MZKS UNIA NOWA SARZYNA
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat. OPEN E-mail
Monday, 16 December 2019

 Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydygani

U-Junior

Rudnik

Majdan

p-ty

b-ki

REH-MART

 

 

 

 

 

10-5

 

 

3

10-5

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

 

 

 

 

 

3

3-1

KS Sarzyna

 

1-3

 

 

 

 

 

 

0

1-3

Kłyż Tarnogóra

 

 

 

 

5-5

 

 

 

1

5-5

Wydygani

 

 

 

5-5

 

 

 

 

1

5-5

 UNIA Juniorzy

5-10

 

 

 

 

 

 

 

0

5-10

Orzeł Rudnik

 

 

 

 

 

 

 

3-0

3

3-0

Majdan Łęt

 

 

 

 

 

 

0-3

 

0

0-3

 

Tabela

lokata

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

REH-MART Sarzyna

1

3

10-5

II

MKS Orzeł Rudnik

1

3

3-0

III

ŁKS Łowisko

1

3

3-1

IV

KS „Kłyż” Tarnogóra

1

1

5-5

V

Wydygani Judaszówka

1

1

5-5

VI

KS Sarzyna

1

0

1-3

VII

KS Majdan Łętowski

1

0

0-3

VIII

MZKS UNIA Juniorzy

1

0

5-10

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

3

 

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

3

 

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

3

 

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Rychel Krzysztof

Wydygani Judaszówka

3

 

Czechowicz W

MZKS UNIA Juniorzy

3

2

Niedbała Karol

REH-MART Sarzyna

2

 

Romański 

Wydygani Judaszówka

2

3

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Niedbała Jakub

REH-MART Sarzyna

1

 

Kruk Piotr

REH-MART Sarzyna

1

 

Kruk Seweryn

KS Sarzyna

1

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

1

 

Olko Tomaszw

ŁKS Łowisko

1

 

Gnatek B

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Staroń M

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

 Zaktualizowany terminarz gier mistrzowskich

I KOLEJKA  - 15 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

1

1600

REH-MART Sarzyna

MZKS UNIA Juniorzy

10-5

2

1700

KS Sarzyna

ŁKS Łowisko

1-3

3

1800

KS „Kłyż” Tarnogóra

Wydygani Judaszówka

5-5

4

1900

KS Majdan Łętowski-

MKS Orzeł Rudnik

0-3

II KOLEJKA  - 22 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

5

1600

REH-MART Sarzyna

Orzeł Rudnik

 

6

1700

KS Kłyż Tarnogóra

KS Sarzyna

 

7

1800

MZKS UNIA Juniorzy.

Wydygani Judaszówka

 

8

1900

KS Majdan Łęt

ŁKS Łowisko

 

 -  III KOLEJKA  - 5 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

9

1600

Orzeł Rudnik

Wydygani Judaszówka

 

10

1700

ŁKS Łowisko-

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

11

1800

MZKS UNIA Juniorzy

KS Sarzyna

 

12

1900

KS Majdan Łętowski-

REH-MART Sarzyna

 

IV KOLEJKA  - 12 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

13

1600

REH-MART Sarzyna

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

14

1700

Orzeł Rudnik

KS Sarzyna

 

15

1800

KS Majdan Łętowski-

Wydygani Judaszówka

 

16

1900

ŁKS Łowisko

MZKS UNIA Juniorzy

 

 -  V  KOLEJKA  - 19 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

REH-MART Sarzyna

KS Sarzyna

 

18

1700

KS Majdan Łętowski-

MZKS UNIA Juniorzy

 

19

1800

Orzeł Rudnik

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

20

1900

Wydygani Judaszówka

ŁKS Łowisko

 

 - VI KOLEJKA - 26 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

MZKS UNIA Juniorzy

KŁYŻ Tarnogóra

 

22

1700

REH-MART Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

23

1800

Orzeł Rudnik

ŁKS Łowisko

 

24

1900

KS Majdan Łętowski-

KS Sarzyna

 

- VII KOLEJKA - 2 luty 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

25

1500

MZKS UNIA Juniorzy

Orzeł Rudnik

 

26

1600

KS Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

27

1700

KS Majdan Łętowski-

KŁYŻ Tarnogóra

 

28

1800

REH-MART Sarzyna

ŁKS Łowisko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00