MZKS UNIA NOWA SARZYNA
XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej E-mail
Monday, 06 November 2017

Plan Gier XIII Halowych Młodzieżowych Mistrzostw Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej w listopadzie 2017 r.

(czas gry 2 x 7 minut)

w dniu 06.11.2017r. (poniedziałek) - turniej ODWOŁANY

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.          

1700

orlik

Orlik

MOSIR

2.                     

1720

młodzik

Młodzik

Francesco Jelna

3.                     

1740

orlik

AP Młode Nadzieje

MOSIR

4.                     

1800

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

5.                     

1820

orlik

Orlik

AP Młode Nadzieje

6.                     

1840

młodzik

Orlik 

Młodzik

07.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1.                     

1700

trampkarz

Starszak I

Młodzik II

2.                     

1720

junior

Junior  A

Junior B

3.                     

1740

trampkarz

Starszak II

Młodzik II

4.                     

1800

junior

Junior  A

Trampkarz I

5.                     

1820

orlik

Starszak I

Starszak II

6.                     

1840

junior

Junior B

Trampkarz I

09.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

13.                  

1700

orlik

Orlik

Wola Zarczycka

14.                  

1720

młodzik

Orlik 

Wola Zarczycka

15.                  

1740

orlik

AP Młode Nadzieje

Wola Zarczycka

16.                  

1800

młodzik

Młodzik

Wola Zarczycka

17.                  

1820

orlik

Orlik

AP Młode Nadzieje

18.                  

1840

młodzik

Młodzik

Orlik 

10.11.2017r. (piątek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

19.                  

1700

trampkarz

Starszak I

Wola Zarczycka

20.                  

1720

junior

Junior  A

Tarnogóra

21.                  

1740

trampkarz

Młodzik I

Wola Zarczycka

22.                  

1800

junior

Junior B

Tarnogóra

23.                  

1820

orlik

Starszak I

Młodzik I

24.                  

1840

junior

Trampkarz I

Tarnogóra

 

CIĄG DALSZY W ROWINIĘCIU INFORMACJI


13.11.2017r. (poniedziałek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 -   drużyna

25.                  

1700

orlik

Orlik

Wola Zarczycka

26.                  

1720

młodzik

Młodzik

Łętownia

27.                  

1740

orlik

MOSIR

Wola Zarczycka

28.                  

1800

młodzik

Wola Zarczycka

Łętownia

29.                  

1820

orlik

Orlik

MOSIR

30.                  

1840

młodzik

Młodzik

Wola Zarczycka

14.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

31.                  

1700

trampkarz

Starszak II

Wola Zarczycka

32.                  

1720

junior

Junior  A

Trampkarz II

33.                  

1740

trampkarz

Wola Zarczycka

Młodzik II

34.                  

1800

junior

Junior B

Trampkarz II

35.                  

1820

orlik

Starszak II

Młodzik I

36.                  

1840

junior

Trampkarz I

Trampkarz II

16.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

37.                  

1700

orlik

AP Młode Nadzieje

Wola Zarczycka

38.                  

1720

młodzik

Francesco Jelna 

Łętownia

39.                  

1740

orlik

MOSIR

Wola Zarczycka

40.                  

1800

młodzik

Francesco Jelna

Wola Zarczycka

41.                  

1820

orlik

AP Młode Nadzieje

MOSIR

42.                  

1840

młodzik

Wola Zarczycka

Łętownia

17.11.2017r. (piątek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

43.                   

1700

trampkarz

Starszak I

Młodzik I

44.                  

1720

junior

Tarnogóra

Trampkarz II

45.                  

1740

trampkarz

Starszak II

Młodzik I

46.                  

1800

junior

Trampkarz I

Tarnogóra

47.                  

1820

orlik

Starszak I

Starszak II

48.                  

1840

junior

Junior  A

Tarnogóra

20.11.2017r. (poniedziałek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

49.                   

1700

orlik

Orlik

AP Młode Nadzieje

50.                  

1720

młodzik

Orlik 

Łętownia

51.                  

1740

orlik

Orlik

MOSIR

52.                  

1800

młodzik

Młodzik

Łętownia

53.                  

1820

orlik

AP Młode Nadzieje

MOSIR

54.                  

1840

młodzik

Młodzik

Orlik 

21.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

55.                  

1700

trampkarz

Starszak I

Wola Zarczycka

56.                  

1720

junior

Junior  A

Trampkarz I

57.                  

1740

trampkarz

Młodzik I

Wola Zarczycka

58.                  

1800

junior

Junior B

Trampkarz II

59.                  

1820

orlik

Starszak I

Młodzik II

60.                  

1840

junior

Junior  A

Junior B

23.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

61.       

1600

trampkarz

Starszak II

Wola Zarczycka

62.                  

1620

junior

Junior  A

Trampkarz II

63.                  

1640

trampkarz

Wola Zarczycka

Młodzik II

64.                  

1700

junior

Junior B

Trampkarz I

65.                  

1720

orlik

Młodzik I

Młodzik II

66.                  

1740

junior

Trampkarz I

Trampkarz II

25.11.2017r. ( sobota) od 1330 do1530

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

67.                   

1330

żak

AP Młode Nadzieje 2009

Wola Zarczycka

68.                  

1350

żak

AP Młode Nadzieje 2010

MOSIR  2009

69.                  

1410

żak

MOSIR  2009

Wola Zarczycka

70.                  

1430

żak

AP Młode Nadzieje 2009

AP Młode Nadzieje 2010

71.                  

1450

żak

AP Młode Nadzieje 2010

Wola Zarczycka

72.                  

1510

żak

AP Młode Nadzieje 2009

MOSIR  2009

27.11.2017r. (poniedziałek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

73.                  

1700

orlik

Orlik

Wola Zarczycka

74.                  

1720

młodzik

Młodzik

Francesco Jelna

75.                  

1740

orlik

AP Młode Nadzieje

Wola Zarczycka

76.                  

1800

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

77.                  

1820

orlik

MOSIR

Wola Zarczycka

78.                  

1840

młodzik

Młodzik

Orlik 

28.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

79.                  

1700

trampkarz

Młodzik I

Młodzik II

80.                  

1720

junior

Junior B

Tarnogóra

81.                  

1740

trampkarz

Starszak II

Młodzik II

82.                  

1800

junior

Tarnogóra

Trampkarz II

83.                  

1820

orlik

Starszak I

Starszak II

84.                  

1840

junior

Junior B

Trampkarz II

30.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

Lp

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

85.                  

1700

młodzik

Orlik 

Wola Zarczycka

86.                  

1720

junior

Junior B

Tarnogóra

87.                  

1740

młodzik

Francesco Jelna

Wola Zarczycka

88.                  

1800

junior

Junior  A

Tarnogóra

89.                  

1820

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

90.                  

1840

junior

Junior B

Junior  A

 

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

17. kolejka IV ligi

Wisłoka Dębica - UNIA 3:1

sobota 18.11., godz. 14:00

Poprzedni mecz

 vs.

16. kolejka IV ligi

UNIA - Sokół Nisko 1:1

niedziela 12.11., godz. 13:30