MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Izolator lepszy o jedną bramkę E-mail
Tuesday, 17 April 2018

Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 2:1 (1:0)
bramki: Domin (17.), Szczoczarz (63. karny), M. Błajda (78.)

Izolator: Lewandowski - Wilk, Dąbek, Bogacz, Szkolnik - Rębisz (75. Gajdek), Kachniarz, Cupryś (54. Zieliński), Domin. (70. Wiącek) - Szczoczarz (64. Worosz), Szymański (90. Sitek).

Unia: Żuraw - Wiatr, Pieróg, Klocek, Florek - Filip, Grześkiewicz (60. M. Błajda), Wośko, Flis, Madej (73. Rogowski), Sarzyński.

Sędziował: Dobosz (Krosno). Widzów: 50.

 

W zaległym meczu 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała pokonał na własnym boisku Unię Nowa Sarzyna.
Rozpędzony Izolator nie wyobrażał sobie, aby jego zwycięska passa miała się skończyć i zaatakował od samego początku. Inna rzecz, że trochę pomogli w tym goście, którzy cofnęli się zbyt głęboko. Nie podziałały na nich ostrzeżenia w postaci dobrych okazji Krzysztofa Szymańskiego i Łukasza Szczoczarza. Dopiero po ładnym golu Krzysztofa Domina goście trochę się otrząsnęli, ale wielkiego zagrożenia pod bramką Miłosza Lewandowskiego nie było.
Po zmianie stron znów zaatakował Izolator. Ponownie próbował Szczoczarz, tym razem przewrotką, ale szczęście było po stronie przyjezdnych. Animusz miejscowych szybko jednak wygasł i gra niespecjalnie im się kleiła. Z pomocą przyszedł jednak Marcin Błajda, który zagrał piłkę ręką w polu karnym, a jedenastkę pewnym uderzeniem wykorzystał „Szczotka”. - Głowy do góry. Grajmy jeszcze - zagrzewał swoich kolegów Arkadiusz Klocek, obrońca gości. Na niewiele się to jednak zdało, bo w końcu akcje miejscowych zaczęły nabierać rozmachu. Idealną szansę miał Szymański, lecz trafił w słupek. Wydawało się, że już jest po emocjach, ale winy odkupił Błajda, a to przywróciło przyjezdnym nadzieję na korzystny wynik. Unia starała się zaatakować, ale szybko mogła zostać skarcona, bo oko w oko z bramkarzem stanął Michał Worosz. Szybszy był jednak Marcin Żuraw, który przy tej interwencji ucierpiał i mieliśmy przerwę w grze. Sędzia doliczył 8 minut, co zwiastowało ciekawą końcówkę. „Izolacja” jednak sprawy nie pokpiła i wywalczyła 3 punkty. 

źródło: nowiny24.pl

...mecz było momentami bardzo zacięty, a i należy podkreślić, że gospodarze nie przebierali w środkach co najbardziej odczuli kontuzjowani Alan Grześkiewicz i Marcin Żuraw.


 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

Siarka II Tbg. - UNIA -:-

marzec 2018

Poprzedni mecz

 vs.


17. kolejka V ligi

Rotunda Krzeszów - UNIA 2:5

sobota 10.11., godz. 13:00