Orzeł Przeworsk - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minPo doliczeniu 3 minut, arbiter kończy spotkanie. Unici przegrywają w Orłem w Przeworsku 0:3. Forma naszych piłkarzy w meczach wyjazdowych pozostawia wiele do życzenia. Za uwagę dziękują Piotr S, Radosław W oraz Zbyszek D.
89 minWtorek wrzuca piłkę, Gaca strzela do bramki Orła, ale arbiter dopatrzył się wcześniej faulu Gapa i trafienie nie uznaje.
85 minDwa rzuty rożne dla Unii, oba egzekwuje Telka. Nic z nich jednak nie wynika.
84 minPodanie na wybieg od Gapa otrzymuje Juda, Łański jednak był szybszy
83 minWtorek otrzymuje żółtą kartkę za faul na pomocniku gospodarzy
77 minNIESTETY 3;0. KURIOZALNA BRAMKA. Z rzutu wolnego 3 metry od chorągiewki bramkę zdobywa Sierżęga. Ząbczyk nie obstawił krótkiego słupka.
76 minBartnik dośrodkowuje w pola karne. Pojedynek w [powietrzu wygrywa jednak Łański.
75 minJuda sam na sam z Łańskim, zderza się jednak z golkiperem Orła, a sędzia odgwizduje faul dla gospodarzy. Wcześniej żółta karta dla Rajzera za faul na Kusym
72 minZmiana w Orle, miejsce Szymańskiego zajmuje Jarosz.
69 minKolejna zmiana w Unii. Schodzi Micek, a wchodzi Piotrek Gap.
66 minZmiana także w Orle. W miejsce Wojtasa wchodzi Jagieło.
65 minPodwójna zmiana w Unii. Boisko opuszczają Brusik oraz Łuczak, a w ich miejsce pojawiają się Kusy i Klimek
64 minStrzał Kamila Mierzwy pewnie broni Łański.
62 minOdległość od bramki Unii około 19 metrów. Do piłki podchodzi SIERŻĘGA I PODWYZSZA WYNIK MECZU NA 2:0.
61 minFaul, po którym żółtą kartkę otrzymuje Gaca.
55 minNa placu boju w III lidze lubelsko-podkarpackiej pozostały już tylko jedenastki Orła i Unii.
54 minŁęczna wciąż niezdobyta!. Tym razem rzeszowska Stal przegrywa z rezerwami Górnika 0:1.
53 minGospodarze wciąż w natarciu. Groźne uderzenie Szymańskiego nieznacznie mija słupek naszej bramki.
51 minBoratyn szukał drugiego trafienia, tym razem uderzał głową, ale Ząbczyk był na posterunku.
46 minARBITER DAŁ PIŁKARZOM UNII SYGNAŁ DO ROZPOCZĘCIA II POŁOWY. CZAS WYRÓWNAĆ RACHUNKI!
W zakończonych spotkaniach: Stal Kraśnik 3:1 Izolator Boguchwała, Łada Biłgoraj 1:1 Orlęta Łuków.
45 minBartnik dośrodkowuje, ale piłki nie sięga Gaca. Następnie korner wykonują gospodarze, Ząbczyk piąstkuje a arbiter kończy I POŁOWĘ SPOTKANIA. ORZEŁ - UNIA 1:0. Strzelcem Boartyn.
45 minInfo: W Tomaszowie Lubelskim koniec spotkania, w którym Tomasovia gromi Karpaty 6:0.
44 minŻółtą kartką zostaje ukarany Telka, za nieprzepisowe chwytanie za koszulkę rywala.
43 minRzut rożny wykonuje Wtorek, ale obrońcy Orła skutecznie interweniują.
41 minGroźna akcja Unitów zakończona niecelnym strzałem z 16 metrów Damiana Judy.
40 minStal Kraśnik 3 : 1 Izolator Boguchwała po 86 minutach spotkania
39 minKolejny korner dla gospodarzy. Piłkę wyłapuje jednak Dominik Ząbczyk. Na murawie nieznaczna przewaga Orła.
36 minRzut rożny egzekwuje Sierżęga, ale Ząbczyk piąstkuje futbolówkę poza pole karne.
31 minCo się dzieje z Karpatami? 78 minuta i w Tomaszowie juz 6:0, 4 bramki w 7minut!
30 minInfo: Pogrom Karpat! Po 76 minutach Tomasovia prowadzi już 5:0.
28 minŻółta kartka dla Brusika za przytrzymywanie rywala.
25 minW 71 minucie Tomasovia podwyższa na 3:0 w meczy z Karpatami.
24 minNIESTETY PRZEGRYWAMY 0:1. Ewidentny błąd obrony, która nie upilnowała Boratyna. Ten strzela po krótkim słupku i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
21 minDośrodkowanie Łuczka pewnie wyłapuje Łański.
17 minWtorek faulowany tuż przed polem karnym Skała zobaczył żółty kartonik. Do piłki podchodzi Szafran, ale uderza prosto w mur.
16 minNiecelne dośrodkowanie Judy przechodzi wysoko nad poprzeczką.
12 minPierwszy rzut rożny dla Unii. Główkuje Gaca, ale nad poprzeczką bramki Łańskiego.
10 minTomasovia po 55 minutach prowadzi już 2:0 z Karpatami.
9 minPierwsza interwencja Ząbczyka, który uprzedził Boratyna.
7 minInfo: 54minuta i 1:0 dla Tomasovii w meczu z Karpatami
3 minPierwszy strzał na bramkę Orła oddaje Łuczak, niestety niecelnie.
2 minW pierwszych minutach gra toczy się głównie w środku pola. Na trybunach okrzyki " pozdrawiające" PZPN
1 minPan Gerard Żurawski rozpoczął pierwszą połowę potkania. Przy piłce gospodarze. Na trybunach około 20n osobowa grupa kibiców Unii.
0 minInfo3: do przerwy Stal Kraśnik-Izolator 2:0, Tomasovia-Karpaty 0:0, Łada Biłgoraj-Orlęta Łuków 1:0
0 minInfo4: Unici wystąpią w granatowych strojach. Orzeł w czerwono białych pasach na koszulce i czerwonych spodenkach.
0 minInfo5: Wczoraj zostały rozegrane 3 spotkania: W meczu na szczycie Resovia pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 2:1. Stal Mielec 0:0 Spartakus, Avia 0:2 Wisłoka.
0 minInfo6: Unia wystąpi bez kontuzjowanego Daniela Radawca oraz pauzującego za kratki Stanisława Bednarza. W ich miejsce Robert Micek oraz Damian Juda, na których spada ciężar zdobywania bramek.
0 minInfo7: Witamy serdecznie na relacji live, ze spotkania 11. kolejki. Unia gra wyjazdowo z Orłem w Przeworsku. pogoda dopisała, zawodnicy obu ekip prowadzą intensywną rozgrzewkę. Rozgrzewają się również sędziowie z głównym: Gerardem Żurawskim na czele.
Orzeł Przeworsk3:0UNIA