Resovia - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
90 minKONIEC SPOTKANIA. RESOVIA WYGRYWA Z UNIĄ 1:0. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
89 minKoniec także w Radzyniu, Orlęta - Spartakus 0:1
88 minInfo: Koniec meczu w Boguchwale, Izolator pokonuje Stal 1:0.
86 minPRZEPRASZAMY ZA PROBLEMY TECHNICZNE
85 minINFO: Izolator wygrywa 1:0 ze Stalą Rzeszów!
84 minKolejna zmiana w Unii. Schodzi Micek, wchodzi Gap. Wcześniej groźna akcja gospodarzy, Ząbczyk minął się z piłką, ale Łuczak wybił futbolówkę z lini bramkowej
78 minGroźny strzał z 18 m Brusika, defensywa Resovii jednak go zablokowała
73 minZmiana w Unii. Na boisku pojawai się Tomasz Telka, a opuszcza je Paweł Szafran
71 minBłyskawiczna kontra Resoviaków, Pędzili oni na bramkę Unii w 5 przeciwko jednemu obrońy. Ząbczyk na szczęście wybronił
70 minOgromne zamieszanie pod bramką gospodarzy. Ratują się oni jednak wybiciem piłki na aut.
69 minGap odegrał do Wtorka, a ten z 16 metrów uderzył w obrońców Resovii
65 mintrener Tułacz próbuje coś zmienić w grze swoich podoipiecznych, poprzez podwójną zmianę. Miejsca Piątkowskiego i Kamińskiego zajęli Jakubowski i Tyrkało.
60 minKolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Szkolnik za wejście od tyłu w nogi Kamila Mierzwy
57 minZa faul na Radawcu żółty kartonik zobaczył Pydych. Arbiter tłumi zapędy zawodników, aby nie dopuścić do kolejnych przykrych urazów.
56 minDobry mierzony strzał Piątkowskiego na korner wybija Ząbczyk
55 minŁadna akcja trójki: Wtorek - Gap - Mierzwa, ale bez efektu bramkowego
51 minPoczątek II odsłony spotkania dosyć senny. Poza obustronnymi faulami dzieje się nie wiele
48 minInfo: W Radzyniu Podlaskim Orlęta przegrywają ze Spartakusem Szarowola 0:1.
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI ZAWODNICY RESOVII. Niestety obok sportowej rywalizacji, zdarzyły się w I połowie 2 wypadki. Najpierw Karetka zabrała Cygnara, a następnie z pomocy szpitalnej musiał skorzystać też Stanisław Bednarz (ma rociętą głowę), który w ostatniej minucie zderzył się z obrońcą Resovii. W jego miejsce na placu gry pojawił się Daniel Radawiec. W drużynie gospodarzy bez zmian. Kontuzjowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wesołego świętowania w gronie najbliższych.
45 min45+3min. Arbiter kończy pierwszą odsłonę meczu kolejki. Resovia zasłużenie prowadzi po bramce Kozubka 1:0. W Boguchwale i Radzyniu do przerwy bez bramek. Zapraszamy na II połowę.
43 minArbiter dolicza do czasu pierwszej połowy dodatkowe 4 minuty
43 minCygnar karetką odwieziony do szpitala...
42 minBogacz zaraz po wejściu na murawę popisał się brutalnym faulem na nogi Oślizły. Otrzymał za to żółty kartonik.
41 minZa to starcie Mierzwa został ukarany żółtą kartką. A kontuzjowanego Cygnara zmienia Bogacz
38 minZderzenie Mierzwy z zawodnikiem Resovii, który omdlały padł na murawę. W tej chwili sanitariusze udzielają zawodnikowi pomocy i mamy przerwę w grze.
36 minGroźna wrzutka w pole karne Kruczka. Ząbczyk jednak pewnie do niej wychodzi i łapie piłkę w ręce.
35 minZółtą kartką arbiter ukarał kapitana Unitów - Piotra Gacę, za spóźniony wślizg w środku pola.
32 minDośrodkowanie Wtorka do Bednarza, zatrzymują obrońcy Pasiaków
31 minPopisowa akcja Oślizły, który przeszedł pięciu swoich byłych kolegów. Zatrzymał się jednak na szóstym
30 minBednarz trafia do bramki gospodarzy, jednak wcześniej gwizdek sygnalizujący pozycję spaloną. Wciąż 1:0 na Wyspiańskiego
29 minNa stadionie Resovii pojawiła się grupa ok. 20 kibiców Unii
26 minŁadna akcja Unii. Bednarza na 16 metrze uprzedził Król. W odpowiedzi gospodarze groźnie kontrują, ale obrońcy Unii posyłają futbolówkę na korner
23 minGOOLL, Niestety Resovia wychodzi na prowadzenie. Po dosrodkowaniu z rzutu rożnego nieupilnowany Kozubek strzela głową nie do obrony...
20 minGroźnie, ale naszczęście obok słupka uderzał na bramkę Unitów Kozubek
18 minResoviacy za wszelką cenę starają się rozmontować szyki obronne Unitów. Ci rozbijają ataki gospodarzy wysoko przed polem karnym. Unici nasatawieni są na grę z kontrataku
17 minPierwszy strzał na bramkę Unii oddają gospodarze, ale piłka ląduje nad poprzeczką bramki Ząbczyka.
15 minPo kwadransie gry: Resovia - Unia 0:0, Orlęta Radzyń - Spartakus 0:0, Izolatro - Stal Rzeszów 0:0
8 minPierwsza groźna akcja Unii. Król był jednak na posterunku i wyłapał dośrodkowanie Gapa.
6 minNa razie spokojnie. Oba zespoły badają murawę, niw kwapiąc się do gry ofensywnej. Na trybunach chóralne śpiewy fanów Raesovii
1 minSTART. Mecz rozpoczęła Unia.
0 minInfo3: Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Gospodarze w biało czerwonych pasach, a Unici na niebiesko. Na stadionie w chwili obecnej około 500 widzów
0 minInfo4: Za około 10 minut rozpocznie się mecz 21. kolejki. Lider podejmuje na własnym stadionie trzecią w tabeli Unię. Jesienią podopieczni Piotra Brzezińskiego niespodziewanie pokonali wyżej notowanego rywala 1:0. Wówczas bramkarza "pasiaków" pokonał Stanisław Bednarz.
0 minInfo5: Obie drużyny prowadzą rozgrzewkę. W ostatniej kolejce Unici przegrali 0:1 z Tomasovią. Resovia pokonała Orła Przeworsk 2:0, a w pucharowych derbach ograła również 2:0 rzeszowską Stal.
0 minInfo6: Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. W Unii zabrakło Damiana Judy, który doznał urazu w meczu z Tomasovią. Na ławce zasiadł Robert Micek, ale prawdopodobnie nie pojawi się na murawie z powodu... złamanego nosa
0 minInfo7: Zapraszamy na mini relację live ze spotkania 21. kolejki pomiędzy Resovią a Unią. Początek meczu o godz. 11:00
RESOVIA1:0UNIA

Strzelcy
23' Kozubek
Zmiany
41 min Cygnar>Bogacz 46 min Bednarz>Radawiec
65 min Kamiński>Tyrkało, Piątkowski>Jakubowski 73 min Szafran>Telka