Piast Tuczempy - Unia Nowa Sarzyna 3:0 (1:0)
bramki: Raba (1.), Noga (64.), Kloc (68.)

Piast: Strawa – Aab (77. Broda), Jaroch, Jurkowski, Pasaj – Czub, Kloc, Wota, Tarnawski (87. Salwach) – Noga (83. Kubas), Raba.

Unia: Żuraw - Rogowski (73. Wołoch), Pieróg, Bigas, Wiatr (46. Bielak) - Florek, Wośko, K. Błajda (81. cz. kartka), Sarzyński - Madej (66. Sobota), Filip.

Sędziował: Karol Krzak (Mielec), widzów: 100.

Przegraną Unii 0:3 zakończyło się sobotnie spotkanie w ramach 13. kolejki IV ligi z Piastem w Tuczempach. Oba zespoły odnotowywały w lidze w ostatnich kolejkach słabe wyniki. Serię porażek Unii przerwał remis z liderującym Sokołem Sieniawa. Piast zaś miał na koncie trzy przegrane z rzędu i pięciopunktową stratę do Unii. Sobotni pojedynek miał być zatem szansą na przełamanie, którą gospodarzom udało się wykorzystać. Czerwono-biało-niebiescy kolejny już raz stracili bramkę na początku spotkania. Tym razem już pierwszą groźną sytuację zamienił na gola Bartłomiej Raba, znany wcześniej z występów w trzecioligowym JKS-ie Jarosław. Do przerwy więcej bramek nie padło, a Unici wciąż pozostawali w grze. Dobre sytuacje mieli m.in. Madej i Florek. Po ponad godzinie gry gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem do siatki trafił Rafał Noga. Po kilku minutach trzeciego gola dorzucił Kuba Kloc i stało się jasne, że trzy punkty pozostaną w Tuczempach. O honorowe trafienie mógł pokusić się Filip, ale jego uderzenie wybił na rzut rożny bramkarz gospodarzy. Na dziesięć minut przed końcem Krystian Błajda obejrzał drugą żółtą kartkę i Unitom przyszło kończyć mecz w dziesiątkę. Była to szósta porażka naszej drużyny w IV lidze.