MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat.OPEN E-mail
Tuesday, 07 January 2020

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 

 

10-5

7-1

11-4

9

28-10

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

 

 

 

25-5

9

45-8

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

5-7

 

 

0

9-19

Kłyż Tarnogóra

 

2-17

9-3

 

5-5

 

 

 

4

16-25

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

10-3

 

7

25-13

 UNIA Juniorzy

5-10

 

7-5

 

5-10

 

 

 

3

17-25

Orzeł Rudnik

1-7

 

 

 

3-10

 

 

3-0

3

7-17

Majdan Łęt

4-11

5-25

 

 

 

 

0-3

 

0

9-39

 

 

Tabela, strzelcy i terminarz turnieju w rozwinięciu informacji.



 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

3

9

45-8

II

REH-MART Sarzyna

3

9

28-10

III

Wydygani Judaszówka

3

7

25-13

IV

KS „Kłyż” Tarnogóra

3

4

16-25

V

MZKS UNIA Juniorzy

3

3

17-25

VI

MKS Orzeł Rudnik

3

3

7-17

VII

KS Sarzyna

3

0

9-19

VIII

KS Majdan Łętowski

3

0

9-39

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

22

2

Olko

ŁKS Łowisko

11

3

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

8

 

Czechowicz Wojciech

MZKS UNIA Juniorzy

8

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

8

4

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

7

 

Rychel KRZYSZTOF

Wydygani Judaszówka

7

5

Niedbała Jakub

REH-MART Sarzyna

6

 

Romański M

Wydygani Judaszówka

6

 

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

6

6

Urban D

Wydygani Judaszówka

5

7

Kruk Piotr

REH-MART Sarzyna

4

 

Niedbała Karol

REH-MART Sarzyna

4

8

Berestka

Wydygani Judaszówka

3

 

Bolka

 ŁKS Łowisko

3

 

Gnatek Sebastian

MZKS UNIA Juniorzy

3

 

Horzempa Łukasz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Klocek

KS Majdan Łętowski

3

 

Staroń Michał

MZKS UNIA Juniorzy

3

 

Surdyka

KS Majdan Łętowski

3

 

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Więcław D

KS Sarzyna

3

9

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

2

 

Urban K

Wydygani Judaszówka

2

 

Zebzda Ł

KS Sarzyna

2

 

Kulec M

KS Sarzyna

2

10

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Bizor

Orzeł Rudnik

1

 

Gnatek Bartłomiej

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Gnidec Jerzy

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Grabowski

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Grab

 KS "Kłyż" Tarnogóra

1

 

Kula

KS Majdan Łętowski

1

 

Koczot

KS Majdan Łętowski

1

 

Kruk Sebastian

KS Sarzyna

1

 

Maziarz M

Orzeł Rudnik

1

 

Mołdoch

Wydygani Judaszówka

1

 

Okoń

Orzeł Rudnik

1

 

Łomotowski

Orzeł Rudnik

1

 

Paul W

MZKS UNIA Juniorzy

1

 

Romański W

Wydygani Judaszówka

1

 

Tabor

 ŁKS Łowisko

1

 

Wozniak

KS Majdan Łętowski

1

 

 terminarz gier

-  I KOLEJKA  - 15 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

1

1600

REH-MART Sarzyna

MZKS UNIA Juniorzy

10-5

2

1700

KS Sarzyna

ŁKS Łowisko

1-3

3

1800

KS „Kłyż” Tarnogóra

Wydygani Judaszówka

5-5

4

1900

KS Majdan Łętowski-

MKS Orzeł Rudnik

0-3

-  II KOLEJKA  - 22 grudzień 2019

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

5

1600

REH-MART Sarzyna

Orzeł Rudnik

7-1

6

1700

KS „Kłyż” Tarnogóra

KS Sarzyna

9-3

7

1800

MZKS UNIA Juniorzy

Wydygani Judaszówka

5-10

8

1900

KS Majdan Łętowski

ŁKS Łowisko

5-25

 -  III KOLEJKA  - 5 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

9

1600

Orzeł Rudnik

Wydygani Judaszówka

3-10

10

1700

ŁKS Łowisko-

KS „Kłyż” Tarnogóra

17-2

11

1800

MZKS UNIA Juniorzy

KS Sarzyna

7-5

12

1900

KS Majdan Łętowski-

REH-MART Sarzyna

4-11

-  IV KOLEJKA  - 12 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

13

1600

REH-MART Sarzyna

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

14

1700

Orzeł Rudnik

KS Sarzyna

 

15

1800

KS Majdan Łętowski-

Wydygani Judaszówka

 

16

1900

ŁKS Łowisko

MZKS UNIA Juniorzy

 

 -  V  KOLEJKA  - 19 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

REH-MART Sarzyna

KS Sarzyna

 

18

1700

KS Majdan Łętowski-

MZKS UNIA Juniorzy

 

19

1800

Orzeł Rudnik

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

20

1900

Wydygani Judaszówka

ŁKS Łowisko

 

 - VI KOLEJKA - 26 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

MZKS UNIA Juniorzy

KŁYŻ Tarnogóra

 

22

1700

REH-MART Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

23

1800

Orzeł Rudnik

ŁKS Łowisko

 

24

1900

KS Majdan Łętowski-

KS Sarzyna

 

- VII KOLEJKA - 2 luty 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

25

1500

MZKS UNIA Juniorzy

Orzeł Rudnik

 

26

1600

KS Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

27

1700

KS Majdan Łętowski-

KŁYŻ Tarnogóra

 

28

1800

REH-MART Sarzyna

ŁKS Łowisko

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00