Unia Nowa Sarzyna - Rzemieślnik Pilzno 0:4 (0:3)
bramki: Fryś (15. karny), Tragarz (26.), Florian (32.), Macnar (82.)

Unia: Osipa – M. Błajda, (37. Bielak), Klocek, Pieróg (60. Madej), Florek – Rogowski (60. Wośko), Filip (72. Wiatr), Bigas, Grześkiewicz (78. Wołoch), Sarzyński (65. Sobota) – K. Błaja.

Rzemieślnik:
Leżoń – Furmański (72. Chłoń), Tragarz, Remut, Fryś (74. M. Nalepka) – Florian, Barycza (87. H. Nalepka), Bańdur (78. Tomasiewicz), Macnar, Ślęzak – Wolański (85. Anioł).

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno), widzów: 100.

Pierwsza połowa w wykonaniu Unii była fatalna. Brak pomysłu na grę, niepotrzebne straty i proste błędy w obronie. Pierwszą bramkę goście zdobyli za sprawą Frysia z rzutu karnego, podyktowanego za faul Klocka. Druga bramka padła po stałym fragmencie gry. Dobrą wrzutkę w pole karne na gola zamienił Tragarz uderzeniem głową w krótki róg. Trzecie trafienie dorzucił Florian, kiedy przyjezdni rozmontowali naszą defensywę. Unia nie miała czym straszyć, bo przez 45 minut nie stworzyła sobie żadnej groźnej sytuacji pod bramką Rzemieślnika. Goście mogli prowadzić wyżej, ale w końcówce Osipa wybronił w sytuacji sam na sam. Na początku drugiej odsłony Filip zmylił zwodem obrońcę w polu karnym, a następnie uderzył nad poprzeczką. Przeważali jednak w dalszym ciągu gospodarze. W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało, ale brakowało okazji aż do 82. minuty, kiedy Macnar strzałem po ziemi w długi róg ustalił wynik meczu na 0:4, choć w końcówce Marcin Anioł mógł zdobyć gola nr 5, ale jego uderzenie z bliskiej odległości zdołał wybronć Osipa. Unici przegrali ten pojedynek już w pierwszej połowie, druga wyglądała jak sparing, w którym drużyny bardziej się poznają, niż starają się o wynik. Goście wygrali w pełni zasłużenie i specjalnie się przy tym nie napracowali.