zwycięzca Admin Cup oprócz Pucharu zabierze ze sobą komplet koszulek ufundowany przez firmę ZINA - sponsora technicznego turnieju oraz bezpośrednio po turnieju (niedziela 10.01.2016. w godz. 10.00-13.00) zrealizuje kurs strzelania z ostrej broni na strzelnicy w Borze (niedaleko portu lotniczego Rzeszów-Jasionka) - nagroda ufundowana przez CWS Skorpion z Rzeszowa.

Na inne ekipy też czekają ciekawe nagrody zespołowe i indywidualne. Nie zapomnieliśmy również o kibicach, którzy za poprawne odpowiedzi na zadawane pytania odbiorą nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Leżajsku.

Reasumując będzie zarówno słodko, jak i z dużą dawką adrenaliny.

Co można tylko chcieć, to tylko prośba o frekwencję i doping na trybunach nowosarzyńskiej Hali MOSiR.

Mamy również głęboką nadzieję, że środki uzyskane z licytacji wystarcza na tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Sanatorium w Rymanowie Zdroju dla 10 osób niepełnosprawnych osób z opiekunami ze Stowarzyszenia „Integracja bez granic”.

Na dzień turnieju idzie ocieplenie, co pozwoli w sprzyjających warunkach klimatycznych dotrzeć do Nowej Sarzyny.

Życząc Wszystkim Państwu wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i rodzinnym w 2016 roku pozdrawiają serdecznie Organizatorzy Admin Cup 2016.


 

 
Aktualizacja 06.01.2016 r.
 
Za pośrednictwem Naszego serwisu pragniemy złożyć Kolegom z biura prasowego Korony Kielce najszczersze kondolencje z powodu śmierci ojca jednego z uczestników tegorocznego Admin Cup.
Tym samym nie zobaczymy Przyjaciół z Korony Kielce w Nowej Sarzynie w tym roku z powodu ich uczestnictwa w ceremonii pogrzebowej. Łącząc się w bólu organizatorzy Admin Cup.
 
Aktualizacja 06.01.2016 r.
 
Uprzejmie informujemy iz wskutek nieobecności lidera i kapitana Kukiełka TEAM Mariusza Kukiełki w kraju ekipa ta wycofała się z turnieju. Organizatorzy, próbując skompletować 12. ekipę turnieju zgłaszają więc ekipę Elektrociepłowni Nowa Sarzyna. Miejsce Korony Kielce zajmą Koledzy Redaktorzy Super Nowości. Tym samym historycznie po raz piewrszy czekają nas dziennikarskie derby pomiędzy druzynami grupy B Gazetą Codzienną Nowiny a Redakcją Super Nowości.  Miejmy nadzieję, że po tym zawirowaniach czekają nas już tylko same miłe niespodzianki.

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

LZS Jadachy - UNIA -:-

niedziela 23.09., godz. 16:00

Poprzedni mecz

 vs.

1/8 finału okręg. Pucharu Polski

KS Sarzyna - UNIA 6:0

środa 19.09., godz. 16:00