MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wstydliwa porażka na zakończenie rundy E-mail
Saturday, 09 November 2019

 
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki 1:4 (1:3)
 
bramki: Michał Madej (41.) - Mikołaj Muniak (14.), Hubert Kowalski (38. karny), Mateusz Michalski (39.), Marcin Chmiel (80. karny)
 
Unia: M. Żuraw, K. Jandziński (46. K. Filip), M. Pieróg (76. T. Wołoch), Sz. Wośko, J. Gnidec, A. Grześkiewicz, K. Błajda, P. Wiatr, M. Madej, D. Gnatek, A. Łuczak.
 
Bardzo słabo zaprezentowali się czerowno-biało-niebiescy w ostatnim meczu rundy jesiennej, wysoko przegrywając na własnym stadionie z Sokołem Sokolniki. Trudno skomentować postawę zespołu w tym meczu. Wynik mówi wszystko i jest chyba najlepszym podsumowaniem całej rundy. Zaczęło się obiecująco, później przyszła zadyszka i w końcu przełamanie efektownym zwycięstwem w Tarnobrzegu z rezerwami Siarki. Niesty później zespół gasł i z każdym kolejnym spotkaniem prezentował się coraz słabiej. W efekcie z drużyny, która miała być postrachem tej ligi, zespołem z czołówki, mamy mizerny wynik. Wprawdzie Unia zakończyła rundę w górnej części tabeli, ale żadne to pocieszenie, gdyż nad strefą spadkową ma tylko 7 pkt. przewagi, a do lidera traci już 14 pkt. Przed nami są, m.in. beniaminek ŁKS Łowisko i LKS Brzyska Wola, jako najmocniejszy zespół w powiecie leżajskim. 7 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek to bilans zdecydowanie poniżej możliwości tego zespołu. Przed przerwą zimową Unici będą mieli jeszcze okazję do częściowej rehabilitacji w spotkaniu półfinałowym okręgowego Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie mistrz jesieni Sokół Nisko, ale nie znamy jeszcze terminu tej konfrontacji. 
 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00