MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Juniorzy Młodsi grali na "halówce" w Tyczynie E-mail
Thursday, 07 February 2019

 

Halowy Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych

TYCZYN 2019

 

Grupa  A

 

Grupa B

„Strug” Tyczyn I

 

„Strug” Tyczyn II

„Junak”  Słocina

 

„Start” Lubenia

„Galicja” Chmielnik

 

JKS Jarosław

„Unia Elektrociepłownia” NS

 

„Unia II Nowa Sarzyna

 Z uwagi na nieobecność zapowiadanej drużyny z Błażowa i na prośbę organizatorów nasz klub wystawił dwie ekipy do rozgrywek turniejowych.

- Unia I Elektrociepłowni NS zajęła III miejscem ( po trzech wygranych w grupie w meczu półfinałowym ulegli w karnych JKS Jarosław 2:3 (1:1) a w meczu o III miejsce pokonali Junak Słocina 2:1)

- Unia II EC zajęła V miejsce (dwie wygrane, dwie porażki, jeden remis + wygrana w karnych) 

 

Wyniki gier grupowych:

godz.

drużyna

drużyna

wynik

800

„Strug” Tyczyn I

„Junak”  Słocina

 0:3

818

„Strug” Tyczyn II

„Start” Lubenia

 1:0

836

„Galicja” Chmielnik

„Unia EC” NS

 0;9

854

JKS Jarosław

„Unia II"

 3:1

912

„Strug” Tyczyn I

„Galicja” Chmielnik

 3:2

930

„Junak”  Słocina

„Unia EC” NS

 1:4

948

„Strug” Tyczyn II

JKS Jarosław

 3:1

1006

„Start” Lubenia

„Unia II"

 0:4

1024

„Strug” Tyczyn I

„Unia EC” NS

 0:3

1042

„Junak”  Słocina

„Galicja” Chmielnik

 2:2

1100

„Strug” Tyczyn II

„Unia II"

 1:0

1118

„Start” Lubenia

JKS Jarosław

 0:1

 

Wyniki i tabela gier grupowych

Grupa A

„Strug” I

„Junak”

„Galicja”

„Unia EC

p-kt

b-ki

 

„Strug” I

 

 0:3

 3:2

 0:3

 3

 3:8

 3

„Junak” 

3:0 

 

 2:2

 1:4

 4

 6:6

 2

„Galicja”

 2:3

 2:3

 

 0:9

 0

 4:15

 4

„Unia EC

 3:0

 4:1

 9:0

 

 9

 16:1

 1

 

Grupa B

„Strug” II

„Start”

JKS

Unia II

p-kt

b-ki

 

„Strug” II

 

 1:0

 3:1

 1:0

 9

 5:1

 1

„Start”  

 0:1

 

 0:1

4

 0

 0:6

 4

JKS

 1:3

 1:0

 

 3:1

 6

 5:4

 2

Unia II

 0:1

4:0 

 1:3

 

 3

 5:4

 3

 

Wyniki gier finałowych:

 

mecz o miejsce

5-8

 

1136

Unia II 

 Galicja Chmielnik

 2:2

(4:3) 

 

mecz o miejsce

5-8

 

1154

Strug I 

 Start Lubenia

 2:0

 

Półfinał I

 

 

1212

Unia EC 

 JKS Jarosław

 1:1

(2:3) 

 

Półfinał II

 

 

1230

Strug II 

 Junak Słocina

 3:0

 

mecz o miejsce

7

 

1248

Galicja Chmielnik

 Start Lubenia

 0:0

(4:5) 

 

mecz o miejsce

5

 

1306

Unia II 

 Strug I Tyczyn

 2:0

 

mecz o miejsce

3

 

1324

Unia EC 

 Junak Słocina

 2:1

 

mecz o miejsce

1

 

1342

JKS  Jarosław

 Strug II Tyczyn

 0:0

(2:1) 

 Szymon Grabarz zdobył nagrodę dla KRÓLA STRZELCÓW (9 bramek)


 
wstecz   dalej »

SPARINGI ZIMA 2019:

16.03. Kolorado W.Ch. - Unia 1:1 

09.03. Unia - Orzeł Wól.N. 2:0

23.02. Sokół Nisko - Unia 2:2
17.02. Bukowa Jastk. - Unia 2:4
09.02. Sparta Jeżowe - Unia 2:2
02.02. Głogovia GM - Unia 4:2

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


19. kolejka V ligi

UNIA - San Kłyżów -:-

sobota 30.03., godz. 15:00

Poprzedni mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

Siarka II Tbg. - UNIA 3:1

niedziela 24.03., godz. 11:00