MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Terminarz Kl. Okręgowej - Sezon 2019/2020 E-mail
Thursday, 04 July 2019

 

Klasa Okręgowa Seniorów gr. Stalowa Wola

 

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Słowianin Grębów

-

Sokół Nisko

 

Sokół Sokolniki  

-

LKS Brzyska Wola

 

Sokół Kamień

-

Unia Nowa Sarzyna

 

Transdźwig Stale

-

Olimpia Pysznica

 

PUKS Francesco Jelna

-

Pogoń Leżajsk

 

Bukowa Jastkowice

-

Siarka II Tarnobrzeg

 

Stal Nowa Dęba

-

ŁKS Łowisko

 

LZS Ździary

-

Stal Gorzyce

 


 

Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

Sokół Nisko

-

Stal Gorzyce

 

ŁKS Łowisko

-

LZS Ździary

 

Siarka II Tarnobrzeg

-

Stal Nowa Dęba

 

Pogoń Leżajsk

-

Bukowa Jastkowice

 

Olimpia Pysznica

-

PUKS Francesco Jelna

 

Unia Nowa Sarzyna

-

Transdźwig Stale

 

LKS Brzyska Wola

-

Sokół Kamień

 

Słowianin Grębów

-

Sokół Sokolniki

 

 

 

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

 

Sokół Sokolniki

-

Sokół Nisko

Sokół Kamień

-

Słowianin Grębów

Transdźwig Stale

-

LKS Brzyska Wola

PUKS Francesco Jelna

-

Unia Nowa Sarzyna

Bukowa Jastkowice

-

Olimpia Pysznica

Stal Nowa Dęba

-

Pogoń Leżajsk

LZS Ździary

-

Siarka II Tarnobrzeg

Stal Gorzyce

-

ŁKS Łowisko

 

 

kolejka 4 - 24-25 sierpnia

 

Sokół Nisko

-

ŁKS Łowisko

 

Siarka II Tarnobrzeg

-

Stal Gorzyce

 

Pogoń Leżajsk

-

LZS Ździary

 

Olimpia Pysznica

-

Stal Nowa Dęba

 

Unia Nowa Sarzyna

-

Bukowa Jastkowice

 

LKS Brzyska Wola

-

PUKS Francesco Jelna

 

Słowianin Grębów

-

Transdźwig Stale

 

Sokół Sokolniki

-

Sokół Kamień

 

 

 

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

 

 

 

 

 

 

Sokół Kamień

-

Sokół Nisko

Transdźwig Stale

-

Sokół Sokolniki

PUKS Francesco Jelna

-

Słowianin Grębów

Bukowa Jastkowice

-

LKS Brzyska Wola

Stal Nowa Dęba

-

Unia Nowa Sarzyna

LZS Ździary

-

Olimpia Pysznica

Stal Gorzyce

-

Pogoń Leżajsk

ŁKS Łowisko

-

Siarka II Tarnobrzeg

 

 

Kolejka 6 - 7-8 września

 

Sokół Nisko

-

Siarka II Tarnobrzeg

Pogoń Leżajsk

-

ŁKS Łowisko

Olimpia Pysznica

-

Stal Gorzyce

Unia Nowa Sarzyna

-

LZS Ździary

LKS Brzyska Wola

-

Stal Nowa Dęba

Słowianin Grębów

-

Bukowa Jastkowice

Sokół Sokolniki

-

PUKS Francesco Jelna

Sokół Kamień

-

Transdźwig Stale

 

 

Kolejka 7 - 14-15 września

 

Transdźwig Stale

-

Sokół Nisko

PUKS Francesco Jelna

-

Sokół Kamień

Bukowa Jastkowice

-

Sokół Sokolniki

Stal Nowa Dęba

-

Słowianin Grębów

LZS Ździary

-

LKS Brzyska Wola

Stal Gorzyce

-

Unia Nowa Sarzyna

ŁKS Łowisko

-

Olimpia Pysznica

Siarka II Tarnobrzeg

-

Pogoń Leżajsk

 

 

Kolejka 8 - 21-22 września

 

