Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 E-mail
Wednesday, 03 July 2019

 z uwagi na zgłoszenie się do rozgrywek  ósmej druzyny(FC Judaszówka) opracowano nowy terminarz gier:

 

NOWY Plan Gier: (czas gry 2X20)

 

dnia

godz.

drużyny

 

1.                            

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

2.                            

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

AZALIA Wola Z

3.                            

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

4.                            

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

5.                            

16 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

6.                            

16 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7.                            

16 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

8.                            

16 lipiec

21:00

CHMCH

AZALIA Wola Z

9.                            

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

10.                         

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

11.                         

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

12.                         

19 lipiec

21:00

AZALIA Wola Z

ADVIT Łętowni

13.                         

23 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

14.                         

23 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

15.                         

23 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

16.                         

23 lipiec

21:00

AZALIA Wola Z

WYDYGANI

17.                         

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

18.                         

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

19.                         

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

20.                         

26 lipiec

21:00

AZALIA Wola Z

REH-MART

21.                         

30 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

22.                         

30 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

23.                         

30 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

24.                         

30 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

AZALIA Wola Z

25.                         

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

26.                         

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

27.                         

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

AZALIA Wola Z

28.                         

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 


 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00