MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Tabele z rozgrywek Grup Młodzieżowych po Rundzie Jesiennej Sezonu 2020/2021 E-mail
Monday, 23 November 2020

 

Klasa Okręgowa Juniorów A1

Trener: Marcin Pieróg

Kadra: Filip Marcin, Czechowicz Wojciech, Gałdyś Fabian, Gnidec Jerzy,  Hanejko Piotr, Kamiński Dawid, Kamiński Norbert, Karwacki Wojciech, Kusy Michał, Kusy Piotr, Leśko Rafał, Maczuga Ernest, Mazurkiewicz Bartosz, Rudkowski Alessandro, Wejner Jarosław, Węglarz Mateusz, Wiatr Miłosz, Żurawski Sebastian

Tabela

 

DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

WYGRANE

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

1

KS STRAŻAK PRZYSZÓW

15

43

14

1

0

66:16

2

Unia Nowa Sarzyna

15

34

11

1

3

64:21

3

KP Zarzecze

15

33

10

3

2

71:27

4

Stal Nowa Dęba

14

30

10

0

4

48:33

5

Sokół Nisko

15

29

9

2

4

60:25

6

Stal Stalowa Wola P.S.A.

15

28

8

4

3

61:20

7

Sokół Kamień

14

25

8

1

5

43:19

8

Stal Gorzyce

15

25

8

1

6

61:35

9

PKS SAN STALOWA WOLA

15

19

5

4

6

42:27

10

Bukowa Jastkowice

14

17

5

2

7

28:36

11

Azalia Wola Zarczycka

15

16

5

1

9

37:55

12

Sparta Jeżowe

15

16

5

1

9

37:43

13

Olimpia Pysznica

15

14

4

2

9

33:51

14

LKS Brzyska Wola

15

8

2

2

11

21:59

15

PUKS Francesco Jelna

15

4

1

1

13

26:72

16

LZS Ździary

14

0

0

0

14

11:170

 

 

 

Podkarpacka Liga Trampkarzy C1 – grupa C

Trener: Zdzisław Baran

Kadra: Bednarz Jakub,  Ciągło Bartłomiej, Flis Kacper, Hanejko Piotr, Karwacki Bartłomiej, Kiełbowicz Adrian, Konior Patryk, Kostyra Kacper, Kusy Michał, Kusy Piotr, Leja Daniel, Łyko Sebastian, Mieleszko Oskar, Mieleszko Patryk, Paul Igor,  Paul Kacper, Siwiec Mateusz, Szczęch Przemysław, Sztaba Tomasz, Wośko Kamil

Tabela.

 

DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

WYGRANE

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

1

Unia Nowa Sarzyna

8

21

7

0

1

48:12

2

Wisłoka Dębica

8

21

7

0

1

31:7

3

Pogoń  Lubaczów

8

18

6

0

2

33:16

4

Ekoball Sanok

8

15

5

0

3

24:19

5

Czuwaj Przemyśl

8

12

4

0

4

21:24

6

SMS Resovia  

8

9

3

0

5

19:25

7

Sokół Nisko

8

6

2

0

6

14:37

8

Sokół Sokołów Młp.

8

3

1

0

7

8:29

9

Beniaminek Krosno

8

3

1

0

7

15:44

Awans do grupy B  Unia NS i Wisłoka Dębica w której ponadto wystąpią: Igloopol Dębica, Ziomki Rzeszów, FKS Stal Mielec, DAP Dębica, UKS SMS Mielec, Stal II Rzeszów,

Spadek do grypy D: Sokół, Beniaminek

 

Podkarpacka Liga Młodzików D1 – grupa C

Trener: Zdzisław Baran

Kadra: Ambroziak Wojciech, Czaja Paweł,  Czaja Szymon, Dużak Dawid, Janik Dawid, Sarzyński Mateusz, Sikora Maciej, Szczęch Dawid, Szeliga Damian, Wiatr Maciej, Wróbel Jan, Wróbel Karol, Wziątka Patryk

Tabela:

 

DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

WYGRANE

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

1

Ekoball Sanok

12

32

10

2

0

28:13

2

Stal Mielec

12

25

8

1

3

46:19

3

UKS Szóstka Jasło

12

22

7

1

4

39:25

4

Unia Nowa Sarzyna

12

19

6

1

5

30:26

5

Sokół Nisko

12

11

3

2

7

29:43

6

ZKS Stal St.Wola

12

11

3

2

7

17:36

7

Team Przecław

12

1

0

1

11

16:43

Awans do grupy B : EkoBall Sanok, Stal Mielec

Spadek do grupy D : Stal Stalowa Wola, Team Przecław

 

Liga Orlików E1

Trener: Krzysztof Bigas

Kadra: Bigas Filip, Brzozowski Damian, Dubiel Hubert, Łyko Aleksander, Mieleszko Xawier, Nowakowski Artur, Nowakowski Dominik, Pączka Mateusz, Sajdłowski Szymon, Siuzdak Kacper, Strojek Aurora, Wróbel Piotr

Tabela:

 

DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

WYGR

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

1

UKS ORLIK RUDNIK

5

9

3

0

2

19:9

2

KP Tanew Wólka Tanewska

5

7

2

1

2

16:17

3

 PRO-FOOTBALL SKOWIERZYN

3

6

2

0

1

7:5

4

Unia Nowa Sarzyna

5

4

1

1

3

11:22

5

LZS Słowianin Grębów

0

0

0

0

0

0:0

 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00