MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki 6. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja kat. OPEN E-mail
Friday, 25 January 2019

VI kolejka  w dniu 27.01.2019r.

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

Junior ECUnia

KS Majdan Łęt.

 7:6

 

 

Grabarz 4,

Paszek 2,

Gnidec 

 Więcław 3, 

Surtyka 2, 

Kuras 

 

22

1645

Gościniec

KS „Kłyż” Tarnogóra

 4:13

 

 

 Kostyra 2,

Tupaj 

Kuras 

 Misiak 4,

Grab 4,

Kusiak 3,

Wraga 2 

 

23

1730

REH-MAR Sarzyna

ŁKS Łowisko

 3:10

 

 

Gnatek D 3 

 Olko 4,

Gumieniak K 3

Doktor

Fornal

Bolko 

 

 

24

1815

Pizzeria ANIELA

MOONSHINERS

 11:2

 

 

Łuczak 6

Cebula 3

Paszek 2 

 Koczot,

Smoła A 

 

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12-3

 11:2

16-1

 

 

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

8-2

 

 10-3

16:0

7:2

15-1

 "Kłyż" Tarnogóra

3-12

2-8

 

11:2

 

9:8

6-8

 13-4

 MOONSHINERS

 2:11

 

2:11

 

2:1

10-5

10-2

14-2

 REH-MAR Sarzyna

1-16

 3:10

 

1:2

 

5-6

4-3

4:3

 KS Majdan Łęt

 

0:16

8:9

5-10

6-5

 

 6-7

5-6

Juniorzy Mł. UENS

 

2:7

8-6

2-10

3-4

 7-6

 

 

Gościniec

2:16

1-15

 4-13

2-14

3:4

6-5

 

 

 

Tabela i klasyfikacja strzelców w rozwinięciu informacji


 

 

 

Tabela rozgrywek:

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

 Pizzeria  ANIELA

5

15

63:15

2

 ŁKS Łowisko

6

15

63:16

3

 MOONSHINERS 

6

12

40:32

4

 KS Kłyż Tarnogóra

6

9

44:42

5

 Juniorzy Mł. Unia EC NS

5

6

22:33

6

REH-MAR Sarzyna

6

6

18:40

7

 KS Majdan Łętowski

6

3

30:53

8

 Gościniec

6

3

18:67

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Łuczak Artur

Pizzeria ANIELA

28

2

Olko Tomasz

 ŁKS Łowisko

15

3

Surdyka Krystian

 KS Majdan Łętowski

14

4

Delekta Kamil

 ŁKS Łowisko

11

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

11

5

Grabarz Szymon

Juniorzy Mł. UENS

10

6

Grabowski Adrian

 MOONSHINERS

9

 

Kusiak Adam

 KS "Kłyż" Tarnogóra

9

7

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

8

 

Wołoch Roman

Pizzeria ANIELA

8

8

Fornal Dominik

 ŁKS Łowisko

7

 

Grab Patryk

 KS "Kłyż" Tarnogóra

7

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

7

 

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

7

 

Paszek Grzegorz

Pizzeria ANIELA

7

 

Półćwiartek  Karol

 MOONSHINERS

7

 

Więcław Dawid

 KS Majdan Łętowski

7

9

Maczuga Stanisław

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

 

Madej Michał

Pizzeria ANIELA

6

 

Smoła Andrzej

 MOONSHINERS

6

 

Smoła Rafał

 MOONSHINERS

6

10

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

5

 

Gnatek Bartłomiej

Juniorzy Mł. UENS

5

 

Kruk Seweryn

Pizzeria ANIELA

5

11

Delekta Jakub

 ŁKS Łowisko

4

 

Gnatek Dawid

Pizzeria ANIELA

4

 

Klocek  Marek

 KS Majdan Łętowski

4

 

Małecki Dawid

 REH-MAR Sarzyna

4

 

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

4

12

Ćwikła  Paweł

 MOONSHINERS

3

 

Gnatek Patryk

 REH-MAR Sarzyna

3

 

Gnatek Dominik

 REH-MAR Sarzyna

3

 

KOzłowski

Gościniec

3

 

Kruczkowski Paweł

Gościniec

3

 

Kuras Tomasz

 KS Majdan Łętowski

3

 

Mieleszko Łukasz

 MOONSHINERS

3

 

Paszek Jakub

Juniorzy Mł. UENS

3

 

Piersiak Paweł

 ŁKS Łowisko

3

 

Cebula Krzysztof

Pizzeria ANIELA

3

13

Bizior  Łukasz

 MOONSHINERS

2

 

Koczot Bartłomiej

 MOONSHINERS

2

 

Kostyra Łukasz

Gościniec

2

 

Leśko Rafał

Juniorzy Mł. UENS

2

 

Niedbała Jakub

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Niedbała Karol

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Rusin Dariusz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

 

Szczerbaty D

Gościniec

2

 

Tupaj Daniel

Gościniec

2

 

Zieliński Mateusz

 MOONSHINERS

2

 

Żuraw Kacper

 REH-MAR Sarzyna

2

14

Bolko Paweł

 ŁKS Łowisko

1

 

Gnidec Jerzy

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Iwanicki Wiktor

Gościniec

1

 

Klocek P

 KS Majdan Łętowski

1

 

Koczot Sylwester

 KS Majdan Łętowski

1

 

Kuraś A

Gościniec

1

 

Kruczkowski Kamil

Gościniec

1

 

Nienajadło Arkadiusz

Gościniec

1

 

Paul Wiktor

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Pokrywka Albert

Gościniec

1

 

Tabor Robert

 ŁKS Łowisko

1

 

Węglarz Marcin

Gościniec

1

 

Żuraw Michał

 REH-MAR Sarzyna

1

 

 Siódma – ostatnia kolejka w dniu 03.02.2019r

lp

godz.

drużyna

drużyna

25

1500

Junior ECUnia

Gościniec

26

1545

ŁKS Łowisko

MOONSHINERS

8

1630

Pizzeria ANIELA

Junior ECUnia

27

1715

KS „Kłyż” Tarnogóra

REH-MAR Sarzyna

28

1800

Majdan Łęt.

Pizzeria ANIELA

 

1845

Uroczystość zakończenia

mistrzostw

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00