Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 E-mail
Monday, 15 July 2019

Wyniki pierwszej kolejki WAKACYJNEJ LIGI PIŁKARSKIEJ 2019 o Puchar Jerzego Paula - Posła RP.

 

Kłyż Tarnogóra - Adwit Łętownia 11:5

Junior Elektrociepłownia Unia - Azalia Wola Zarczycka 7:2

WydyganiKS Majdan Łętowski 10:2

CHMCH - REHMart 2:4

 

Zestawienie drugiej  kolejki w dniu 17.bm. (środa)

godz. 18:30  Junior UniaEC - Adwit Łętownia

godz. 19:20. REH Mart - KS Majdan Łętowski

godz. 20:10  Wydygani - Kłyż Tarnogóra

godz. 21:00  CHMCH - Azalia Wola Z

 

Plan Gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

 

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

 

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

 

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

 

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

 

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

 

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

 

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.        1

WYDYGANI

1

3

10-2

2.        2

KŁYŻ Tarnogóra

1

3

11-5

3.        3

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

1

3

7-2

4.        4

REH-MART

1

3

4-2

5.        5

CHMCH

1

0

2-4

6.        6

AZALIA Wola Z

1

0

2-7

7.        7

ADVIT Łętownia

1

0

5-11

8.        8

MAJDAN Łętowski

1

0

2-10

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00