MZKS UNIA NOWA SARZYNA
XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny w PN E-mail
Thursday, 02 November 2017

Wykaz drużyn biorących udział w XIII Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej.

 

Kat.   JUNIOR- rocznik 2000/2001 – koordynator Artur Zastawny

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

1.                     

Junior  A

Zastawny Artur

2.                     

Junior B

Zastawny Artur

3.                     

Trampkarz I

Baran Zdzisław

4.                     

Trampkarz II

Baran Zdzisław

5.                     

Tarnogóra

Mateusz Bednarz

Kat.  Trampkarz - rocznik 2002/3003 - koordynator  Baran Zdzisław

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

6.                     

Starszak I

Baran Zdzisław

7.                     

Starszak II

Baran Zdzisław

8.                     

Młodzik I

Tomasz Osipa

9.                     

Młodzik II

Tomasz Osipa

10.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat.  Młodzik– rocznik 2004/2006 - koordynator Baran Zdzisław

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

11.                   

Młodzik

Tomasz Osipa

12.                   

MOSIR 

Baran Zdzisław

13.                   

Orlik 

Krzysztof Bigas

14.                   

Francesco Jelna

Półćwiartek Mirosław

15.                   

Łętownia

Baran Zdzisław

16.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kategoria  Orlik– rocznik 2007/2008 - koordynator Krzysztof Bigas

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

17.                   

Orlik

Krzysztof Bigas

18.                   

AP Młode Nadzieje

Krzysztof Bigas

19.                   

MOSIR

Baran Zdzisław

20.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat. Żak - rocznik 2009 /2010 - koordynator Tomasz Osipa

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

21.                   

AP Młode Nadzieje 2009

Krzysztof Bigas

22.                   

AP Młode Nadzieje 2010

Tomasz Osipa

23.                   

MOSIR  2009

Baran Zdzisław

24.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat. Żaczki- rocznik 2011 i młodsi - koordynator Tomasz Bigas

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

25.                   

AP Młode Nadzieje 2011

Tomasz Osipa

26.                   

AP Młode Nadzieje 2012 A

Tomasz Bigas

27.                   

AP Młode Nadzieje 2012 B

Tomasz Bigas

 

Plan pierwszych gier w rozwinięciu informacji


Plan gier:

06.11.2017r. (poniedziałek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.         

1700

orlik

Orlik

MOSIR

2.                    

1720

młodzik

Młodzik

Francesco Jelna

3.                    

1740

orlik

AP Młode Nadzieje

MOSIR

4.                    

1800

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

5.                    

1820

orlik

Orlik

AP Młode Nadzieje

6.                    

1840

młodzik

Orlik 

Młodzik

07.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.                    

1700

trampkarz

Starszak I

Młodzik II

2.                    

1720

junior

Junior  A

Junior B

3.                    

1740

trampkarz

Starszak II

Młodzik II

4.                    

1800

junior

Junior  A

Trampkarz I

5.                    

1820

orlik

Starszak I

Starszak II

6.                    

1840

junior

Junior B

Trampkarz I

09.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.         

1700

orlik

Orlik

Wola Zarczycka

2.                    

1720

młodzik

MOSIR 

Wola Zarczycka

3.                    

1740

orlik

AP Młode Nadzieje

Wola Zarczycka

4.                    

1800

młodzik

Orlik 

Wola Zarczycka

5.                    

1820

orlik

Orlik

AP Młode Nadzieje

6.                    

1840

młodzik

MOSIR 

Orlik 

10.11.2017r. (piątek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.         

1700

trampkarz

Starszak I

Wola Zarczycka

2.                    

1720

junior

Junior  A

Tarnogóra

3.                    

1740

trampkarz

Młodzik I

Wola Zarczycka

4.                    

1800

junior

Junior B

Tarnogóra

5.                    

1820

orlik

Starszak I

Młodzik I

6.                    

1840

junior

Trampkarz I

Tarnogóra

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

17. kolejka IV ligi

Wisłoka Dębica - UNIA 3:1

sobota 18.11., godz. 14:00

Poprzedni mecz

 vs.

16. kolejka IV ligi

UNIA - Sokół Nisko 1:1

niedziela 12.11., godz. 13:30