MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Ósma wygrana czerwono-biało-niebieskich E-mail
Saturday, 19 September 2020

Zdjęcia ze spotkania

 

Czarni Lipa - Unia Nowa Sarzyna 1:3 (0:1)


bramki: Konrad Chamera (57.) - Krystian Błajda (27.), Patryk Wiatr (74.), Dawid Bieńkowski (90+3).
 
Unia: Żuraw - Jandziński, Pieróg, Wośko, Wiatr, Gnidec, Iskra, (72. Bigas), Grześkiewicz, Błajda, Madej (76. Bieńkowski), Łuczak. 
 
Czarni: Życzyński - J. Torba (57. Krakowski), Brzeziński. P. Mach, Gierak, Kacper Chamera (76. Warchoł), Mach, Plęs, Kozieł, Siembida (76. M. Torba), Konrad Chamera.
 
Piłkarze Unii nie zwalniają tempa. Tym razem pokonali w Lipie Czarnych 3:1. Do przerwy było zgodnie z planem, bo podopieczni Stanisława Bednarza prowadzili 1:0 po trafieniu Krystiana Błajdy. W drugiej połowie goście niespodziewanie doprowadzili do wyrównania po ładnym uderzeniu Konrada Chamery. Marcin Żuraw skapitulował czwarty raz w tej rundzie, co sprawia, że jest w tej chwili bramkarzem, który zdecydowanie najrzadziej wyciągał piłkę z siatki. Nerwowo było aż do 74. minuty, kiedy Patryk Wiatr ponownie wyprowadził Unię na prowadzenie. Kropkę nad "i" postawił wprowadzony w drugiej połowie Dawid Bieńkowski, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik konfrontacji na 3:1. Unia zanotowała ósmą, kolejną wygraną i przewodzi w ligowej stawce.  

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00