Sokół Nisko

-

Pogoń Leżajsk

Olimpia Pysznica

-

Siarka II Tarnobrzeg

Unia Nowa Sarzyna

-

ŁKS Łowisko

LKS Brzyska Wola

-

Stal Gorzyce

Słowianin Grębów

-

LZS Ździary

Sokół Sokolniki

-

Stal Nowa Dęba

Sokół Kamień

-

Bukowa Jastkowice

Transdźwig Stale

-

PUKS Francesco Jelna

 

 

Kolejka 9 - 28-29 września

 

PUKS Francesco Jelna

-

Sokół Nisko

Bukowa Jastkowice

-

Transdźwig Stale

Stal Nowa Dęba

-

Sokół Kamień

LZS Ździary

-

Sokół Sokolniki

Stal Gorzyce

-

Słowianin Grębów

ŁKS Łowisko

-

LKS Brzyska Wola

Siarka II Tarnobrzeg

-

Unia Nowa Sarzyna

Pogoń Leżajsk

-

Olimpia Pysznica

 

 

Kolejka 10 - 5-6 października

 

Sokół Nisko

-

Olimpia Pysznica

Unia Nowa Sarzyna

-

Pogoń Leżajsk

LKS Brzyska Wola

-

Siarka II Tarnobrzeg

Słowianin Grębów

-

ŁKS Łowisko

Sokół Sokolniki

-

Stal Gorzyce

Sokół Kamień

-

LZS Ździary

Transdźwig Stale

-

Stal Nowa Dęba

PUKS Francesco Jelna

-

Bukowa Jastkowice

 

 

Kolejka 11 - 12-13 października

 

Bukowa Jastkowice

-

Sokół Nisko

Stal Nowa Dęba

-

PUKS Francesco Jelna

LZS Ździary

-

Transdźwig Stale

Stal Gorzyce

-

Sokół Kamień

ŁKS Łowisko

-

Sokół Sokolniki

Siarka II Tarnobrzeg

-

Słowianin Grębów

Pogoń Leżajsk

-

LKS Brzyska Wola

Olimpia Pysznica

-

Unia Nowa Sarzyna

 

 

Kolejka 12 - 19-20 października

 

Sokół Nisko

-

Unia Nowa Sarzyna

LKS Brzyska Wola

-

Olimpia Pysznica

Słowianin Grębów

-

Pogoń Leżajsk

Sokół Sokolniki

-

Siarka II Tarnobrzeg

Sokół Kamień

-

ŁKS Łowisko

Transdźwig Stale

-

Stal Gorzyce

PUKS Francesco Jelna

-

LZS Ździary

Bukowa Jastkowice

-

Stal Nowa Dęba

 

 

Kolejka 13 - 26-27 października

 

Stal Nowa Dęba

-

Sokół Nisko

LZS Ździary

-

Bukowa Jastkowice

Stal Gorzyce

-

PUKS Francesco Jelna

ŁKS Łowisko

-

Transdźwig Stale

Siarka II Tarnobrzeg

-

Sokół Kamień

Pogoń Leżajsk

-

Sokół Sokolniki

Olimpia Pysznica

-

Słowianin Grębów

Unia Nowa Sarzyna

-

LKS Brzyska Wola

 

 

Kolejka 14 - 2-3 listopada

 

Sokół Nisko

-

LKS Brzyska Wola

Słowianin Grębów

-

Unia Nowa Sarzyna

Sokół Sokolniki

-

Olimpia Pysznica

Sokół Kamień

-

Pogoń Leżajsk

Transdźwig Stale

-

Siarka II Tarnobrzeg

PUKS Francesco Jelna

-

ŁKS Łowisko

Bukowa Jastkowice

-

Stal Gorzyce

Stal Nowa Dęba

-

LZS Ździary

 

 

Kolejka 15 - 9-10 listopada

 

LZS Ździary

-

Sokół Nisko

Stal Gorzyce

-

Stal Nowa Dęba

ŁKS Łowisko

-

Bukowa Jastkowice

Siarka II Tarnobrzeg

-

PUKS Francesco Jelna

Pogoń Leżajsk

-

Transdźwig Stale

Olimpia Pysznica

-

Sokół Kamień

Unia Nowa Sarzyna

-

Sokół Sokolniki

LKS Brzyska Wola

-

Słowianin Grębów

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00

Poprzedni mecz

 vs.


14. kolejka V ligi

Słowianin Grębów - UNIA 0:4

niedziela 03.11., godz. 14:00