MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Stal Kraśnik najlepsza w jubileuszowym Admin Cup E-mail
Sunday, 12 January 2020

 FOTOGALERIA Z TURNIEJU

 

Wyniki 10. jubileuszowego turnieju Admin Cup 2020

 

Grupa A

Grupa B

Widzew Łódź

Iskra Zgłobień

Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Siarka Tarnobrzeg

GKS Tychy

Lech Poznań

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi

Stal Kraśnik

Unia Nowa Sarzyna

 

I runda
Widzew Łódź - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:5
bramki: Cebula 2x, Kręcidło 2x, Szuba

Iskra Zgłobień - Siarka Tarnobrzeg 0:2
bramki: Domański, Zasadni

GKS Tychy - Stal Kraśnik 1:4
bramki: Mendela - Drozd 3x, Gołębiowski

Lech Poznań - Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi 3:1
bramki: Tabiszewski, Smura, Pachelski - Szeliga

II runda
GKS Tychy - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:8
bramki: Cebula 2x, Flis, Szuba 2x, Siuzdak 2x, Dziwota

Lech Poznań - Siarka Tarnobrzeg 1:1
bramki: Pachelski - Domański

Unia Nowa Sarzyna - Iskra Zgłobień 2:2
bramki: Biernat 2x - Worosz 2x

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Stal Kraśnik 0:4
bramki: Drozd 2x, Szewc 2x

III runda
Lech Poznań - Unia Nowa Sarzyna 2:6
bramki: Pachelsk 2x - Wiatr 3x, Łuczak 2x, Biernat

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Widzew Łódź 4:1
Patek 2x, Deszczka Siejak - Olczyk

Stal Kraśnik - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 4:2

bramki: Drozd, Szewc 2x, Dydo - Cebula 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Siarka Tarnobrzeg 0:5

bramki: Domański 3x - Witko 2x

IV Runda
GKS Tychy - Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi 0:2
bramki: Siejak, Patek

Stal Kraśnik - Widzew Łódź 4:2
bramki: Drozd, Szewc 2x, Dydo - Rutkowski 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Iskra Zgłobień 3:3
bramki: Grodzki, M. Bieniaszewski, Szeliga - Worosz, Bać, Sendecki

Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna 1:3
bramki: Spasiuk - Biernat 2x, Błajda

V runda
GKS Tychy - Widzew Łódź 4:2
bramki: Mendela 4x - Rutkowski 2x

Lech Poznań - Iskra Zgłobień 3:2
bramki: Tabiszewski 2x Smura - Worosz 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Unia Nowa Sarzyna 0:7
bramki: Biernat 2x, Iskra, Wiatr, Łuczak 3x

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:3
bramki: Cebula, Siuzdak, Dziwota

Mecz o 5 miejsce:
Lech Poznań - Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi 3:1
bramki: Smura, Tabiszewski 2x - Długosz

Mecz o 3 miejsce:
Siarka Tarnobrzeg - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 2:1
bramki: Rębisz, Spasiuk - Cebula

Finał:
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 4:4 (k. 1:2)
bramki: Biernat 4x - Drozd 3x, Gołębiowski


 


Kolejność końcowa
1. Stal Kraśnik
2. Unia Nowa Sarzyna
3. Siarka Tarnobrzeg
4. Elektrociepłowania Nowa Sarzyna
5. Lech Poznań
6. Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi
7. GKS Tychy, Iskra Zgłobień
8. Widzew Łódź, Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi

MVP turnieju: Artur Łuczak (Unia Nowa Sarzyna)
Najlepszy bramkarz: Kamil Sekuła (Siarka Tarnobrzeg)
Król Strzelców: Filip Drozd (Stal Kraśnik)
 

Składy drużyn:

 

Siarka: K. Sekuła, M. Złotek, M. Spasiuk, D. Rębisz, B. Zasadni, A. Domański, W. Wolan, W. Augustyn, M. Bochnak, D. Witko.

 

Widzew: K. Rutkowski, M. Olczyk, T. Sadłecki, M. Pipczyński, J. Dyktyński, K. Wójkowski, M. Bryja. R. Pogorzelski.

 

Elektrociepłownia NS: S. Myszka, K. Flis, S. Szuba, K. Siuzdak, K. Cebula, D. Kręcidło, D. Wojnar, M. Dziwota.

 

Iskra Zgłobień: D. Kalandyk, D. Guzy, M. Worosz, D. Byjoś, Michał Bać, Marek Bać, S. Sendecki.

 

GKS Tychy: M. Długasiewicz, W. Laby, A. Mendela, K. Trzosek, P. Leszczyński, M. Musiał, B. Leksa. 

 

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi: M. Bieniaszewski, T. Czarnota, T. Szeliga, A. Lubas, D. Biłas, A. Grodzki, B. Bieniaszewski, K. Koczynasz, M. Marczydło, Ł. Pado. 

 

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi: D. Szkudlare, P. Śmietanka, O. Patek, M. Deszczka, M. Żelazny, W. Staniec, M. Siejak, M. Długosz, M. Kępiński, K. Węglarczyk. 

 

Lech Poznań: J. Sałata, W. Tabiszewski, T. Smura, J. Makowski, M. Skrzypczak, G. Pachelski, K. Szulc.

 

Stal Kraśnik: P. Cholewiński, R. Ostrowski, Ł. Gołebiowksi, D. Szewc, F. Drozd, R. Krotkiewicz, P. Bieleń, K. Dydo, P. Szczygielski,  M. Poleszak, trener: Rafał Tomiło.

 

Unia Nowa Sarzyna: A. Łuczak, P. Wiatr, K. Błajda, M. Iskra, M. Biernat, K. Jandziński, M. Żuraw. 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00