Wisłoka - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minKONIEC Spotkania. Unici zremisowali z Wisłoką w Dębicy 1:1. W dwu meczu okazaliśmy się drużyną lepszą, zdobywając bramkę na wyjeździe. Już dziś zapraszamy na ostatnie spotkanie przy ul. Piłsudskiego: UNIA - STAL RZESZÓW, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17:00. Dziękujemy za uwagę. Wyniki pozostałych spotkań można śledzić na stronie głównej portalu
92 minJedyna zmiana w Unii. W miejsce Judy, pojawił się Kamil Kusy. Info: Karpaty Krosno - Stal Mielec 0-3, Tomasovia-Stal Kraśnik 5:1
89 minŻółta kartka dla Artura Łuczaka, za faul na przeciwniku. Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 3 minuty.
83 minOstatnia już zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Wolak, wchodzi Zych.
81 minZa faul od tyłu na Gapie, żółtą kartkę zobaczył Bielatowicz
78 minWyśmienita okazja do ponownego wyjścia na prowadzenie. Niestety Piotrek Gap w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderzył w słupek i piłka wyszła w pole.
76 minInfo: Tomasovia - Stal Kraśnik 4:1, Stal Kwarcsystem Rzeszów - Orzeł Przeworsk 2:0
75 minTrzecia już zmiana u gospodarzy. Zołotara zmienia Mateusz Kantor
68 minInfo: Karpaty Krosno - Stal Mielec 0-2 Korzępa (68')
67 minInfo: w Szarowoli Spartakus Szarowola - Górnik II Łęczna 1:0, w Rzeszowie: Stal - Orzeł Przeworsk 1:0
66 minRajd Micka powstrzymany nieprzepisowo przed linią pola karnego. Do piłki podchodzi Szafran i uderza pół metra nad poprzeczką.
65 minDruga zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuścił Michał Wolański, a pojawił się na nim Grębowski
57 minZ narożnika pola karnego Juda przymierzył w górny róg bramki gospodarzy. Dydo zdołał jednak wybic piłkę na róg.
56 minZmiana w Wisłoce. Za Mądrę wszedł Kędzior.
55 minKalita w sytuacji jeden na jeden z Napieralskim, ale nasz bramkarz rehabilituje się za niefortunną interwencję sprzed kliku minut i fantastycznie broni strzał Kality.
52 minŁadna akcja Gapa, który przejął piłke w środku pola, pociągnął z nią kilkanaście metrów i oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się od nóg obrońców i po rykoszecie wyszła na korner.
50 minGOLLL. Jest bramka wyrównująca. Z 30 metrów w długi róg uderzał Bielatowicz, Napieralski wybija piłkę przed siebie, trafia ona do Kality, któremu nie pozostało nic innego jest umieścić ją w siatce.
48 minOślizło przewrotką zagrywa piłkę do Micka, ale ten z bliskiej odległości nie trafia w bramkę.
46 minII połowę rozpoczęli zawodnicy Unii. Sędziuje Łukasz Strzepęk z Rzeszowa. Komplet wyników do przerwy: Orlęta Łuków - Avia 0:0, Izolator - Resovia 1:0 (Resovia gra już w "9"),Karpaty - Stal Mielec 0:1, Wisłoka - Unia 0:1, Tomasovia - Stal Kraśnik 3:1, Spartakus - Górnik II 0:0, Stal Rzeszów - Orzeł 0:0.
45 minKONIEC Pierwszej części spotkania. Unici zdobyli bramkę do szatni i prowadzą z Wisłoką 1:0. w Radzyniu Podlaski Orleta prowadzą 1:0 z Łada Biłgoraj
44 minGOLLL. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Szafrana, a głową do siatki rywala trafia Kamil Oślizło.
43 minŁadna dwójkowa akcja Gapa i Judy, który uderzył z 14 metrów. Bramkarz gospodarzy z największym trudem wybija piłkę na róg.
42 minDośrodkowanie Kality i z ostrego kąta uderzyał minimalnie obok słupka Zołotar
40 minInfo: w 34' po bramce Ciećki Tomasovia wygrywa juz 3:0 ze Stalą Krasnik
39 minPrzed szansą stanął Gap. Otrzymał on prostopadłe podanie od Judy, ale z 16 metrów uderzył nad bramką Dydy.
