MZKS UNIA NOWA SARZYNA
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN E-mail
Friday, 27 December 2019

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydygani

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 

 

10-5

7-1

 

6

17-6

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

 

 

 

 

25-5

6

28-6

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

 

 

 

0

4-12

Kłyż Tarnogóra

 

 

9-3

 

5-5

 

 

 

4

14-8

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

 

 

4

15-10

 UNIA Juniorzy

5-10

 

 

 

5-10

 

 

 

0

10-20

Orzeł Rudnik

1-7

 

 

 

 

 

 

3-0

3

4-7

Majdan Łęt

 

5-25

 

 

 

 

0-3

 

0

5-28


Tabela i strzelcy w rozwinięciu informacji


 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

2

6

28-6

II

REH-MART Sarzyna

2

6

17-6

III

KS „Kłyż” Tarnogóra

2

4

14-8

IV

Wydygani Judaszówka

2

4

15-10

V

MKS Orzeł Rudnik

2

3

4-7

VI

KS Sarzyna

2

0

4-12

VII

MZKS UNIA Juniorzy

2

0

10-20

VIII

KS Majdan Łętowski

2

0

5-28

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

12

2

Olko

ŁKS Łowisko

8

3

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

6

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

4

Rychel KRZYSZTOF

Wydygani Judaszówka

5

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

5

5

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

4

 

Czechowicz Wojciech

MZKS UNIA Juniorzy

4

 

Romański m

Wydygani Judaszówka

4

 

Urban D

Wydygani Judaszówka

4

6

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Niedbała Karol

REH-MART Sarzyna

3

 

Staroń Michał

MZKS UNIA Juniorzy

3

 

Horzempa Łukasz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

7

Niedbała Jakub

REH-MART Sarzyna

2

 

Kruk Piotr

REH-MART Sarzyna

2

 

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

2

 

Bolka

 ŁKS Łowisko

2

 

Klocek

KS Majdan Łętowski

2

8

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Kruk Sebastian

KS Sarzyna

1

 

Gnatek Bartłomiej

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Maziarz M

Orzeł Rudnik

1

 

Grabowski

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Gnidec Jerzy

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Paul W

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Mołdoch

Wydygani Judaszówka

1

 

Berestka

Wydygani Judaszówka

1

 

Tabor

 ŁKS Łowisko

1

 

Koczot

KS Majdan Łętowski

1

 

Wozniak

KS Majdan Łętowski

1

 

Surdyka

KS Majdan Łętowski

1

 

 terminarz gier mistrzowskich

-  I KOLEJKA  - 15 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

1

1600

REH-MART Sarzyna

MZKS UNIA Juniorzy

10-5

2

1700

KS Sarzyna

ŁKS Łowisko

1-3

3

1800

KS „Kłyż” Tarnogóra

Wydygani Judaszówka

5-5

4

1900

KS Majdan Łętowski-

MKS Orzeł Rudnik

0-3

-  II KOLEJKA  - 22 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

5

1600

REH-MART Sarzyna

Orzeł Rudnik

7-1

6

1700

KS „Kłyż” Tarnogóra

KS Sarzyna

9-3

7

1800

MZKS UNIA Juniorzy

Wydygani Judaszówka

5-10

8

1900

KS Majdan Łętowski

ŁKS Łowisko

5-25

 -  III KOLEJKA  - 5 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

9

1600

Orzeł Rudnik

Wydygani Judaszówka

 

10

1700

ŁKS Łowisko-

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

11

1800

MZKS UNIA Juniorzy

KS Sarzyna

 

12

1900

KS Majdan Łętowski-

REH-MART Sarzyna

 

-  IV KOLEJKA  - 12 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

13

1600

REH-MART Sarzyna

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

14

1700

Orzeł Rudnik

KS Sarzyna

 

15

1800

KS Majdan Łętowski-

Wydygani Judaszówka

 

16

1900

ŁKS Łowisko

MZKS UNIA Juniorzy

 

 -  V  KOLEJKA  - 19 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

REH-MART Sarzyna

KS Sarzyna

 

18

1700

KS Majdan Łętowski-

MZKS UNIA Juniorzy

 

19

1800

Orzeł Rudnik

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

20

1900

Wydygani Judaszówka

ŁKS Łowisko

 

 - VI KOLEJKA - 26 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

MZKS UNIA Juniorzy

KŁYŻ Tarnogóra

 

22

1700

REH-MART Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

23

1800

Orzeł Rudnik

ŁKS Łowisko

 

24

1900

KS Majdan Łętowski-

KS Sarzyna

 

- VII KOLEJKA - 2 luty 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

25

1500

MZKS UNIA Juniorzy

Orzeł Rudnik

 

26

1600

KS Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

27

1700

KS Majdan Łętowski-

KŁYŻ Tarnogóra

 

28

1800

REH-MART Sarzyna

ŁKS Łowisko

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00