Stal Kraśnik - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
94 minKoniec spotkania. Unici nie znaleźli recepty na pokonanie Beszczyńskiego i zanotowali kolejną porażkę. Dziękujemy za uwagę
93 minŻółta kartka dla Dydo, za kopnięcie piłki po gwizdku... i to by było chyba wszystko, jeżeli chodzi o mecz Stal - Unia
91 minInfo: Koniec meczu w Mielcu, Stal pokonała Orlęta 3:0
90 minJeszcze 4 minuty nadziei na gola wyrównujacego, bo tyle doliczył arbiter Jarosław Śledź
87 minUnia rozpaczliwie dąży do wyrównania. Oserwowaliśmy ładne uderzenie Bartnika w górny lewy róg bramki gospodarzy. Kamil Beszczyński dobrze interweniuje koloejny raz i wybija piłkę na rzut rozny.
81 minInfo: W Mielcu Stal prowadzi z Orlętami Radzyń już 3:0. Wszystko na to wskazuje, że walcząca o utrzymanie Stal zdobędzie bezcenne 3 punkty.
80 minByło blisko wyrównania. Po strzale Bednarza piłka odbija się od ręki golkipera Stali, a następnie od poprzeczki i wychodzi poza boisko.
75 minInfo: W Świdniku Avia remisuje 1:1 ze Stalą Rzeszów
72 minPierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Gołębiowskiego pojawia się Dudek
69 minIracki ponownie przed szansą. Tym razem uderza jednak niecelnie, obok prawego słupka bramki Unii.
63 minGOOLLL Stalowcy z Kraśnika wychodzą na prowadzenie. Iracki z rzutu wolnego przerzucił mur i umieścił piłkę obok prawego słupka naszej bramki.
59 minŻółta kartka dla Micka, który wszedł w nogi Wojtysiaka
54 minŚwietne zagranie do Wtorka, który stanął w oko w oko z Kamilem Beszczyńskim. Szybszy jednak bramkarz Stali, który wyłuskał piłkę naszemu pomocnikowi spod nóg.
51 minZ lini pola karnego przymierzył w lewy róg Damian Juda, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zakoczyć
46 minUnici rozpoczęli II połowę spotkania. Trener Brzeziński nie ma dziś dużego pola manewru. Na ławce dwóch bramkarzy: Ząbczyk i Zastawny oraz napastnik Kusy. Tak krótkiej ławki w sezonie jeszcze nie mieliśmy.
45 minArbiter z Białej Podlaski zakończył I połowę wyrównanego spotkania. Zapraszamy po przerwie
43 minInfo: Stal Mielec prowadzi już 2:0 z radzyńskimi Orlętami. W Świdniku i Stalowej Woli na razie bez goli
41 minZółta kartka dla kapitana Unii - Piotra Gacy, za wejście od tyłu w nogi Nowaka. Z rzutu wolnego Binkiewicz uderza jak? Nad poprzeczką!
39 minDoskonała okazja dla Unitów. Micek strzela po ziemi z bliskiej odległości, ale Kamil Beszczyński popisuje się fantastyczną paradą
38 minKolejny raz piłka minimalnie wędruje nad poprzeczką naszej bramki. Z prostego podbicia uderzał Binkiewicz
37 minNieznaczna przewaga gospodarzy. Tym razem ładnie uderzał Gutek. Piłka wyladowała nad bramką Unii.
35 minGroźnie uderzał Binkiewicz. Napieralski pewnie broni
33 minInfo: od 30 minuty Stal Mielec prowadzi z Orlętami Radzyń 1:0
32 minInfo: W Świdniku i Mielcu wciaż bez bramek. Bez goli także w trwającym meczu Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
28 minOstatecznie w mur uderzył Paweł Wtorek
27 minDo uderzenia z wolnego kwapią się Bednarz i Wtorek i Oslizło... i Micek. Gutek stoi blisko futbolówki i arbiter karze go za to żółtą kartką
26 minZółta kartka dla Binkiewicza, który faulował Kamila Mierzwę. Odległość od bramki gospodarzy około 17 metrów.
25 minTelka bliski zdobycia bramki... samobójczej. Dośrodkowywał Dydo, a nasz pomocnik o mały włos nie zaskoczył Napieralskiego
20 minW równolegle toczących się spotkaniach Avii ze Stalą Rzeszów i Stali Mielec z Orlętami Radzyń również bez bramek
18 minDo pierwszej interwencji został zmuszony Napieralski, który pewnie obronił uderzenie Gutka z około 25 metrów od bramki.
16 minKamil Mierzwa otrzymał podanie od Kamila Oślizły, ale uderzył nad bramką.
14 minGroźna wrzutka w pole karne gości. Jednak na posterunku był Łuczak, który zażegnał niebezpieczeństwo
12 minZamieszanie w polu bramkowym Unii. Do strzału przymierzał się Kalisz, ale zrobił to tak niefortunnie, że piłka poleciała w odwrotnym kierunku.
11 minNa razie z murawy wieje nudą. Nieśmiałe ataki z obydwu stron, stanowczo rozbijają obrońcy.
7 minPierwszy strzał na bramkę gospodarzy. Próbował Stanisław Bednarz, ale piłka poleciała nad poprzeczką bramki Beszczyńskiego Kamila.
5 minNa boisku toczy się walka o opanowanie środka pola
1 minI ROZPOCZĘLI. Przy piłce gospodarze, którzy występują w granatowo-żółtych strojach. Unici na niebiesko. W składzie brak Daniela Radawca, Wydział Dyscypliny póki co , zdecygował, że Radar nie zagra w dwóch spotkaniach. Sprawa jednak jest ciągle w toku.
0 minInfo: Serdecznie witamy na relacji live ze spotkania 27. kolejki: Stal Kraśnik - Unia Nowa Sarzyna. Początek meczu już za moment. Obie jedenastki pojawiły się już na murawie kraśnickiego stadionu. Sędziuje Jarosław Śledź z Biełej Podlaski.

Zmiany
72min Gołębiowski>Dudek