37 minInfo: w Krośnie po bramce Gettingera w 33' Stal Mielec wygrywa 1:0
36 minInfo: w Boguchwale od 31' po czerwonej kartce dla Piatkowskiego za uderzenie ręka zawodnika Izolatora Resovia gra w "10"-źródło oficjalna strona Izolatora Boguchwala
35 minInfo: Tomasovia prowadzi ze Stalą Kraśnik już 2:0. Obie bramki zdobył Baran.
33 minZ rzutu wolnego precyzyjnie uderzał Dariusz Kantor. Napieralski wyciągnął się jak struna i wybił piłkę, do której z kolei doszedł Wolak. Uderzył on jednak w nogi naszych obrońców.
32 minInfo: 1:0 prowadzi również Tomasovia w meczu ze Stalą Kraśnik.
30 minDoskonała okazja do objęcia prowadzenia została zmarnowana przez Damiana Judę. Nasz napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale uderzył wprost w niego i piłka wyleciała na korner.
26 minInfo: Izolator prowadzi w Boguchwale z Resovią 1:0.
25 minZ rzutu wolnego piłkę bije Szafran. Arbiter przerywa grę, odgwizdując faul Oślizły na obrońy gospodarzy. Zamiast rzutu rożnego dla Unii, mamy rzut wolny dla Wisłoki.
24 minW końcu ugrała coś Unia. Ładny strzał z 30 metrów oddał Szafran, jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć Dydę.
21 minWciąż groźniejsze akcje konstruują gospodarze. Przed momenetem ogladaliśmy ładną wymianę piłki między trzema zawodnikami, zakończoną strzałem Mirosława Kality tuż nad poprzeczką bramki Unii.
18 minDo dośrodkowania z prawej flanki najlepiej wyskoczył Wolak, ale na nasze szczęście uderzył głową piłkę wprost w dobrze ustawionego Napieralskiego.
13 minPierwsze minuty meczu, przypominają trochę jesienny pojedynek obu zespołów, zakończony 0:0.
11 minZawodnicy Unii próbują teraz odpowiedzieć atakami. Aktywna defensywa gospodarzy rozbija je jednak kilka metrów przed własnym polem karnym.
9 minUnici starają się wysoko wybijać z rytmu dębiczan, grając presingiem.
7 minGroźnie obok lewego słupka bramki Napieralskiego uderzał, wspomniany wcześniej Dariusz Kantor.
4 minWisłoka rozpoczyna od zdecydowanych ataków. Dobre podanie otrzymał D. Kantor, ale uprzedził go bramkarz Unitów.
1 minARBITER, którego tożsamości na razie nie udało się nam ustalić rozpoczął mecz. Przy piłce zawodnicy gospodarzy.
0 minInfo2: Oba zespoły pojawiły się już na murawie. Za chwilę początek spotkania. Wisłoka w firmowych, biało-zielonych strojach, Unici na granatowo.
0 minInfo3: Znamy już nazwiska zawodników, którzy wystąpią dziś na murawie od pierwszej minuty. Gospodarze w silnym ustawieniu i z obsadzoną do ostaniego miejsca ławką rezerwowych. Unici wciąż z problemami kadrowymi. Kontuzje w meczu ze Stalą Kraśnik złapali Wtorek i Bednarz ten pierwszy nie pojawił się w Dębicy, a ten drugi zasiadł na ławce rezerwowych. Spotkanie z trybun ogląda Daniel Radawiec.
0 minInfo4: Serdecznie witamy kibiców Unii oraz Wisłoki na relacji na żywo ze spotkania 28. kolejki. W Dębicy pochmurno, narazie jedynie mamy mrzawkę.
0 minInfo5: Zapraszmy na relację live w środę o godz. 16:45! Uwaga! W przypadku gwałtownych burz, relacja może być wstrzymywana lub całkowicie przerwana. Oby pogoda w dniu dzisiejszym dopisała piłkarzom i kibicom.
Wisłoka Dębica1:1UNIA

Strzelcy
50' KALITA 44' OŚLIZŁO
Zmiany
56min Mądro>Kędzior
65min Michał Wolański> Grębowski
75min Zołotar>M. Kantor, 83min Wolak>Zych