Spartakus Szarowola - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
92 minKONIEC MECZU, SPARTAKUS ODNOSI KOLEJNE WIOSENNE ZWYCIĘSTWO. Unici zanotowali drugą z rzędu porażkę. Dziękujemy za uwagę.
90 minTelka w odległości 7 metrów od bramki, trafia nieczysto w piłkę, a następnie z pozycji spalonej trafia do siatki. Sędzia gola nie uznaje. Bramkarz gospodarzy - Waśkiewicz również ukarany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry
89 minBrusik traci piłkę w środku pola. Skutkuje to pojedynkiem jeden na jeden Ząbczyka z zawodnikiem Spartakusa, który za daleko wypuscił piłkę i górą bramkarz Unii
86 minKostyk opóźniał wznowienie gry z autu. Sędzia pokazał mu żółtą kartkę.
84 minPodwójna zmiana w ekipie Spartakusa. Mecz zakończyli Hreshta i Horzov, a rozpoczęli Bartecki oraz Deva.
82 minZmiana również w Unii. Za Bednarza na placu gry pojawił się Telka.
80 minPierwsza zmiana u gospodarzy. Shafranskyy schodzi, wchodzi Orzechowski.
79 minFantastyczny strzał Shafranskiego. Piłka zmierzała w okienko naszej bramki. Ząbczyk popisał się jednak kapitalną paradą
76 minSpartakus nie zamierza spoczywać na laurach i szuka trzeciej bramki. Z 20 metrów uderzał Beza. Ząbczyk wychodzi zwycięsko z tej próby sił.
72 minInfo: po 70 minutach: Wisłoka - Resovia 1:2, Avia - Karpaty 0:0
71 minBednarz bił futbolówkę w pole karne gospodarzy. Tam, zdaniem naszych zawodników, jeden z obrońców Spartakusa dotknął piłkę ręką. Arbiter niewzruszony nakazał grać dalej.
67 minTym razem groźnie pod bramką Unii. Z rzutu wolnego strzelał Hreshta. Nasz bramkarz z największym trudem wypiąstkował futbolówkę za pole karne.
64 minDruga zmiana w ekipie Piotra Brzezińskiego, W miejsce Micka wszedł Oslizło.
63 minPo dośrodkowaniu Bartnika, Piotr Gap, znajdujący się w narożniku pola karnego gospodarzy, ładnie uderzył z woleja nad bramką Waśkiewicza.
60 minJuda ukarany żółtą kartką za żywiołową dyskusję z arbitrem i zawodnikami gospodarzy.
59 minBednarz wrzucił z wolnego wprost na gowę Gacy. Nasz kapitan strzelił jednak nad poprzeczką.
57 minStrata drugiej bramki podrażniła nasz zespół. Z 16 metrów znakomicie uderzał po ziemi, przy słupku Juda, ale fantastycznym refleksem popisał się Waśkiewicz.
52 minI... 2:0, Błąd Łuczaka, który nieczysto trafił głową piłkę, bezlitoścnie wykorzystał MYKCHALCHUK, który posłał piłkę obok interweniującego Ząbczyka.
47 minZa faul na Gapie, żółtą kartką ukarany Shafranskyy.
46 minARBITER MAREK MIROSŁAW ROZPOCZĄŁ II POŁOWĘ SPOTKANIA
46 minNa drugą część pojedynku, gospodarze wyszli bez zmian. W Unii zmiana: w miejsce Wtorka na placu gry pojawił się Damian Juda.
45 minKONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.
41 minPo stracie bramki Unici prezentują się znacznie lepiej. Szkoda przespanego pierwszego kwadransu.
37 minRzut wolny dla Unii egzekwuje Radawiec. Po jego wrzutce, w polu karnym gospodarzy zrobiło się spore zamieszanie. Niestety obrońcy Spartakusa zapobiegli niebezpieczeństwu, wybijając piłkę z dala od własnej bramki.
36 minINFO: W Dębicy Wisłoka prowadzi 1:0 z Resovią
35 minNie wiele pomylił się Staszek Bednarz, który uderzył tuż obok słupka bramki rywali. W dalszym ciągu 1:0 dla Spartakusa.
34 minSpalony, jak był to minimalny.
33 minGroźna akcja Unii, piłka adresowana do Micka, który wychodził sam na sam z Waśkiewiczem. Sędzie odgwizdał jednak pozycję spaloną.
30 minMicek przejął piłkę w środku pola, przebiegł z nią kilkanaście metrów do przodu i uderzył obok słupka bramki gospodarzy. Wciąż Unici szukają recepty na rozmontowanie defensywy Spartakusa i wciąż nieskutecznie.
25 minZnowu ładna kontra Spartakusa. Drugiego trafienia szukał Hreshta, ale uderzał nad bramką Ząbczyka.
23 minPo błędzie defensywy gospodarzy, piłkę przejmuje Bednarz. Nasz napastnik naciskany przez dwóch obrońców nieskutecznie próbuje przerzucić Waśkiewicza. Piłka ląduje nad poprzeczką.
22 minW odpowiedzi błyskawiczna kontra gospodaczy...uff Iwanicki trafia w poprzeczkę.
21 minDośrodkowanie Wtorka, ale żaden z Unitów nie przejął futbolówki.
17 minStałe fragmenty gry to w tej chwili pięta achillesowa nowosarzyńskiej drużyny. W ten sposób stracilismy w tej rundzie większość bramek.
14 minNIESTETY. Spartakus wychodzi na prowadzenie. Gospodarze dwukrotnie egzekwowali rzut rożny i za drugim podejściem do piłki najlepiej wyskoczył HRESHTA i głową pokonał Ząbczyka.
13 minWrzutka w pole karne gości. Horzov uderza, ale piłke nasi obrońcy wybijają na korner.
7 minUnici próbowali stworzyc zagrożenie pod bramką Waśkiewicza. Jednak podanie od Radawca nie dotarło do Bednarza. Piłkę na aut wybili obrońcy gospodarzy.
5 minChoć nie pada, warunki pogodowe nie najlepsze, gdyż piłkarzom daje się we znaki porywisty wiatr
3 minOd groźnej akcji zaczął Spartakus. Jej finałem strzał obok słupka Raishy z około 16 metrów.
1 minPIERWSZY GWIZDEK. Rozpoczął Bednarz z Radawcem. Gospodarze na czerwowno-biało, Unia na granatowo.
0 minInfo1: Obie jedenastki pojawiły się już na twardym, szarowolskim boisku. Pogoda na razie dopisuje, pochmurno, ale na szczęście bez opadów. W Unii dziś w pierwszym składzie Micek i Brusik. Oslizło i Szafran zasiedli na ławce rezerwowych. W drużynie Spartakusa 8 zawodników ukraińskich i 3 Polaków.
0 minInfo2: Za około 10 minut rozpocznie się pierwsza połowa zaległego spotkania 16. kolejki. Spartakus podejmie nowosarzyńską Unię. A w przed chwilą zakończyło się spotkanie Górnika II Łęczna z Izolatorem. Wynik 1:1.
0 minInfo3: na relację ze spotkania Spartakus - Unia, zapraszamy około godz. 16:40
SPARTAKUS2:0UNIA

Strzelcy
14' HRESHTA
52' MYKCHALCHUK

Zmiany
80min Shafranskyy > Orzechowski 46min Wtorek>Juda
84min Hreshta > Bartecki 64min Micek>Oślizło
84min Horzov > Deva 82min Telka>Bednarz