MZKS UNIA NOWA SARZYNA
PIZZERIA ANIELA - Halowym Mistrzem Nowej Sarzyny PN - kat. OPEN E-mail
Saturday, 02 February 2019

FOTOGALERIA Z ZAKOŃCZENIA TURNIEJU

 

Drużyna "Pizzeria Aniela" występująca w składzie: Artur Zastawny-Artur Paszek, Roman Wołoch, Artur Łuczak, Dawid Gnatek, Seweryn Kruk, Michał Madej, Krzysztof Cebula - Halowym Mistrzem Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej na rok 2019.

  

wyniki VII   kolejki

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

25

1500

Junior ECUnia

 

Gościniec

 

 5:0 vo

26

1545

KS „KłyżTarnogóra

 (Kusiak 7, Misiak 2, Wraga, Walawski)

REH-MART Sarzyna

 (Niedbała K, Niedbała K, ŻurawM, Żuraw K, Małecki, Półćwiartek)

 11:6

8

1630

Pizzeria ANIELA

(Madej 2, Paszek) 

Junior ECUnia

 (Grabarz)

 3:1

27

1715

ŁKS Łowisko

(Olko 4, Doktor 2, Bolka, Gumieniak K) 

MOONSHINERS

 

 8:0

28

1800

Majdan Łęt.

(Surtyka) 

Pizzeria ANIELA 

(Paszek 4, Wołoch3, Madej)

 1:8

 

1845

Uroczystość zakończenia

mistrzostw

 

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12-3

11-2

16-1

 8:1

 3:1

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

8-2

 8:0

10-3

16:0

7:2

15-1

 "Kłyż" Tarnogóra

3-12

2-8

 

11:2

 11:7

9:8

6-8

13-4

 MOONSHINERS

2-11

 0:8

2:11

 

2:1

10-5

10-2

14-2

 REH-MART Sarzyna

1-16

3-10

 6:11

1:2

 

5-6

4-3

4:3

 KS Majdan Łęt

 1:8

0:16

8:9

5-10

6-5

 

6-7

5-6

Juniorzy Mł. UEC

1:3 

2:7

8-6

2-10

3-4

7-6

 

 5:0

Gościniec

2:16

1-15

4-13

2-14

3:4

6-5

 0:5

 

 

Tabela końcowa mistrzostw:

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

 Pizzeria  ANIELA

7

21

74:17

2

 ŁKS Łowisko

7

18

71:16

3

 KS Kłyż Tarnogóra

7

12

55:48

4

  Moonshiners

7

12

40:40

5

 Juniorzy Mł. Unia EC NS

7

9

28:36

6

REH-MART Sarzyna

7

6

24:51

7

 FC Gościniec

7

3

18:72

8

 KS Majdan Łętowska

7

3

31:61

 

 

Nagrody indywidualne:

  • Krol Strzelców - Artur Łuczak
  • Najlepszy Bramkarz - Ernest Maczuga
  • Najlepszy Zawodnik - Tomasz Olko

 

 

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Łuczak Artur

Pizzeria ANIELA

28

2

Olko Tomasz

 ŁKS Łowisko

19

3

Kusiak Adam

 KS "Kłyż" Tarnogóra

16

4

Surdyka Krystian

 KS Majdan Łętowski

15

5

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

13

6

Paszek Grzegorz

Pizzeria ANIELA

12

7

Delekta Kamil

 ŁKS Łowisko

11

7

Grabarz Szymon

Juniorzy Mł. UENS

11

7

Wołoch Roman

Pizzeria ANIELA

11

8

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

10

9

Grabowski Adrian

 MOONSHINERS

9

9

Madej Michał

Pizzeria ANIELA

9

10

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

8

11

Fornal Dominik

 ŁKS Łowisko

7

11

Grab Patryk

 KS "Kłyż" Tarnogóra

7

11

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

7

11

Półćwiartek  Karol

 MOONSHINERS

7

11

Więcław Dawid

 KS Majdan Łętowski

7

12

Maczuga Stanisław

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

12

Smoła Andrzej

 MOONSHINERS

6

12

Smoła Rafał

 MOONSHINERS

6

13

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

5

13

Gnatek Bartłomiej

Juniorzy Mł. UENS

5

13

Kruk Seweryn

Pizzeria ANIELA

5

13

Małecki Dawid

 REH-MART Sarzyna

5

13

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

5

14

Delekta Jakub

 ŁKS Łowisko

4

14

Gnatek Dawid

Pizzeria ANIELA

4

14

Klocek  Marek

 KS Majdan Łętowski

4

15

Cebula Krzysztof

Pizzeria ANIELA

3

15

Ćwikła  Paweł

 MOONSHINERS

3

15

Gnatek Dominik

 REH-MART Sarzyna

3

15

Gnatek Patryk

 REH-MART Sarzyna

3

15

KOzłowski

Gościniec

3

15

Kruczkowski Paweł

Gościniec

3

15

Kuras Tomasz

 KS Majdan Łętowski

3

15

Mieleszko Łukasz

 MOONSHINERS

3

15

Niedbała Jakub

 REH-MART Sarzyna

3

15

Niedbała Karol

 REH-MART Sarzyna

3

15

Paszek Jakub

Juniorzy Mł. UENS

3

15

Piersiak Paweł

 ŁKS Łowisko

3

15

Żuraw Kacper

 REH-MART Sarzyna

3

16

Bizior  Łukasz

 MOONSHINERS

2

16

Bolko Paweł

 ŁKS Łowisko

2

16

Koczot Bartłomiej

 MOONSHINERS

2

16

Kostyra Łukasz

Gościniec

2

16

Leśko Rafał

Juniorzy Mł. UENS

2

16

Rusin Dariusz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

16

Szczerbaty D

Gościniec

2

16

Tupaj Daniel

Gościniec

2

16

Zieliński Mateusz

 MOONSHINERS

2

16

Żuraw Michał

 REH-MART Sarzyna

2

17

Gnidec Jerzy

Juniorzy Mł. UENS

1

17

Iwanicki Wiktor

Gościniec

1

17

Klocek P

 KS Majdan Łętowski

1

17

Koczot Sylwester

 KS Majdan Łętowski

1

17

Kruczkowski Kamil

Gościniec

1

17

Kuraś A

Gościniec

1

17

Nienajadło Arkadiusz

Gościniec

1

17

Paul Wiktor

Juniorzy Mł. UENS

1

17

Pokrywka Albert

Gościniec

1

17

Półćwiartek Krzysztof

 REH-MART Sarzyna

1

17

Tabor Robert

 ŁKS Łowisko

1

17

Węglarz Marcin

Gościniec

1

17

Walawski Przemysław

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

 

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

22. kolejka V ligi

Stal Nowa Dęba - UNIA -:-

sobota 20.04., godz. 13:00

Poprzedni mecz

 vs.


21. kolejka V ligi

UNIA - Słowianin Grębów 4:0

sobota 13.04., godz. 16:00