MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki 5. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja kat. OPEN E-mail
Friday, 18 January 2019

 

V kolejka w dniu 20 styczeń 2019r.

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

Gościniec

KS Majdan Łęt.

 6:5

 

 

Kozlowski 3, Szczerbaty 2,

Kruczkowski 

 Surdyka 3

Więcław

Klocek P  

 

18

1645

ŁKS Łowisko

KS „KłyżTarnogóra

 8:2

 

 

 Olko 4

Doktor 2

Delekta K

Gumieniak 

 Misiak

Maczuga 

 

19

1730

MOONSHINERS

Junior ECUnia

 10:2

 

 

 Mieleszko 3,

Grabowski 3,

Półćwiartek 2,

Smoła

 Ćwikła

 Gnatek S

Leśko 

 

20

1815

Pizzeria ANIELA

REH-MAR Sarzyna

 16:1

 

 

Łuczak 7,

Madej 4,

Wołoch 3,

Kruk

Paszek 

 Gnatek Dominik

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12-3

 

 16:1

 

 

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

 8:2

 

 

16:0

7:2

15-1

 "Kłyż" Tarnogóra

3-12

 2:8

 

11:2

 

9:8

6-8

 

 MOONSHINERS

 

 

2:11

 

2:1

10-5

 10:2

14-2

 REH-MAR Sarzyna

 1:16

 

 

1:2

 

5-6

4-3

4:3

 KS Majdan Łęt

 

0:16

8:9

5-10

6-5

 

 

 5:6

Juniorzy Mł. UENS

 

2:7

8-6

 2:10

3-4

 

 

 

Gościniec

2:16

1-15

 

2-14

3:4

 6:5

 

 

 

 

Tabela rozgrywek:

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

 ŁKS Łowisko

5

12

53:13

2

 Pizzeria  ANIELA

4

12

52:13

3

 MOONSHINERS 

5

12

38:21

4

 KS Kłyż Tarnogóra

5

6

31:38

5

REH-MAR Sarzyna

5

6

15:30

6

 Juniorzy Mł. Unia EC NS

4

3

15:27

7

 KS Majdan Łętowski

5

3

24:46

8

 Gościniec

5

3

14:54

Klasyfikacja Strzelców:

1

Łuczak Artur

Pizzeria ANIELA

22

2

Surdyka Krystian

 KS Majdan Łętowski

12

3

Delekta Kamil

 ŁKS Łowisko

11

 

Olko Tomasz

 ŁKS Łowisko

11

4

Grabowski Adrian

 MOONSHINERS

9

5

Wołoch Roman

Pizzeria ANIELA

8

6

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

7

 

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

7

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

7

 

Półćwiartek  Karol

 MOONSHINERS

7

7

Fornal Dominik

 ŁKS Łowisko

6

 

Grabarz Szymon

Juniorzy Mł. UENS

6

 

Kusiak Adam

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

 

Maczuga Stanisław

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

 

Madej Michał

Pizzeria ANIELA

6

 

Smoła Rafał

 MOONSHINERS

6

8

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

5

 

Gnatek Bartłomiej

Juniorzy Mł. UENS

5

 

Kruk Seweryn

Pizzeria ANIELA

5

 

Paszek Grzegorz

Pizzeria ANIELA

5

 

Smoła Andrzej

 MOONSHINERS

5

9

Delekta Jakub

 ŁKS Łowisko

4

 

Gnatek Dawid

Pizzeria ANIELA

4

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

4

 

Klocek  Marek

 KS Majdan Łętowski

4

 

Małecki Dawid

 REH-MAR Sarzyna

4

 

Więcław Dawid

 KS Majdan Łętowski

4

10

Ćwikła  Paweł

 MOONSHINERS

3

 

Gnatek Patryk

 REH-MAR Sarzyna

3

 

Grab Patryk

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Kruczkowski Paweł

Gościniec

3

 

Piersiak Paweł

 ŁKS Łowisko

3

 

Mieleszko Łukasz

 MOONSHINERS

3

 

KOzłowski

Gościniec

3

11

Bizior  Łukasz

 MOONSHINERS

2

 

Kuras Tomasz

 KS Majdan Łętowski

2

 

Leśko Rafał

Juniorzy Mł. UENS

2

 

Niedbała Jakub

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Niedbała Karol

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Rusin Dariusz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

 

Szczerbaty D

Gościniec

2

 

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

 

Zieliński Mateusz

 MOONSHINERS

2

 

Żuraw Kacper

 REH-MAR Sarzyna

2

12

Iwanicki Wiktor

Gościniec

1

 

Klocek P

 KS Majdan Łętowski

1

 

Koczot Bartłomiej

 MOONSHINERS

1

 

Koczot Sylwester

 KS Majdan Łętowski

1

 

Kruczkowski Kamil

Gościniec

1

 

Nienajadło Arkadiusz

Gościniec

1

 

Paszek Jakub

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Paul Wiktor

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Pokrywka Albert

Gościniec

1

 

Tabor Robert

 ŁKS Łowisko

1

 

Tupaj Daniel

Gościniec

1

 

Węglarz Marcin

Gościniec

1

 

Żuraw Michał

 REH-MAR Sarzyna

1

 

 

 

następna -  VI kolejka  w dniu 27.01.2019r.

lp

godz.

drużyna

drużyna

21

1600

Junior ECUnia

KS Majdan Łęt.

22

1645

Gościniec

KS „Kłyż” Tarnogóra

23

1730

REH-MAR Sarzyna

ŁKS Łowisko

24

1815

Pizzeria ANIELA

MOONSHINERS

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00