KS Wiązownica - Unia Nowa Sarzyna 2:1 (2:1)
bramki: Daniel (4.), Michalik (45.) - K. Błajda (26.)

Wiązownica: Michałowicz – Michalik (68. Pawlak), Sokolenko, Dziedzic, Soczek – Kubas (59. Gwóźdź), Daniel (86. Wójcik), Bartnik, Rop – Świst, Halejcio.

Unia: Osipa – Pieróg, Klocek, Bielak, Florek (79. M. Błajda) - Bigas (72. Sobota), Rogowski (56. Madej), Grześkiewicz (65. Sarzyński), Wośko, – K. Błajda (79. Kwaśniak), Filip.

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów), widzów: 200.

Porażką Unii z KS Wiązownica w stosunku 1:2 zakończyło się spotkanie 10. kolejki IV ligi. Mecz znakomicie ułożył się dla gospodarzy, którzy już w 4. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Michała Daniela, który wykorzystał bardzo dobre podanie Michalika. Unici zdołali wyrównać w 26. minucie kiedy najpierw uderzał Florek, a skutecznie poprawił Krystian Błajda. Niestety czerwono-biało-niebieskim znów zabrakło koncentracji i stracili bramkę do szatni po rzucie rożnym, której autorem był Rafał Michalik. W drugiej połowie bramki już nie padły, choć okazje były jeszcze po obu stronach. Unici mogą żałować szczególnie sytuacji w okolicach 50. minuty, kiedy Filip przegrał pojedynek sam na sam z Michałowiczem. Szkoda niewykotrzystanej okazji, bo mogła ona dać Unii cenny remis w pierwszym meczu ligowym w historii z udziałem obu klubów.