Avia Świdnik - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minKoniec spotkania, po pełnym dramaturgii spotkaniu Unia remisuje w Świdniku z Avią 3:3. Dziękujemy za uwagę!
90 minArbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
89 minDruga zmiana w ekipie gości. W miejsce Wtorka - zagra Brusik.
86 minDruga zmian a Avii i pierwsza w Unii. Kamiński>Farotimi, Telka>Juda.
85 minJEST GOLLL WYRÓWNUJĄCY. Radar wrzucał z wolnego w pole karne, a tam Wtorek huknął z woleja. Piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie za linią bramkową.
84 minRzut wolny dla Avii w okolicach pola karnego Unii. Do piłki podchodzi Orzędowski i trafia w mur.
81 minW Świdniku wciąż 3:2 dla gospodarzy. Unici nieśmiało próbuja odwrócić niekorzystny bieg wydarzeń...
75 min3:2 Niestety przegrywamy, a katem Unii ponowanie kapiatan Avii - Pranagal, który skutecznie dobił uderzenie Białka.
69 minPierwsza zmiana w Avii. Bosiko opuścił Połeć, a w jego miejsce wszedł Kleszcz
69 minRadwiec zagrał do Oślizły, a ten strzałem głową sprawił mnóstwo problemów Mazurowi, który musiał wybijać futbolówkę na korner.
65 minW drugiej połowie obserwujemy zdecydowanie lepsze widowisko piłkarskie. Piłkarze obu drużyn grają z wielką ambicją.
63 minIndywidualna akcja Wtorka, ale jego strzał pewnie wybronił Mazur.
59 minGaca, przerywając kontratak gospodarzy uciekł się do faulu, za co został ukarany żółtą kartką.
58 minSytuacja dla Unii, ale Juda oddaje zbyt lekki strzał na bramkę Mazura.
56 minGap wślizgiem przejmuje piłkę i zagrywa do Radara. Ten z 25 metrów strzela minimalnie obok prawego słupka.
53 minPielach otrzymuję żółtą kartę za faul na Mierzwie. Z rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzał Radawiec
52 minBiałek faulowany przed linią pola karnego. Kubiak strzelał jednak nad poprzeczką
48 minPoczątek drugiej odsłony meczu spokojny. Gospodarze przeprowadzili dwie niegroźne akcje.
47 minInfo: Zakończyły się już dwa sobotnie spotkania 25. kolejki, a wnich górą podkarpackie kluby. Stal Mielec pokonała Orlęta Łuków 3:2, a Orzeł Przeworsk zdobył cenne punkty w Kraśniku, wygrywając ze Stalą 1:0. Do przerwy Resovia remisuje bezbramkowo ze Spartakusem
46 minROZPOCZYNAMY II POŁOWĘ SPOTKANIA. Przy piłce zawodnicy gospodarzy. W obu zespołach bez zmian personalnych
45 minZnowu tracimy bramkę ze stałego fragmentu gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z najbliższej odległości strzałem pod poprzeczkę na 2:2 wyrównał Kamiński. Chwilę później arbiter zakońbczył pierwszą połowę spotkania. Szkoda tej bramki do szatni.
42 minUFF.. Było groźnie. Najlepszy strzelec ligi - Wojciech Białek minął zwodem najpierw Łuczaka, potem Bartnika i z narożnika pola karnego uderzył w poprzeczkę bramki Unii.
36 minGOOOOOOOOOOLLL. Przeczekalismy napór gospodarzy i wychodzimy na prowadzenie. Gap przejął futbolówke w środku pola i zagrał ją do Judy, a ten z kolei niczym Maradona popisał się wspaniałym rajdem przez pół bosika i strzałem obok słupka pokonał Mazura.
32 minAvia przejęła inicjatywę. Od dobrych kilku minut Unici nie potrafią wyjść ze swojej połowy. Na szczęście mamy dobrze ułożone szyki obronne i rozbijamy akcje przed polem karnym.
25 minTempo gry nieco spadło. Z obu stron obserwujemy szarpane akcje, próby bez ładu i składu.
17 minKolejna próba gospodarzy. Z rzutu wolnego groźnie uderzał Orzędowski. Tym razem górą nasz bramkarz.
16 min1:1 Niestety błyskawicza odpowiedź Avii. Kubiak wrzucił z lewej flanki, a Pranagal głową pokonał Napieralskiego.
12 minGOOOLLLL! Prowadzimy w Świdniku 1:0. Piłkę w okolicach środka pola przejął Radawiec, podbiegł z nia kilka metrów i uderzył w długi róg bramki Mazura. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem, po czym zatrzepotała w siatce.
10 minByło bardzo blisko. Uderzeniem z 16 metrów Kamil Oślizło ostemplował słupek bramki Avii.
7 minKorner dla Avii. Do piłki wyskakuje Pielach i strzela obok słupka bramki Napieralskiego.
4 minPierwszą akcję w meczu skonstruowali goście. Wrzutka Kamila Mierzwy przeleciała jednak nad poprzeczką bramki Mazura.
1 minSTART: Spotkanie rozpoczęli zawodnicy Piotra Brzezińskiego, występujący w granatowych strojach. Gospodarze przywitani śpiewem przez swoich kibiców, zagrają w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach.
0 minInfo2: Avia to w tej chwili trzecia drużyna III ligi z imponującym bilansem pięciu zwycięstw z rzędu. Czy Unitom uda przerwać się tą wspaniałą passę? Nasi zawodnicy przystąpią do meczu obarczeni dwiema porażkami z rezerwami Górnika i Spartakusem w Szarowoli. Za chwilę początek spotkania
0 minInfo3: Od pierwszych minut nie zobaczymy również najlepszego strzelca Unii - Stanisława Bednarza, który jest kontuzjowany.
0 minInfo4: Niespodzianka w składzie Unii, to zmiana na pozycji bramkarza. Dominika Ząbczyka zastępuje dziś młodziutki Konrad Napieralski, dla którego trzecioligowy debiut będzie sporym wyzwaniem. Oby Konrad wytrzymał "napięcie".
0 minInfo5: Na stadionie przy ul. Sportowej w mieście lotników, warunki do gry "odlotowe". Za chwilę podamy składy, w jakich wystąpią obie drużyny. W składzie Unii spora niespodzianka!
0 minInfo6: Wczoraj i dziś, wejście na stronę Unii graniczyło z cudem. Wynika to z kłopotów z serwerem. Niestety redakcja serwisu nie ma wpływu, na tego typu sytuację. Miejmy nadzieję, że relację uda się zobaczyć już bezproblemowo.
0 minInfo7: Serdecznie witamy na relacji ze spotkania 25. kolejki: Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna.
AVIA3:3UNIA

Strzelcy
16' PRANAGAL
45' KAMIŃSKI
75' PRANAGAL
 12' RADAWIEC
37' JUDA
85' WTOREK
Zmiany
69min Połeć>Kleszcz 86min Juda>Telka
86min Kamiński>Farotimi 89min Wtorek>Brusik