MZKS UNIA NOWA SARZYNA
NOWA STRONA MZKS UNIA! E-mail
Tuesday, 05 January 2021

 

Jak to w życiu bywa, coś się kończy, a coś zaczyna. W tym przypadku nie mamy jednak powodów do zmartwień, ale do radości. Z dniem 31 grudnia 2020 r., z okazji rozpoczynającego się jubileuszu 70-lecia MZKS Unia, uchruchomiona została nowoczesna strona internetowa klubu, spełniająca współczesne standardy, zarówno pod względem wizualnym, jak i ze wględów bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do jej częstego odwiedzania. Wraz ze zmianem strony, zmienił się także adres na: www.unianowasarzyna.pl.

 

Stara strona, www.unia.nowasarzyna.eu nie będzie tym samym więcej aktualizowana. Pozostanie jednak dostępna, pełniąc funkcję archiwum wyników, relacji ze spotkań, turniejów, wydarzeń - dotąd, do kiedy będzie to możliwe. Strona ta powstała w 2008 r. Przez dwanaście lat, zanotowała blisko 10 mln odwiedzin. Ze względów technicznych, nie była mozliwa jej modernizacja, która pozwalałaby na dalsze bezpieczne funckjonowanie. 

 

Korzystając z okazji, dziękujemy Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego NSNet oraz Nowosarzyńskiej Telewizji Kablowej LokalTel, krtóre przez lata nieodpołatnie udostępniały swoje serwery dla strony oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za udostępnienie domeny.  


 

 
dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00